Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

15. díl – In a World Where the

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 15

IN A WORLD WHERE THE KINGS ARE EMPLOYERS

Není těžké zahlédnout matku, která pracuje mimo domov. Jen se podívat na někoho, kdo se obléká ve spěchu, jí svou snídani zatímco jde ke svému autu a nanáší si make-up zatímco odjíždí. Ale nejjistější způsob, jak zahlédnout matku, která pracuje mimo domov je se podívat na dítě, kterému je špatně v ten nejnevhodnější moment.

Ano, není těžké zahlédnout matku, která pracuje mimo domov. Jen se podívejte na ženu, která každé ráno opouští dům s pocitem neskutečné viny.

Začíná to právě po setmění, po dlouhém dnu v kanceláři, vyčerpaní lidé přicházejí domů. Někteří jsou přivítáni věrnými zvířaty, někteří jsou vítáni suchými martini. Další jsou přivítáni s večeří na stole. Pak tu jsou ti, kteří se vrátí z dlouhého dne z práce, jen aby objevili, nepříjemná překvapení.

Když M.J. onemocní, Susan donutí Mika, aby ho pohlídal, protože to je její první den v práci. Mike musí tím pádem zrušit zakázku. Když jde Susan M.J.e vyzvednout, najde na dveřích lístek, že je M.J. u Katherine, protože Mike musel naléhavě do práce. Susan začíná na Katherine žárlit, protože se M.J.ovi líbí s ní trávit čas.

Alex pozve Bree a Orsona na večeři a Orson se od Alexe dozví, že Bree Andrewovi v práci přidala. Když se jí Orson ptá, kolik to dělá, Bree se o jeho platu odmítá bavit, a jen utrousí, že je to jen na přilepšenou. Orson se snaží tuto informaci získat od banky, ale ti mu to nechtějí umožnit bez hesla.

Carlosův šéf se ženou berou Gaby a Carlose na večeři, kde jim oznámí, že společnost nebude proplácet příplatky, což Gaby velmi naštve, protože Carlos dělal hodně přesčas. Později, když Gaby uvidí Carlosova šéfa podvádět svou ženu, dá mu tedy třicet tisíc příplatek.

Lynette řekne Tomovi, že jsou asi tak týden od vyhlášení bankrotu, protože lidé u nich přestávají jíst. Navrhne, aby restauraci prodali, a vytěžili z ní, co nejvíce, a také, že by mohli splatit dluh Bree, Tom to ale odmítá, protože by to pro něj bylo selhání.

Edie si chce s Davem na víkend někam vyjet. Ten to odmítá. Edie poté slyší nějaký divný zvuk ze skříně, a tak ji Dave umlčí tím, že jí slíbí, že někam pojedou. Edie jde tedy zavolat cestovní agenturu, a Dave jde do šatníku. Vytáhne z kufru mobil doktora Hellera a poslechne si zprávu od doktorovy sekretářky, která říká, že patnáctého mají zaměstnanci schůzi, a že jestli do té doby nepřijede, bude muset pacientům oznámit, že neví, kde je. Dave poté pozve Mika a Katherine na kempování.

Lynette dětem oznámí, že tatínek bude prodávat restauraci, a že bude potřebovat hodně podpory, ale Tom jim naopak řekne, že teď, když všichni číšníci odešli, oni budou novými zaměstnanci a budou pracovat po škole a o víkendech. Tom Lynette řekne, že se nevzdá, dokud nezkusí všechno pro to, aby podnik zachránil, a Lynette tedy souhlasí.

Když se Maria za Gaby zastaví, aby jí poděkovala, že jí vlastně zachránila manželství, Gaby to donutí říct Carlosovi, proč vlastně příspěvek dostal. Carlos to chce Marii říct, ale Gaby si myslí, že by to všechno jen zhoršilo. Bradley s Marií se u nich později zastaví a oznámí jim, že čekají miminko a rozhodli se, že by Gaby s Carlosem byli báječnými kmotry.

Orson vymyslí na Bree lest, a tak z ní vymámí přístupové heslo. Orson se dozví, že Andrew vydělává dvakrát více než on, a rozzuří ho to. Bree mu řekne, že si to Andrew zaslouží za to, kolik toho dělá a že on za to stojí méně.

Když do restaurace dorazí skupina dětí ze školy od dvojčat, Porter a Preston je odmítají obsloužit, protože se bojí, že by si z nich ve škole dělaly srandu. Tom se rozčílí a bezhlavě začne s Porterem třást a řve po něm, že do téhle restaurace vložil úplně všechno. Později se Tom rozhodne restauraci prodat.

Když Dave řekne Edie o kempování, tak se jí nechce jet. Dave ale trvá na tom, aby to neříkala Katherine, protože mike ji tam opravdu chce, a když nepojede Edie, tak určitě nepojede ani ona. Tak Edie souhlasí, že to Katherine nepoví. Poté Dave píše zprávu sekretářce doktora Hellera, že do patnáctého bude zpátky. Dave si poté s náčiním na kempování sbalí i zbraň.

Susan je naštvaná, když M.J. jde za Katherine, aby mu udělala jídlo, které Susan neumí. Susan řekne Katherine, že odteď má k ní M.J. zakázáno chodit. Ta jí ale řekne, že u ní bude M.J. trávit dost času, ať se jí to líbí nebo ne, protože se k ní Mike stěhuje.

Začíná to po rozednění, po dobrém nočním spánku, lidé opouští své domovy, aby jeli do práce. Dělají to, aby si mohli dovolit lepší život pro jejich rodiny, dopřát si koupi pěkných věcí, a mít důvod, aby ráno vstali. A když jejich vyčerpávající práce skončí, lidé se vrací zpět domů, a někteří z nich, začínají odpočítávat dny do jejich další dovolené.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 4 902 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist