Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

8. díl – City on Fire

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 8

CITY ON FIRE

Jednou ročně pořádá majitel baru „U bílého koně“ soutěž pod názvem Souboj kapel. Zúčastňují se jí mladí muzikanti, bubeníci a kytaristé, kteří touží po slávě. Letos se k těmto mladým muzikantům přidala skupina mužů středního věku. Ti dorazili se ztuhlými klouby, vysokým cholesterolem a touhou stát se alespoň na jednu noc opět mladými.

Julie Mayer se vrací do Wisteria Lane, aby představila svého přítele Lloyda své matce. Susan se Lloyd líbí, ačkoliv mu je čtyřicet. Julie matce také pochválí Jacksona. Susanin názor se ale rychle změní, když se dozví, že Juliin přítel byl již třikrát ženatý. Susan je překvapena, když se dozví, že Lloyd má pro Julie zásnubní prsten a chystá se ji požádat o ruku. Julie se o tom také dozví, ale řekne Lloydovi, že se vdávat nechce. Nikdy. Susan se to a

le nelíbí a jde si s Julií promluvit. Ta jí řekne, že jí připadá, že manželství je jen vtip, potom, co viděla, jak se dvě Susanina manželství rozpadla.


071

Lynette se od Prestona dozví o Porterově plánu opustit Fairview s Anne, protože ta je těhotná. Lynette jde do Annina domu a hádají se kvůli jejímu těhotenství, naneštěstí to vše slyší Annin manžel a žádá Lynette, aby jejich dům opustila. Jenže když si Lynette vzpomene na to, jak jí Porter vyprávěl o výbušné povaze Anniného manžela, vydá se zpět do domu, kde Anne leží na zemi v kaluži krve potom, co ji její manžel zbil. V zájmu Anne zachránit hodí Lynette po něm Lynette svícen a řekne mu, ať vypadne. Když manžel opustí kuchyň, Anne Lynette děkuje za záchranu života. Když se Porter dozví, že je Anne zraněná, jde naštvaně do klubu a snaží se vyprovokovat Warrena k bitce, což mu ale Lynette překazí.

Gaby je nešťastná, když objeví Virginii opět ve svém domě na návštěvě rodiny. Virginia ji informuje, že Carlos má zpátky svou práci. Carlos poté řekne Gaby, že si musí vážit její štědrosti, což donutí Gaby vidět i dobrou stránku Virginie. Když se Gaby chystá do klubu, pošle pro ni Virginia limuzínu a později jí řekne, že si přeje, aby její dcery chodily do soukromé školy. Gaby její nabídku odmítá a řekne jí, že ona si o svých dcerách bude rozhodovat sama, a že žádnou její štědrost nepotřebuje. 031

I přes toto nedorozumění, pomůže Gaby Virginii dostat se z hořícího klubu.

Novinářka Sandra Birch doufá, že by mohla nalézt nějakou Breeinu nedokonalost. A tak se dozvídá, že byl Orson ve vězení, že Breein bývalý manžel Rex měl rád sado maso a Bree totálně selhala jako matka. Poté Sandra Bree obviní, že i přes to knihu napsala, a to proto, aby si připadala lepší než ostatní hospodyňky. Bree jí ale řekne, že právě pro takové ženy jako ona, je tato kuchařka určena, aby se mohly poučit a zlepšit se, i kdyby jen skrze kastrol. Sandra se Bree zeptá, proč jí to neřekla hned na začátku, že s tímto může začít pracovat.

102

V klubu, ve kterém se právě koná

soutěž skupin, propukl požár.

Dříve toho dne přijíždí doktor Heller a ptá se Dava, proč je vůbec ve Fairwiev, ale Dave ho ujistí, že je všechno v pořádku. Doktor Heller později přichází do klubu, a po dalším rozhovoru s Davem si sedne a uvědomí si, že Davův cíl musí být ve skupině. Doktor požaduje si s davem ještě promluvit, jinak že zavolá policii. Dave tedy souhlasí a jdou spolu do skladu v klubu. Tam ale doktora uškrtí a zapálí oheň, aby to zakryl.

Zatímco skupina hraje, Edie si všimne požáru a všichni začnou rozrušeně opouštět klub. Objeví ale, že je únikový východ zamčen, takže jim Dave pomůže utéct, když rozbije okno a pomáhá jim ven. Mike jde na záchody hledat Jacksona, jelikož si myslí, že tam stále je, jenže on si požáru všiml a stačil utéct.

064

Když si to Dave uvědomí, utíká pro Mika a vynáší ho z hořícího klubu jako pravý hrdina.

Když je Mike na nosítkách, dave k němu přijde a řekne: “ Vydrž, kámo, ještě jsem s tebou neskončil!“ Annin manžel Warren, který je vlastníkem klubu, obviňuje Portera. Šest lidí zemřelo a další zemřeli později v nemocnici.

Minulou noc propukl ve Fairview požár. Pokud otevřete ranní noviny, můžete se dočíst o těch, kteří přežili a o těch, kteří byli zraněni. O těch, kteří sotva unikli smrti i o těch, kteří jí neunikli. Také se můžete dočíst o muži, který riskoval svůj život, aby zachránil souseda. Co se ale nedočtete je, jaké jsou důvody jeho statečnosti. A to proto, že nikdo nikdy o hrdinovi nepochybuje.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 5 382 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist