Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

10. díl – A Vision’s Just a Vision

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 10

A VISION´S JUST A VISION

Žít ve tmě je hrozné. Neschopnost vidět, když zrak ostatní považují za samozřejmost. Ale pár šťastlivcům se v temnotě rozsvítí jiskřička naděje, přinášející s sebou příslib lepších zítřků.

Epizoda začíná, když Lynette připravuje snídani pro svou rodinu, jenže pro Portera si přijede policie a zatkne ho pro žhářství.normal_0028

Mary Alice poté říká, že se rodina opět sejde u společného stolu za pár let. Lynette a Tom najmou Boba, aby Portera zastupoval. Bob se ho zeptal, kde byl v době požáru a ten řekne, že se vloupal k Edie Britt, aby mohl ukrást zbraň a vystrašil Warrena Schillinga. Zbraň schoval do nádoby na mouku. Lynette se obává, že by Edie mohla nahlásit krádež zbraně, a tak ji otře a tajně ji vrátí Edie zpět do šatníku. Bob Scavovým oznámí, že budou potřebovat 20000 dolarů na kauci. Lynette se Bobovi svěří, že všechny peníze dala Anne Schilling, aby zmizela z města. Bob radí, aby prodali restauraci. Když je Porter propuštěn na kauci, potká Warrena a ten mu vyhrožuje, že by se mu mohlo něco stát. Porter se zalekne a ukrývá se. Lynette a Tom si všimnou, že u soudu je místo Portera Preston. Lynette nemá na výběr, a tak Prestonovi dovolí se jednání účastnit.

Carlosovi se začíná po operaci vracet zrak.

normal_0075

Gabrielle mu uspořádá večírek, na kterém se tajně svěří kamarádkám, že prodala Carlosův velmi cenný baseballový míček s podpisem, i když slíbila, že to nikdy neudělá, jenže kvůli finanční situaci neměla jinou možnost. Carlos později zjistí, že míček prodala italskému milionáři. ten svolí, že dá Gaby míček zpět, pokud mu zatancuje na stole. Ta to udělá. Později jde Carlos kolem šatníku Gaby, kde visí pouze pár kusů starého oblečení, a tak si uvědomí, jakou oběť Gaby pro rodinu přinesla. Za odměnu Carlos míček sám prodá a koupí Gaby drahé šaty.

Když se Bree dozví, že Andrew chodí s doktorem Orsona, Alexem, chce Andrewovi dokázat, že přijala to, jaký je, ačkoliv jí Andrew vytkne, že se o jeho milostný život nikdy nezajímala. Bree pozve Alexe na večeři, kde jí Bob a Lee řeknou, že ho viděli v gay pornu. Bree je vystrašená a řekne to Andrewovi. Ten jí však řekne, že o tom ví už dávno a Alex to udělal jen jednou, aby měl na zaplacení studia. Andrew a Bree si povídají a ten jí řekne, že to, jak ho celý život ochraňovala, bylo to nejhezčí, co kdy udělala. Andrew také řekne, že se s Alexem vezmou.

Maynard Delfino jde s Mikem a Katherine do zoo, ale vrací se dříve, protože M.J. hodil na hlavu Katherine zmrzlinu. Edie řekne Susan, že to je proto, že M.J. vidí, co si o Mikově vztahu Susan myslí. A tak jdou všichni na bowling, aby Susan M.J.ovi ukázala, že na vztahu Katherine a Mika není nic špatného. normal_0552

Když M.J. vidí, jak Mike drží Susan za ruku, jenže pak odchází, když ho Katherine zavolá k sobě, znovu na Katherine zaútočí a hodí jí bowlingovou kouli na nohu. Zpátky doma řekne M.J. svým rodičům, že věří, že už bodu konečně spolu. Susan řekne Mikovi, že M.J.i jednou řekla, že se k sobě jednou možná vrátí, protože si vlastně nikdy neřekli, že je konec. Za pár vteřin Mike odchází bez jediného slova.

Mezitím Dave ztrácí kontrolu. Když mu Edie vykládá o Porterově zatčení, Dave před sebou vidí mrtvou Lilu Dash s dcerou Paige Dash. Vidina Lily a Paige se vrací, když přichází Lynette, která jde tajně vrátit zbraň, ovšem řekne Davovi, že si chce od Edie půjčit svetřík. Dave klečí u jejich náhrobku a slibuje, že Mike Delfino zaplatí za to, co jim udělal a říká, že “ s nimi bude již brzo“

Žít ve tmě je hrozné. Neschopnost vidět, když zrak ostatní považují za samozřejmost. Když ale máme štěstí, temnota zmizí a my konečně můžeme vidět tajné oběti, které udělaly naše ženy. Překvapující pokrok, který udělaly naše matky. Nebo neúmyslné následky našich vlastních činů. Ale jsou tu i ti, kteří preferují tmu, protože v ní vidí pouze to, co chtějí vidět.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 5 040 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist