Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

16. díl – The Gun Song

Společenské šaty


Narozdil od šálku na kávu Lynett Scavo věděla, že není nejlepší mámou na světě. Ve skutečnosti, když došlo na rodičovskou péči udělala Lynette spoustu věcí na které pyšná nebyla. Třeba když nabídla Parkerovi peníze za to, že dojí všechen špenát. Nebo když řekla dvojčatům, že pod plevelem je ukrytý poklad. Nebo když dala svým dětem trochu víc sirupu proti kašli, aby mohla dočíst román. Navzdory těmto chybám o sobě Lynette nesmýšlela jako o nejhorší mámě na světě. Až do jednoho hrozného dne…

Ráno u Scavů zazvoní sociálka s tím, že Lynett Kaylu týrá.

…ano, Lynett Scavo nebyla nejlepší máma na světě, ale ve svém srdci věděla, že udělala to nejlepší, co mohla, vzhledem k tomu, s čím se musela vypořádat

„Lynette“ ve francouzštině znamená „krásná“. „Katherine“ vytvořená starověkými Řeky znamená „čistotu“. „Gabrielle“ v hebrejštině znamená „bůh je má síla“. „Bree“ je irské jméno znamenající sílu. Vskutku, každé jméno má svůj specifický význam. A proto mají rodiče takový problém nějaké vybrat tomu, kdo pro ně znamená vše.

V porodnici Susan a Mike vybírají jméno pro svého syna, po značných neshodách se nakonec rozhodnou pro jméno Connor.

1Mezitím co Ellie(nájemnice Gaby) odešla do obchodu policista v převlečení za údržbáře za asistence Gaby nainstaluje do jejího pokoje štěnice kvůli jejím dealerským aktivitám. Naneštěstí je při tom Elli nachytá… Gaby pohotově zareaguje, že je to její milenec a požádá Elli aby to neříkala Carlosovi.

V kostele při mši na sebe „náhodou“ narazí Orson a Bree. Bree ho obviní z toho, že ji sleduje, protože na sebe naráží na každém kroku.

Večer Wayne navštíví Katherin. Je mu divné jaktože jemu ani Katherin není Dylan vůbec podobná a chce DNA test. Chce si vzít vlas od Katherin, ovšem vyruší je Bob a Lee… Chystají se uzavřít parnerství a chtějí aby Katherin nachystala hostinu.

Mikovi zemřel děda a tak chce syna pojmenovat po něm, Susan nejdříve souhlasí. Když se ovšem dozvý, že by se její syn měl jmenovat Maynard, není příliš nadšená.

Přestože se Adam odstěhoval, Katherine ho najde u sebe doma, protože Adam chce chránit Dylan před Waynem.

Lynett přijde zatknout police za údajné popáleniny, které měla Kayle způsobit (Kayla si je udělala sama kulmou na vlasy)2

Bree má schůzku s reverendem Greenem v restauraci, reverend jí vypráví o své misi v Severní Korei. V tom vejde Orson, Bree honem vezme reverenda za ruku aby Orsonovi dala najevo, že už ho pustila z hlavy. Později večer, když reverend doveze Bree domů, se na ni v autě vrhne a pokusí se jí polibit, protože si špatně vyložil to držení za ruku. Bree se samozřejmě brání. Reverend se docela rozčílí.

3

Ellie vykecá Carlosovi, že přistihla Gaby s údržbářem. Když se pak Carlos zeptá Gaby jestli je to pravda, Gaby se mu to pokusí vysvětlit. Carlos jí moc nevěří, načež mu Gaby připomene, že je slepý a nezbývá mu nic jiného než jí věřit.

A jsme zpátky v kostele. Orson se dozví, že reverend chce hovořit o promiskuitě a nějaké „zrzavé běhně“, hned mu docvakne o co jde a spěchá si s reverendem promluvit. Pokusí se mu pohrozit, aby o Bree nemluvil. Začnou se spolu rvát a při tom zapnou mikrofon, takže vše slyší lidé sedící v kostele. Takže všichni uslyší že „Bree je děvka“ a reverend beztak Orsona bez problémů přepere.

Susan se stále víc a víc nelíbí jméno Maynard a tak jde za sestrou, aby ho změnila. Ta ji řekně že při tom musí byt i otec dítěte. Pak ovšem příjde sestra jménem Griselda… Susan vycítí příležitost, že žena s takovým jménem bude mít pochopení a dovolí Susan syna přejmenovat bez Mikova vědomí…

Ellie si promluví s Gaby a svěří se jí s tím, jak její máma měla milence a její rodina se rozpadla a ona pak žila na ulici a dělala spoustu věcí, na které není pyšná a že nechce, aby se rozpadlo manželství Gaby a Carlosovi protože je má ráda. V tom zazvoní telefon – policie oznámí Gaby, že jdou Ellie zatknout. Ovšem Gaby dojatá předešlým rozhovorem Ellie řekne, o co jde a nechá ji utéct zadním vchodem.

Tom si jde promluvit s Kaylou o tom, že se Lynett brzy vrátí z vězení. A proto Kayle budou muset najít jiné místo k bydlení, aby už ji Lynett nemohla ubližovat. Kayla se ovšem stěhovat nechce, tak Tomovi přizná, že si to všechno vymyslela, protože Lynett nenávidí. A pokud bude moci zůstat u Scavů tak vše přizná policii. Tom ji ovšem řekne, že už by ji nemohl věřit a stejně se bude muset z domu. Kayla proto pohrozí, že bude ve lhaní pokračovat… Načež Tom zvedne ze stolku mobil, který tam po příchodu položil a pronese větu „Slyšel jste to všechno dr. Dolane?“ (A Kayla to má spočítaný… )

4

Adam s Katherin jdou na koncert na kterém hraje Dylan. Když si Adam o přestávce odskočí ven unese ho Wayne.

Susan opouští nemocnici, sestra přiveze vozíček s balonky na nichž je nápis „bon voyage Conner“. Uvidí to Mike a diví se jakto že tam není uvedeno jméno Maynadr. Takže se provalí, že Susan syna přejmenovala zpět na Connora. Po rozhovoru mezi Mikem a Susan se nakonec dohodnou na jméně Maynard.

Kaylu si přijedou vyzvednout prarodiče u kterých bude nyní bydlet. Není z toho moc nadšená a omlouvá se a prosí Toma, aby mohla zůstat. Tomovi je do breku ale Kayla odjíždí s prarodiči.

5

Co je to vlastně se jmény? Dají nám pojmenování, která lidem připisujeme, vědět všechno, co potřebujeme vědět? Když řekneme, že je ještě dítě, znamená to, že je skutečně nevinná? To, že jí říkají drogová dealerka dokazuje, že je zcela špatná? Bude muž co je znám jako „kazatel“ vždy nacvičovat, co chce kázat? Může muž označovaný za padoucha mít ctnosti hrdiny? Pravdou je, že nám jméno nikdy doopravdy nemůže říct, kdo jaký je. A už vůbec nám neřekne, čeho je schopný.

-raptorking-
» Nahlásit chybu | 2 464 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist