Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

drea de matteo (angie bollen)

Společenské šaty


V seriálu “Zoufalé manželky” hraje:

http://www.zoufalemanzelky.com/wp-content/uploads/dreadematteo_mazur_13384427.jpg

Angie Bolen se přestěhuje se svým mužem Nickem a synem Dannym do Wisteria Lane do domu po Mary-Alici. Má italské předky a také je dobrou kuchařkou. V ulici je nejdříve nechtěli přijmout, protože si mysleli, že Danny má něco společného s napadením Julie. Později je ale přijmou. Celá rodina skýrvá velké tajemství, které pomali vyplouvá na povrch a týká se toho, že měli něco společného s terorismem a Angie někoho zabila. Odnesla si z toho velkou jizvu na zádech a také se teď musí skrývat před policií.

Drea de Matteo

Datum narození:
19. 01. 1972
Místo narození: Queens, New York


Další role:

New York, I Love You (2009)
Joey (2004)
Prey for Rock & Roll (2003)
Deuces Wild (2002)
The Perfect You (2002)
Made (2001)
Swordfish (2001)
Meet Prince Charming (1999)
The Sopranos (1999)

Populární hvězda seriálu The Sopranos Drea de Matteo jejíž dokonale sladěná Italsko-Americká smyslnost a neokázalý rock and rollový šmrnc ji dostávájí do popředí a chybí málo, aby se z ní stala jedna z nejžádanějších Hollywoodských hvězd. Její role v The Sopranos byla originálně určena tak, aby zanechala v divácích trochu víc než jen vzpomínku na její vzhled, a její vynikající vystupování ji brzy zajistilo návrat v roli Jerseyské děvky Adriany La Cervy v populární detektivce HBO. Docela kupodivu je, že právě legenda mezi režiséry Andrew Lloyd Webber, jako první v obyvatelích Queensu vzbudil úsilí se prosadit v showbussinesu. Když bylo Dreye asi tak deset, přivedl ji Rum Tum Tugger na jeviště během Weberova představení muzikálu Cats; nepříjemná zkušenost mu jen dokázala jak působivá byla pro Matteo.

Opojný žár světel reflektorů ji okamžitě okouzlil a dal tak základ její slibné kariéry. Díky své matce, která pracovala jako scénáristka nebyla Drea de Matteo v showbussinesu žádný nováček, ale lidé si mysleli, že se z ní může během puberty stát nevychovaná holka, ona však nikdy nepřestala snít o tom, jaké je to být hvězdou. Když nastal čas vybrat si vysokou školu, Matteo se rozhodla pro Tischovu uměleckou školu New Yorské univerzity. Ačkoli se Matteo zpočátku chtěla stát režisérkou, jejího hereckého nadání si brzy všimli hledači talentů. Drea získala diplom Tischské umělecké školy v oboru produkce.

Jako by jí herectví nestačilo, je Drea de Matteo spoluvlastníkem butiku Filth Mart, který založili spolu se svým dlouholetým přítelem. Mají taky vlastní kolekci džín.A když má volno vždy zajde zpátky do studií HB, kde její matka přes 25let vyučovala psaní divadelních her. Ona a její matka Donna de Matteo se stále rozvíjejí, a hledají nové spisovatele a nové projekty stejně jako pracují na svém vlastním materiálu pro svůj klub dramatiků, který založily.
» Nahlásit chybu | 1 476 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist