Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Andrea Bowen (Julie Mayer)

Společenské šatyV seriálu “Zoufalé manželky” hraje:

Julie, je dcera Susan, která má někdy víc rozumu než její vlastní matka. Julie se jeden čas hodně přátelí se Zachem, což se Susan moc nelíbí, jelikož má Zacha za psychicky narušené dítě. Poté co Zach odjede, se do Wisteria Lane přistěhuje Ediin synovec Austin, zprvu leze Julie spíše na nervy, ale jak se říká co se škádlívá, … Julie později odjíždí na vysokou školu kde se zamiluje do svého o dost staršího profesora – ten ji dokonce požádá o ruku, ale Julie odmítá. Když se Julie později vrací domů, tak se do ní zamiluje nový soused Danny a také je napadena (zatím neznámo kým). Začne si románek s ženatým sousedem Nickem. A později se zjistí, že se obávala, že je těhotná a že opustila vysokou školu a pracovala jako servírka – každý se hold mění.

Andrea Bowen

Místo narození: Columbus, Ohio, USA
Datum narození: 4. březen 1990

Filmy:
„New York Crossing“ (1996),…

TV – seriály:
„Law & Oder“,
„That Was Then“ (2002),…

TV-hostování:
„One Tree Hill“
„Nip/Tuck“

Andrea Bowenová začala svoji profesionální dráhu představením na Broadwayi v New Yorku v šesti letech. V 16 letech hrála postavu Cosette v „Les Miserables“ a stala se nejmladší Cosettou této show. Vytvořila roli Marty Von Trappové v původním obsazení broadwayského revivalu „The Sound of Music“ s Richardem Chamberlainem a roli Adele v muzikálové produkci v „Jane Eyre“. Hrála na Broadwayi a také začala hrát v mnoha TV show v New Yorku – (Law & Order“ a „Third Watch“). Také se objevila ve filmech „New York Crossing“ a „Highball“.

Dříve, než obsadila roli v „Zoufalých manželkách“, Andrea hrála postavu Zooey Glass v ABC seriálu hlavního vysílacího času – „That Was Then“. Také hrála geniální 12letou Riley Ellis, opakující se roli ve Foxově „Boston Public“. Pokusila se o širokou rozmanitost postav, jako je například altruistická cystická fibrózní pacientka v „Strong Medicine“, nemocné, vznětlivé a hrubé dítě v „One Tree Hill“, frackovité dítě v díle „Weiss“ a nesmělý, sebevražedný teenager v „Nip/Tuck“.

Andrea má rovněž velké úspěchy jako komentátorka. Její hlas je součástí mnoha projektů – např. film „Ice Age“, a dva poslední animované piloty pro Cartoon Network, „Party Vagon“ a „Ben-10“.

Jako herečku, která nahrává, je možno ji slyšet na originálních albech „Jane Eyre, Musical“ a „The Sound of Music, 98 Broadway Revival“, dále pak na „Night of the Hunter“, „Z the Masked Musical“, „Broadway Kids Sing America“ a Sugar Beats nahrávky „Car Tunes“ a „Christmas Album“.
» Nahlásit chybu | 2 637 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist