Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

16. díl – Crime Doesn’t Pay

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 16

CRIME DOESN´T PAY

Den po tom, co se Mike Delfino nastěhoval ke Katherine Mayfair, myslela, že by bylo milé sdílet její štěstí, a tak se rozhodla uspořádat večírek nově usazené domácnosti pro své přátele a sousedy. Ale od chvíle, kdy byla doručena první pozvánka, začali si její přátelé domýšlet o těch, kteří budou pozváni a o těch, kteří nebudou.

Mike se stěhuje ke Katherine a rozhodnou se uspořádat malý večírek na přivítanou. Když Katherine zve holky, ty si všimnou, že jsou na sebe se Susan nějak nevraživé a Edie se zeptá, co se děje.

Tom uspořádal výprodej a Orson se za ním zastavil a všiml si jedné solničky, avšak Tom mu řekne, že není na prodej. Tom se na Orsona naštve, protože ten si myslí, že zažívají obdobnou situaci, ale Orson ztratil svou práci, protože byl ve vězení. Když Tom odchází, aby se věnoval kupujícím, naštvaný Orson ukradne solničku. Později si bere své sako ze sedačky, ale ukradená solnička mu vypadne z kapsy, a Bree se ho ptá, kde k ní přišel. Bree Orsona důrazně žádá, ať ji jde vrátit, ale ten to odmítá, protože byl na něj Tom hrubý.

Když jde Susan za Katherine půjčit jí salátovou mísu, všimne si, že nad krbem obrazu.042

Katherine řekne, že se jí ten obraz strašně líbí, a Susan jí řekne, že ho malovala ona během jejich líbánek s Mikem. Potom, co Susan odejde, Katherine obraz sundá a dá tam fotku Mika a ní. Na oslavě chce Susan ukázat kamarádkám, že už jsou s Katherine zase v pohodě a jde jim ukázat obraz nad krbem. Je však překvapena, když už tam obraz není.

053

A tak paní McCluskeyová zavolá Katherine, aby jim to vysvětlila, a ta tvrdí, že se jí rozbil, když z něj utírala prach. Susan se to ale nějak nezamlouvá a jde se podívat do garáže, kde samozřejmě najde obraz v perfektním stavu. Řekne o tom Mikovi, a ten na Katherine ječí a všichni to slyší. Příští den se Susan objeví u Katherine a bere si obraz zpátky s tím, že to je mezi ní a Mikem, což Katherine rozesměje.

Když u Toma skončí výprodej, mají dostatek peněz na splacení všech dluhů, včetně toho, co mají u Bree. Bree chce pomoct najít Tomovi práci, a tak zavolá svému vydavateli Bruci a pozve ho na večeři.Lynette řekne tomovi o tomto pracovním pohovoru, ale ten z toho teda není moc nadšený. Na večeři Bruce Orsona úplně ignoruje. Bruce se snaží Toma nalákat na pracovní nabídky ve Francii, to se Lynette ale tak zalíbí, že se rozhodne o práci usilovat taky. A tak se navzájem ztrapňují a říkají, že ten je lepší než ten druhý. Bruce už to přestane bavit a rozhodne se, že je čas jít. Když se s Bree přátelsky objímají, Bree vidí, jak Orson krade Brucův diktafon. Bree ho najde v Orsonově kapse a vrátí ho Brucovi zpět. Bree později Orsonovi řekne, že jeho chování je nepřípustné, a tak jí ukradne jednu náušnici.

Carlosův šéf pokračuje v podvádění své ženy a zatáhne do toho i Gaby. Požaduje, aby předělala své polední plány a šla ven s Marií, aby on si mohl užívat se svou milenkou. Gaby se rozhodne navštívit milenku, která pracuje v kadeřnickém saloně. Potom, co jí řekne, že ví, že má s Bradleym aféru, kadeřnice vezme pramínek Gabyiných vlasů a vyhrožuje jí, že je ustřihne, pokud neodejde. Když se Bradley ukáže v jejich domě, Gaby mu oznámí, že s takovýmhle krytím skončila, a ať Brad všechno Marii řekne. Ten jí řekne, že jestli to udělá, Carlos dostane padáka. Zpátky u Bradleyho doma se rozhodne Marii všechno říct, ta to však neunese a bodne ho do zad, čímž ho zabije. Neví, co má dělat, a tak zavolá Gaby a Carlosovi, kteří tělo objeví a zavolají policii.

Edie a Dave jsou v obchodu s alkoholem a vybírají nějaké pití pro večírek Katherine, když v tom k nim přijde kněz a ptá se Dava, jestli si na něj pamatuje. Dave řekne Edie, aby šla něco vybrat do jiného oddělení, a pak řekne tiše knězi, že začal nový život, a byl by rád, kdyby to tak i zůstalo. Edie to nedá a jde později navštívit kněze do kostela a chce vědět více o Davově minulosti. Kněz jí ale řekne, že o tom by spíše měla mluvit se svým manželem. Řekne jí nashledanou a osloví jí paní Dashová. Ale když ho opraví a řekne, že se jmenuje paní Williamsová, kněz se omluví s tím, že nevěděl, že si nechala jméno za svobodna. Edie hledá jméno David Dash na internetu.

015

Nikdy byste neměli být příliš ohromeni dobrými mravy lidí. Jsou jedni, kdo na vás přátelsky zamávají, i když Vám něco ukradli. Jsou lidé, co vás mile přivítají, i když se snaží odhalit vaše tajemství, nabídnou Vám kávu, i když proti vám vypovídají na policii. A nebuďte příliš útoční na lidi, kteří jsou k Vám otevřeně drzí, protože jsou možná takoví jen a jen pro vaše dobro.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 4 586 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist