Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

6. díl – There’s Always a Woman

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 6

THERE´S ALWAYS A WOMAN

Jako masér fairviewského Country clubu, se Carlos Solis stal expertem na to, jak udělat ženy šťastnými. To proto měl vždycky připravené vonné svíčky pro Sue Bridges, Nejnovější hity pro Betsy Daniel a jablkovou pálenku pro Shannon Glenn. Ano, Carlos udělal mnoho žen šťastnými během všech těch let. Ale jednoho neobyčejného středečního odpoledne, udělal paní Virginii Hildebrand o trochu šťastnější, než původně zamýšlel.

Zatímco Carlos masíroval paní Virginii Hildebrand, náhodou jí přivede k orgasmu. 121

Virginia si chce Carlose najmout jako maséra, aby s ní jezdil dva měsíce po Evropě, a che mu zaplatit sto tisíc dolarů, Gaby samozřejmě hned souhlasí, ale nechápe Carlosovu neochotu. Ale když si jednou povídá s Carlosovou kamarádkou, rychle pochopí. Gaby vypátrá Carlose v domě Virginie, kde mají osobní rozhovor o tom, jak je Virginie osamělá. Nabídne Gaby, že by se mohla stát její osobní nákupčí v Evropě a mohla by si s sebou vzít i děti. Nejdříve Gabrielle odmítne, ale když ji Virginia slíbí šaty, Gaby souhlasí.

Lynette je podezřívavá, když vidí Toma mluvit s nějakou ženou, ale nakonec se ukáže, že je to Anne Schilling, realitní makléřka, která Tomovi a jeho skupině zajistila skladiště, ve kterém mohou cvičit. Poté ale zjistí, že byla Anne s Tomem ve skladišti, má podezření, že spolu něco mají. Další noc se jde tedy do skladiště podívat, ale Tom tam hraje videohry.

063

Tom ji uklidní, ale mezitím rychle schová kondom, který leží na zemi. Později jde Anne opět do skladiště za svým milencem, který ale jak se ukáže, není Tom, ale Porter. Musí ale zmizet dříve, než se tam Tom objeví, ale když ze skladiště vychází, je Lynette schovaná v autě a vidí ji. Takže je jí jasné, že jí je Tom nevěrný.

291

Susanin nový malíř si myslí, že by si měla s Jacksonem promluvit o jejich problémech. A tak jde do jeho bytu, aby to s ním urovnala, ale ke svému překvapení najde v jeho koupelně jinou ženu. V panice Susan tu ženu vykopne. Později, když Jackson dorazí, Susan rozzuřeně odchází. Nechce totiž s Jacksonem mluvit, když on si užívá s jinou ženou tak brzy po jejich rozchodu.

Ten jí ale později řekne, že až doteď žádnou holku neměl. Susan přemýšlí, jestli by mohli začít znovu, a aby mohli, Jackson odchází s jejího domu, potom jí volá a předstírá, že je někdo, koho právě poznala. A sjednají si jejich „první“ rande.

Orson domluví Bree, aby připravila hostinu pro jeho starého známého Petera. Řekne Katherine, že si po zbytek dne může vzít volno, ale je naštvaná, protože je Orson vynikající zaměstnanec. Katherine se svěří Bree, že uvažuje o tom, že se přestěhuje k dceři Dylan, protože ve Fairview už není důležitá a navíc ještě neměla sex skoro dva roky. Když Peter dorazí do Breeiny kanceláře, napadne ji, že by ho a Katherine mohla dát dohromady. Katherine se nápad s randem naslepo nějak zvlášť nelíbí, ale jen do té doby, než neuvidí Peterovu fotku na Breeiném telefonu. Ale když Orson řekne o Peterovi pravdu, dozví se Bree o tom, že to není žádný kamarád z vysoké, ale kamarád z vězení. Bree poté volá Katherine, aby jí vše řekla, je už příliš pozdě, Katherine s ním spala. Nakonec jí Bree vše řekne, a tak se zklamaná Katherine rozhodne přestěhovat ke své rodině. Když se Katherine vrací domů, narazí na Mika, který se také vrací z nepovedeného rande, a tak se ti dva rozhodnou dát si spolu nějakou limonádu.

V nemocnici řekne Karen Edie, že je z léků poněkud unavená, a že prozatím zůstane u své sestry. Karen zavolá své sestře Robertě a řekne jí, ať se u ní zastaví.

091

Spolu se sestrou se baví o pátrání kolem Dava a protože Roberta pracuje pro telefonní společnost, začnou pátrat tady. Později Roberta informuje svou sestru, že Dave skrývá něco o tom, komu volá. Dave mluví s Mikem o tom, že by mohla skupina více cvičit, ale nechce vysvětlit, proč chce tak mermomocí se skupině být.33

Doma se Dave mezi řečí zmíní o svém bratru Stevovi a Edie se ho na něj samozřejmě vyptává. Dave vypráví Edie, že se jeho bratr zapletl s drogami, zatkli ho do vězení a byl zavražděn jiným vězněm, který to svedl na sebeobranu.

Na tomto světě jsou nebezpečné ženy, některé jsou milenky slepé k následkům svých činů. Některé jsou manželky, rozzuřené zradou těch, kterým věřili. Jiné jsou predátorky, vychytrale kladoucí pasti, aby tak dostaly to, co chtějí. Pokud jste nešťastně narazila na jednu z těchto nebezpečných bytostí, nejbezpečnější věc, kterou můžete udělat, je oběhnout ji.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 5 637 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist