Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

12. díl – Not While I’m Around

Společenské šaty


Průměrná hospodyňka si neustále dělá starosti kvůli lidem, které vidí ve večerních zprávách, což je důvodem, proč kupuje drahá bezpečnostní zařízení, nosí v kabelce pepřový sprej a má zbraň v zásuvce, aby mohla projít dnem s pocitem bezpečí a ochrany. Váš průměrný vězeň si neustále dělá starosti kvůli nebezpečným lidem, které potkává každý den, což je důvodem, proč nosí obyčejné věci a mění je ve zbraně, které má vždy po ruce, aby mohl projít dnem s pocitem bezpečí a ochrany. Jaký je rozdíl mezi hospodyňkou a vězněn? Vězeň ví, že ten pocit nevydrží dlouho. Ano, všichni potřebujeme ochranu před těmi, co by nám ublížili…a někdy před těmi, co nás ochraňují.

Mika ve vězení začnou dva vězni mlátit, a zachrání ho Paul Young. S kterým se začne přátelit.

Gabriell se bojí, že jí chce někdo ublížit, jelikož se někdo vloupal do jejího domu a nechal jí tam figurínu s šatama a tak „požádá“ Carlose, zda by u ní pár dní nemohl spát, aby v domě nebyla sama.


  Carlos: „Okay, takže když se ten chlápek znovu ukáže, co přesně mám dělat?
  Gabriell: „Nic. Jen to, že tě tu mám, pomáhá.
  Carlos: „To je moc milé.
  Gabriell: „Protože až se sem vloupá a začne tě kuchat svojí mačetou, tvůj křik mě probudí a pak budu moct utéct.
  Carlos: „Rád jsem pomohl.

Alma si koupila dům Applewhiteových. Bree chce po Orsnovi, aby jí tu koupi rozmluvil, jelikož vedle ní žít nechce.

  Bree: „Měsíce si lidé mysleli, že jsi zabil svou první ženu. Jakmile se ukáže a očistí tvé jméno, tak tě sebere policie, aby se tě přeptala na jinou vraždu!
  Orson: „Měli jen nějaké otázky.
  Bree: „Všichni mají otázky. Susan a já už kvůli tomu spolu ani nemluvíme. Snažím se držet hlavu vzhůru a usmívat se a péct víc koláčů pro lidi z kostela. Ale teď se nám tvoje bývalá utábořila u dveří, jako bych hostila nějakou jízdu a já nevím, jak se z tohohle vypeču!
  Orson: „Drahoušku, přísahám ti, dostanu Almu z toho domu. Nezajímá mě, jestli mám dostát své reputaci a uškrtit ji.
  Bree: „Oh, jsi dobrý manžel.

Julie by si chtěla nechat předepsat antikoncepci. Protože kondomy jsou podle ní účinné jen na 85%. Ale jelikož není plnoletá, tak k tomu potřebuje souhlas rodiče. Matku požádat nemůže, jelikož ta by jí to nikdy nedovolila, podle ní je „SEX ZABÍJÍ“ a tak s Austinem požádají o pomoc Edie.

  Edie: „Přišli jste o rozum? Neseženu vám prášky.
  Austin: „Teto Edie, Julie a já se milujeme.
  Edie: „Oh, prosím. To není láska, co cítíte. To jsou hormony.
  Julie: „To není pravda.
  Edie: „Jestli chcete… vyjádřit svou lásku, nemusíte zacházet tak daleko. Polibek. Doteky. Tulení. Co se stalo s pomalým pettingem? Je tak podceňovaný.
  Austin: „To je tvoje rada?
  Edie: „No, je mi líto, nikdy jsem nebyla dobrá v přemlouvání lidí, aby neměli sex.
  Julie: „Takže nám nepomůžeš?
  Edie: „Julie, když to udělám, tvá matka si vezme mou hlavu. Měla bys mluvit s ní.
  Julie: „Nemůžu mluvit s ní. Celá tahle myšlenka ji úplně děsí. Začala řvát „sex zabíjí.“
  Edie: „Takže teď je to na mém klíně. Bože, ta mě štve. Hele, co kdybych zatáhla krabici kondomů? Dostane vás to z mých zad?
  Julie: „Kondomy jsou spolehlivé jen na 85%.
  Edie: „Opravdu? Sakra. Myslela jsem, že se povezu až do menopauzy.
  Austin: „Hele, budeme mít sex, ať nám pomůžeš nebo ne.
  Julie: „Jen chceme být zodpovědní.
  Edie: „Fajn. Ale jen abyste věděli, zodpovědné by bylo zdržet se sexu a věnovat se učení. Tak. Řekla jsem to nahlas, kdyby se někdo ptal.


Carlos spí u Gabby v domě, když v tom v noci Gabby uslyší auto, koukne se z okna a vidí muže jak se blíží k jejímu domu. Jde vzbudit Carlose. A jdou ke dveřím, kde zatím ten muž pokládá malou červenou krabičku. Carlos po něm skočí a Gabby do něj začne kopat. Nakonec se ukáže, že jeho šéf nechtěl, aby ty šaty za 6.000 dolarů nechával na verandě. Nakonec vše dopadne tak, že Gabby si s panem neznámým domluví na druhý den oběd.

Mike se baví s Paule a když odejde zavolá si Mika strážce a říká mu, že by si měl najít lepšího kámoše než je Paul Young. Jelikož potom co mu namlátili, tak viděla jak jim za to Paul zaplatil.

Gabby přijde navštívit Susan a povídají si o Julie. Susan říká, že jí Julie ujistila, že nemá sex. Gabby se na ní vyčítavě podívá.


  Susan: „Když říká, že nemá sex, tak nemá sex. Julie není jako ostatní holky. Je to jasná jedničkářka.
  Gabriell: „A ty jsi byla premiantka. Co ty jsi dělala, o čem tvoje matka nevěděla?

Susan s Gabby vtrhnou k Julii do pokoje a začnou ho prohledávat a hledat její deník. Místo toho ale najdou antikoncepci.

Orson si jde promluvit s Almou, která se již pomalu začíná zabydlovat ve svém novém domě. Orson se jí ptá, proč se sem nastěhovala. Alma se mu přizná, že chce, co vždycky chtěla . . . jeho! Ale Orson jí řekne, že jí nemiluje a je ženatý s Bree. Alma ho přesvědčuje, že se změnila, že je silnější, více sebevědomá.


  Orson: „Almo, já miluju Bree.
  Alma: „Ale miluje ona tebe? Může milovat Orsona, kterého zná…Ale ví, co jsi udělal Monique? Ví, že jsi přejel Mika Delfina? Já to všechno vím. Stále tě miluju. Milovala by ona?
  Orson: „Vidím, že jsi mluvila s matkou.
  Alma: „Ano. Je pěkné v tom mít někoho na své straně. Neboj se. Neřeknu to Bree. Mohla by jít na policii, ve vězení mi nejsi k ničemu. Ale kdybych si myslela, že u tebe nemám šanci, vůbec žádnou… No, nebylo by nic, co by mě před tím zastavilo. Prosím, Orsone, neber mi mou naději.

Orson přijde domů a začne téměř na Bree křičí na , že Alma zůstává a že se s tím budou muset smířit.

Tom chce za 2 týdny otevřít svou restauraci, ale do té doby nechce, aby jí Lynette viděla, jelikož nemá náladu poslouchat její pichlavé poznámky. A tak si Lynette vyhlédne chvilku, kdy tom není v restauraci a jde se tam podívat. Je z toho místa unesená. Andrew jí řekne, že Tom nemůže dostat licenci na lihoviny. Protože město si postavilo hlavu a řeklo, že musí sehnat podpisy všech obyvatel bloku a bohužel ne všichni s tím souhlasili. Lynette se rozhodne Tomovo potají pomoci jí získat.

Susan volá doktorovi, který předepsal Julii,…

  Susan: „Jak vás napadlo to předepisovat bez mého souhlasu? Cože?! Ne, téměř určitě jsem tam nebyla. Jak vypadám? Nemám blond vlasy Susan se podívá z okna a vidí tam Edie.
  Susan: „Počkat, měly mé blond vlasy tmavé kořínky?

Susan vyběhne z domu a jde k Edie, která před ní chce utéct, ale nepodaří se jí to. A vynadá jí, že s Julií byla u lékaře pro antikoncepci. Edie se Susan dojdou při jejich rozhovoru až k Edie do domu a na gauči v obývacím pokoji načapají polonahého Austina jak se válí po Daniell.

Gabriell čeká v restauraci na svého pana tajemného. A velmi jí překvapí když ten pan tajemný se ukáže být zach Young. Zach si teď polepšil, jelikož byl jediným dědicem svého dědy. A nyní je mezi 400sty nejbohatšími lidmi. Zach by rád začal s Gabriell chodit, ale ta nemá zájem. Jelikož je pro ni moc mladý.

  Zach: „Jsem o dva měsíce starší než John Rowland.
  Gabriell: „No, John Rowland byla chyba. Byla jsem osamělá.
  Zach: „Teď nejste osamělá?
  Gabriell: „Slyšel jsi o mém rozvodu.
  Zach: „Jo. Byla jste vážně chystrá, že jste se zbavila Carlose. Zasloužíte si mnohem lepšího.
  Gabriell: „A nech mě hádat…ty jsi moje polepšení?
  Zach: „No, všichni vědí, že potřebujete někoho, kdo by se o vás staral, a já jsem teď bohatý. Můžu vám dát cokoliv budete chtít.
  Gabriell: „Počkej chvíli. Kdo říká, že potřebuju někoho, kdo by se o mě staral?
  Zach: „Moje máma, její přátelé ze sousedství. Říkali, že to byl jediný důvod, proč jste zůstala s Carlosem, když uvážíme, jak s vámi zacházel.
  Gabriell se zvedne a je na odchodu, Zach jí prosí o šanci, ale Gabby odmítá a tak jí Zach náhle políbí. Gabriell mu vrazí facku a odejde.

Lynette sežene podpisy lidí ze sousedství všech lidí, nutný k získání licence na lihoviny.

Bree přijde za Almou, aby si spolu promluvili o tom, co by Almu donutilo prodat dům a odejít z města. Ale stěhováci je vyruší s nábytkem a Alma jim jde ukázat kam ho mají dát. Bree zůstane stát sama v kuchyni. Rozbije skleničku s limonádou a když jde do špajzu pro ubrousky, aby to utřela, tak si všimne, že laťka v podlaze je uvolněná, když jí zvedne, najde tam pytlík a v něm lidské zuby.

Carlos večer přijde za Gabriell, aby zjistil jaký byl její oběd.

  Carlos: „Takže… jaká byla ta tajemná schůzka?
  Gabriell: „Bylo to úžasné. Díky za optání.
  Carlos: „No tak. Chci detaily. Kdo je to?
  Gabriell: „Nějaký světový finančník, viděl mě na obálce „Paris Match“. Pohledný, jen ne můj typ.
  Carlos: „Vážně? Protože já si vždycky myslel, že ty a Zach Young byste byli dokonalý pár.
  Gabriell: „Ty parchante. Tys tam byl?
  Carlos: „Parkoval jsem přes ulici, popadal jsem se za břicho.
  Gabriell: „Nemůžu uvěřit, že jsi mě sledoval.
  Carlos: „Myslel jsem, že jdeš na oběd s nějakým psychopatem. Dělal jsem si starosti. No, aspoň do chvíle, než přinesli pastelky a dětské menu.
  Gabriell: „Fajn, pryč z mé verandy.
  Carlos: „Okay, ale nezapomeň, ty jsi mě požádala, abych ti hlídal záda.
  Gabriell: „Jo, co se toho týče …um, zítra instaluju bezpečnostní zařízení, takže už nebudu potřebovat, aby ses o mě staral.
  Carlos: „Gaby, je mi to jedno.
  Gabriell: „Mě není. Jsme rozvedení. Nemůžu za tebou běhat pokaždé, když se vyděsím. Chci být tím typem ženy, která se o sebe dokáže postarat.
  Carlos: „No…to ti přeju. Pořád jsem v ulici, takže když mě budeš potřebovat…
  Gabriell: „Nebudu. Ale děkuju.

Tom říká Lynette, že dostal licenci na lihoviny a zlobí se na Lynette, že se mu do toho pletla, protože on chtěl ve svém životě dokázat něco sám.

  Tom: „Jsem chlap, neměl bych utíkat za manželkou, aby mě zachránila.
  Lynette: „Hazardování s našimi životními úspory a nepožádání o pomoc z tebe nedělá chlapa. Dělá to z tebe idiota. No tak, Tome, pro dobro boží, jsme tým a ta restaurace je obrovský závazek. Nikdo by to sám nedokázal.
  Tom: „Ty mě nežádáš o pomoc se svými reklamními kampaněmi.
  Lynette: „Nemusím. Vždycky mi pomáháš, inspiruješ mě. Vzpomínáš si na tu znělku na ústní vodu? Ty jsi s tím přišel. A co ta Bartlettova kampaň? Vymyslela bych někdy mouchy tancující tango? To všechno ty. Nic z toho, čeho jsem dosáhla, bych nemohla udělat bez tvé pomoci.
  Tom: „Okay, fajn. Pomáhám. Jsme tým.


Julie přijde v noci domů. Susan sedí venku na schodech. A ukáže Julie antikoncepci, kterou našla v jejím pokoji. Obě se shodnou, že byla chyby, když o pomoc požádal Edie a ne svou matku a že příště, Edie vynechá a půjde s tím hned za Susan. Julie řekne matce, že Austin a ona se milijí. Susan jí řekne o Justinovi a Daniell. Julie se Susan vypláče na rameno.

Když Orson přijde domů Bree mu ukáže zuby, která našla u Almy.

Je to nebezpečný svět, takže všichni hledáme ochranu. A ať už ji najdeme v náruči naší matky, nebo na konci nabroušeného ostří, v polibku našeho miláčka, nebo na konci hlavně, děláme, co musíme, abychom se cítili v bezpečí. Protože víme, že někde ve světě jsou ti, co by nám ublížili.
» Nahlásit chybu | 957 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist