Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

21. díl – Into The Woods

Společenské šaty



Lynete po pracovní době večeří s Rickem. Když vtom tam vtrhnou dva muži se zbraněmi. A zavřou je v mrazáku, kde je 5 stupňů Celsia. Druhý den je najde Tom. Naštěstí oba v pořádku. Tom není ale ani trochu nadšený, že v mrazáku společně s Lynette našel i Ricka.

Gabriell byla nakupovat s Vernerem a koupila si šaty za 3.000 dolarů. A policista jí dal pokutu za špatné parkování. Nejdříve se s policistou pohádá, ale není jí to k ničemu platné.

Susan hned ráno běží za Carlosem, zeptat se ho, zda neví kde je teď Mike. Carlos jí nejdřív nechce říct, kam Mike šel, ale nakonec jí prozradí, že šel k pramenům v parku Pinewood Halley, protože si potřeboval pročistit hlavu. Susan hned odjíždí za ním.

Edie s Carlosem a Travisem si plánují co budou dělat o víkendu, když v tom je z plánování vyruší příchod Travičova otce, který se vrátil z Keni a přijel si pro Travise. Carlos mu nabídne, že kdyby někdy potřeboval, že se s Edie o Travise moc rádi postarají.
Tom má naštěstí v restauraci kameru a tak ty lupiči byly natočeni. Když tu kazetu donesly na policii, tak si jí tam společně prohlédli a bylo tam i vidět, jak před přepadením Lynette s Rickem v poklidu večeřeli. Čehož si Tom samozřejmě všiml, ale nijak to nekomentoval.

Viktor vyhrál volby a stal se novým starostou ve Fairview. Gabriell mu skočí kolem krku a gratuluje mu. Zatím co Viktorovi všichni gratulují, s Gabriell se začne bavit jedna žena. Která jí pogratuluje k vítězství jejího snoubence a naznačí jí, že nyní pro ní začíná nový život. Že už nepatří mezi obyčejné lidi.

Edie naplánovala pro ni a Carlose víkend mimo město. Ale Carlos říká, že má moc práce. Což se Edie nechápe, jelikož ještě před hodinou, když plánovali s Travisem co budou dělat o víkendu, tak se o žádné práci nezmínil.
Lynette přijde do rezervace a chce mapu k pramenům. Hlídač jí ale nepovažuje za dostatečně vybavenou, aby se mohla vydat sama k pramenům. A tak jí tam nemůže nechat jít bez průvodce.
Tom pozve Ricka na oběd, aby se spolu lépe poznali. A hned se ho na rovinu zeptá, jestli spal s Lynette. Rick odpoví, že samozřejmě ne. Tom mu ale moc nevěří.

  Rick: “Tome, vážně, k ničemu nedošlo.“
  Tom: “A k ničemu nedojde, protože dáš výpověď.“
  Rick: “Dám výpověď? Ne. Ne, ne. To neudělám. Jestli chceš, abych šel, vyhoď mě.“
  Tom: “To by se ti líbilo, co? Aby za tebe Lynette bojovala, zatímco já jsem ten žárlivý blbec, co nevěří své ženě. Ne. Musíš dát výpověď.“
  Rick: “Zůstanu tak dlouho, jak mě tam Lynette bude chtít. A v tomhle se nepleť. Ona mě tam chce.“
  Tom: “Příteli…Tohle sis nepromyslel, protože Lynette nikdy neopustí svoji rodinu. Takže to nejlepší, to úplně nejlepší, v co můžeš doufat, je, že ji přistihneš, až bude slabá, a zanecháš v jejím manželství ránu, která se bude hojit roky, ale…zahojí se. Protože já za ní budu stát a budu ji milovat tak, jako se ona bude nenávidět za to, co udělala. Pořád chceš zůstat?“


Edie daruje Travisi psa, který je z něj nadšený. Ale nemůže si ho vzít sebou domů, jelikož otec je alergický a tak se dohodne s matkou, že si ho u ní nechá a bude za ní jezdit časteji. (Přesně toho chtěla Edie docílit, jelikož jí je jasné, že Carlosovi mnohem víc než na ní záleží na Travičovi).

Dusan se svou průvodkyní byly už půl dne na cestě. Susan jí pořád vyprávěla o Ianovi a Mikovi. Večer, když postavily stany tak seděli u ohně.


  Průvodkyně: “Hele, po vyslechnutí celého příběhu o Mikovi nemusím být génius, abych poznala, v čem je problém.“
  Susan: “V čem?“
  Průvodkyně: “Ve vás. Nechcete být šťastná. Jste závislá na problémech. Když nejsou problémy, vytvoříte si je. Vyspíte se se svým bývalým, podvedete muže v kómatu a teď lezete po horách za mužem, který nemá ponětí, že za ním jdete. Kdo ví? Možná vás vezme zpátky. Ale jakmile se prach usadí, zase něco pokazíte, protože prostě neumíte…být… šťastná.“

  Druhý den, když se chce . . . vydat zase na cestu. Tak Susn není ve svém stanu a nechala tam jen vzka: Nenchci vaši „pomoc“. Najdu Mika sama. Můžete mi snést věci. Susan.


Gabriell druhý den jede za tím policistou, který jí dal včera pokutu. A jelikož je teď první dámou Fairview, chce využít své moci. Ale Gabriell se její první den jak první dámy moc nevyvede a je odvezen a policii.

Edie chce po otci Travise, aby se dohodli na společné péči, ale to on nechce. Začnou se kvůli tomu hádat a když Travisův otec celý rozřuzený opouští Ediin dům, potká Carlose. A svěřuje se mu, ž nechápe proč najdenou nyní chce Edie k soudu kvůli společnému opatrovnictví, když 8 let ho vídala jen 2 týdny v roce.
Rick řekne Lynette, že byl na obědě s Tomem a že se ho zeptal, jestli spolu spí. Rick Lynette řekne, že Tom na té videokazetě poznal jenom něco, co už je delší dobu zřejmé a jen oni dva si to nechtějí přiznat.

  Rick: “Hele, vím, že nemůžu moc nabídnout…“
  Lynette: “A já nemůžu nabídnout nic! Jsem zadaná! Bože!“Lynette začne hysterčit brečet.
  Rick: “Skvělý, skvělý. Teď co, jsi naštvaná na mě?“
  Lynette: “Jo, jsem naštvaná! Jsem, protože se mi naše večery líbily. Připadala jsem si sexy a šťastná a, bože, potřebovala jsem to. A teď je po všem. Zničil jsi to. Už tu nemůžeš pracovat.“
  Rick: “Vyhodíš mě?“
  Lynette: “Ježiši. Mám jinou možnost?“
  Rick: “Lynette. Lynette, prosím…“
  Lynette: “Nedotýkej se mě! Musíš jít. Prosím, běž. Musíš hned jít. Běž. Jdi.“

Susan se ztratila v lese a vedení parku teď po ní chce vyhlásit pátrání. Mike se jde ohlásit, že se vrátil od pramenů a odchází, když v tom uslyší o nějaké nešikovné ženě, která se ztratila a nedá mu to a zeptá se strážníka na její jméno.
Jerom přivede Gabriell z vězení k Viktorovi. Ten je na ní naštvaný za to jak se teď chová.

  Viktor: “Byl jsem zvolen starostou. Očekávají se ode mě jisté věci. Jedna konkrétní je, že má budoucí žena nebude útočit na zaměstnance města.“
  Gabriell: “Byl hrubý. Zasloužil si to.“
  Viktor: “To mě nezajímá! Tvoje chování se odráží na mně a nemůžu dělat svoji práci, když mě neustále ztrapňuješ.“
  Gabriell: “Neustále? Dej mi jeden příklad kromě dneška.“
  Viktor: “Dobře, co jak jsi na mě skočila jako desetiletá holka při vyhlašování?“
  Gabriell: “Jenom jsem se bavila, byla sama sebou. Myslela jsem, že to se ti líbí.“
  Viktor: “Líbí, v soukromí. Na veřejnosti se musíš chovat jako dospělá.“
  Gabriell: “Dobře. Omlouvám se, že jsem tě zklamala. Už se to nestane. Měla bych se jí obléknout. Nechci přijít pozdě na tu oslavu vítězství.“

Lynette přijde z restaurace domů. A oznamuje Tomovi, že budou muset najít nového šéfkuchaře, protože Rick dal výpověď. Pak se jde Lynette vykoupat a v koupelně, když jí Tom nemůže vidět, tak začne plakat.

Carlos sedí večer s Edie v obývacím pokoji a Carlos vyrukuje stím, že slyšel, že chce zažádat o společné opatrovnictví. A nechápe proč to chce udělat, jelikož bydlí s Travisem daleko od sebe a pro takového kluka pořád měnit prostředí není dobré.

  Edie: “Proč jsi tak negativní? Myslela jsem, že z toho budeš nadšený.“
  Carlos: “Jen se tě chci zeptat, je to vážně v nejlepším zájmu Traverse? Děti potřebují pevné zázemí.“
  Carlos: “Vím, že ti chybí…a vím, že se bojíš samoty, ale já tu pro tebe budu.“
  Edie: “Jo, jednou za dva týdny.“
  Carlos: “Ne. Vážně tu pro tebe budu. A udělám tě šťastnou.“
  Edie: “Neříkej to, jestli to nemyslíš vážně, Carlosi.“
  Carlos: “Myslím.“


Mike najde druhý den ráno Susan v parku.

  Susan: “Miku. Vymknula jsem si kotník.“
  Mike: “Fajn.Protože teď můžu udělat tohle.“ A políbí Susan.

Každý může skončit jako oběť…raněný činy druhých. Ale ať už škody napáchá mazaná exmanželka…nebo rána způsobená objektem naší touhy…přijde čas, kdy se musíme sebrat a pokračovat v cestě. A pokud nemůžeme, pak se můžeme jen modlit… za záchranu.




» Nahlásit chybu | 1 119 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky



TOPlist