Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

5. díl – Mirror, Mirror

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 5

MIRROR, MIRROR

Mohl to být tak krásný večer. Nápad byl takový, že se uspořádá tajná narozeninová oslava, na kterou lidé přinesou jídlo a dárky a počkají ve tmě, dokud nedorazí oslavenec. Ale místo toho to byla noc plná tajemství, která většina lidí nemá ráda. Oh, ano, mohl to být tak krásný večer, ale tahle oslava skončila dříve, než vůbec začala.

Karen McCluskey bude mít 70. narozeniny, a Dave navrhne Edie, že by jí mohli uspořádat večírek, který bude u Susan doma, takže to bude překvapení.

Gabrielle je ve střehu, protože ještě nedostala menstruaci. A tak vzpomíná na chvíli, kdy se dozvěděla, že je poprvé těhotná. Doktor to nazval „zázrakem“ a Carlos „zásahem jeden z milionu“. Ale Gaby nebyla tak nadšená, protože tenkrát ani jeden neměli práci, ale Carlos ji ujistil, že bude ta nejlepší máma. Když Gaby otěhotněla podruhé, poručila Carlosovi, aby šel na vasektomii.

Když dorazili k Susan na večírek, Carlos řekne Gaby malé tajemství: „ Nikdy jsem nebyl na vasektomii!“

Jackson se ptá Susan, jestli už se může konečně nastěhovat, protože u ní stejně tráví hodně času tak i tak. Susan vzpomíná na den, kdy se s Jacksonem poprvé potkali. S Mikem nebyla pouze krátce a hledala nějakou „změnu“. Tak se rozhodla vymalovat dům. O měsíce později podepsali Mike a Susan rozvodové papíry. Susan přišla domů úplně vystresovaná a zeptala se Jacksona: „Dáš si skotskou?“ Skončili spolu v posteli, ale domluvili se, že ani jeden, ani druhý právě nehledají něco vážného. Susan mu řekne, že má chuť jen na něco příležitostného a Jackson je samozřejmě nadšený.

081

Ale právě, když se začínají sjíždět hosté, řekne Jackson Susan: „Zamiloval jsem se do tebe!“


Lynette vzpomíná na Tomovu nehodu v restauraci, kdy byl blízko smrti, protože se mu zastavilo srdce. Nakonec vše dopadlo dobře, jenže Tom se dostal do krize středního věku, která zahrnovala, že si koupil červené sportovní auto. 052

V nemocnici Lynette Tomovi slíbí, že mu pomůže najít v životě něco „víc“, což ji ale rychle přejde, když se Tom objeví s nabídkou rekreačních vozidel.

Má totiž v plánu vzít na rok děti ze školy a jen tak jezdit po státě. Lynette se ho však zeptá, kdo bude provozovat jejich pizzerii, když oni budou na výletě? Po cestě na Karenin večírek řekne Tom Lynette, že pizzerii prodá, a že už má dokonce i kupce.

Orson chce všem oznámit, že ho Bree učinila partnerem v její společnosti, ale ta mu řekne, ať zatím nic neříká. Bree vzpomíná na to, jak začala znovu pít, když šel Orson do vězení. Když si uvědomí, že už jí to přerůstá přes hlavu, řekne Katherine: „Můj manžel je pryč, můj syn je pryč, už nemám nic“…Na to Katherine odpoví:“Teď máš ve svém životě prostor. Nezaplňuj ho vínem, zaplň ho prací. Jen si představ tu ženu, kterou bys mohla být až se Orson vrátí z vězení.“ Slíbí Bree, že to bude jejich tajemství a pomůže jí dát se dohromady.

Bree zakazuje Orsonovi, aby někomu o jejich partnerství řekl, a když Orson odmítá, řekne mu, že to byla chyba a propustí ho.

K velké radosti dostane Gabrielle menstruaci, ale Carlos ji přiznává, že stále doufal v další dítě.

Tom nazve Lynette bručounem a je naštvaný, že prostě nechápe, že chce od života více než jen dělat pizzu. Ale ona mu připomene, že už Scavovic pizzerie bylo dobrodružství a všichni se museli přizpůsobit tomu, ať si může Tom splnit svůj sen.

115

Orson je naštvaný, že Bree před ním dala přednost Katherine a požádá o rozvod.

A tak mu Bree konečně prozradí, za co tolik Katherine vděčí. Orson jde tedy Katherine poděkovat a řekne jí,

že mu nevadí, když se stane partnerem Bree třeba až za dva roky. Katherine se ale pousměje a řekne: „Pro Bree nevydržíš pracovat ani dva měsíce.“

Susan řekne Jacksonovi, že by jí nevadilo, kdyby byl s nějakou jinou ženou. On tedy popadne Katherine a políbí ji. Jackson chce vědět, jestli to má se Susan nějakou budoucnost a když ta mu řekne: „Nechci přemýšlet o budoucnosti.“, tak se s ní Jackson rozejde.

Pár dní před Kareninými narozeninami zjistí Dave, že mu Karen prohlíží e-maily. Zeptá se tedy Edie, jestli ještě pořád pochybuje. Edie ho ujistí, že slídění je to, co dělají staří lidé, kteří nemohou mít sex, aby byl jejich život zajímavější.

Mezitím, co Edie pronáší přípitek na Kareniných narozeninách, vplíží se Dave do jejího domu a přemístí nějaké věci a fotky.

013

Když paní McCluskey přijde na oslavu, všichni vykřiknou: „Překvapení!“, ale překvapeni jsou oni, když Karen Dava obviní z toho, že se jí vloupal do domu a zničí narozeninový dort baseballovou pálkou. Když chce zaútočit i na Dava, ostatní zavolají pomoc. Přijíždí záchranka a Karen řekne Davovi předtím než ji odvezou: „Vím, že něco chystáš, něco hnusného“. Dave přiznává, že všechno naplánoval a řekne Karen: „Nemáš ani ponětí, co znamená být hnusný.“155

Ano, byla to noc plná překvapení. Někteří se dozvěděli o manželových plánech do budoucna. Jiní odhalili pravdu o minulosti své ženy. Někteří byli rozzlobeni manželovou tajnou touhou. Jiní byli raněni rychlým odchodem milence. Ale pro jednoho obyvatele dopadl večer tak, jak si ho plánoval. A tak mohl obrátit své myšlenky k opravdovému záměru. Nebude trvat dlouho, než dostane muže, který mu zničil život. Ale věděl, že na to musí opatrně, chtěl přeci, aby to bylo překvapení.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 5 118 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist