Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

7. díl – Careful the things you say?

Společenské šaty


Julie Mayerová nedokázala usnout. Vždy když zavřela oči, tak se jí zdálo o sousedovi. Potkali se, když přišla doučovat jeho syna. Potom následovalo náhodné setkání v kavárně. Vedlo k hodinám povídání. Zeptal se jí, jestli jí nemůže vidět znovu… A znovu… A znovu. A najednou si Julie uvědomila, že má poměr s ženatým mužem. Ale po velkém štěstí, si uvědomila co dělá a pověděla tomu muži, že je konec. Naneštěstí pro Julii, někteří muži nepovažují „ne“ za odpověď.

Julie je sama doma, když se u ní zastaví Nick Bolen. Nejspíš Julii přemlouvá, aby se k němu vrátila. Každopádně se dost hlasitě hádají a zrovna má k Mayerům namířeno i Lynette, která hádku slyší. Jde dovnitř a Julie řekne Nickovi, aby odešel. Potom si Lynette povídá s Julií, která přizná, že Nick je „on“, s kterým měla poměr a že jí teď nechce dát pokoj. Lynette řekne, že se o to postará.

Gaby se opět trápí doma s výukou Juanity. Snaží se jí naučit zlomky, ale ta to komentuje akorát tím, že zlomky nemá ráda a opět Gaby ignoruje. Nepomáhá ani Gabyina metoda „kolik panenky ti zbude, když jednu třetinu urvu, apod.“, protože domů příjde Carlos a najde je jak se opět dohadují. Gaby mu řekne, že učení není jediná věc, kterou musí dělat, ale že také uklízí a vaří. Carlos řekne, že jim najme uklízečku.

Susan a Mike jsou na policii a snaží se dvěma policistům vysvětlit svůj názor na věc – napadení Julie a to, že je Katherine nesnáší a že by jí měli prověřit. Policisty však více zajímá jídlo než to co se jim snaží říct. Susan je zoufalá, ale všimne si jí jedna policistka a řekne, že Susanin případ převezme, protože se znají už dávno, ale to Susan zatím neví…

Bree a Orson jdou na večeři k Bolenům. Angie si připravila poměrně dost chodů a to se skrytým záměrem – ví, že Bree propustila Katherine a tak navrhne jestli by pro ní nemohla pracovat. Připravenou večeří chce dokázat, že vařit umí. Bree ovšem řekne, že pracovnici nehledá a odmítne jí. Angie se zatím u stolu pohádá s Nickem.

Gaby se opět snaží Juanitu naučit zlomky, ale akorát se dohadují. U Solisů je už i nová hospodyně, která uklízí. Gaby jí řekne, že musí jít na vzduch a ať Juanitu nepustí od stolu.Když se Gaby později vrátí má Juanita úkol hotov a zlomky chápe – pomohla jí jejich nová služka. Gaby pak zjistí, že vystudovala strojírenskou školu a matematika jí jde dobře, ale v Americe jí nezbylo nic jiného než dělat uklízečku.

Bree je v práci a právě se domlouvá s klientem, že by měla chystat jídlo pro jeho výroční párty. Jenže jemu se Breeino „snobské“ jídlo nezamlouvá a chce něco obyčejného. Bree si najednou vzpomene na italské jídlo co jedla u Angie a řekne zda by neměl zájem o něj. Klientovi italské jídlo příjde skvělé a souhlasí.

Lynette se zastaví u Bolenů kde Nick právě venku pečuje o květiny. Před Angie řekne, že se šla zeptat na pár tipů jak pěstovat růže, když Angie odejde, tak se do Nicka ale pěkně pustí – kvůli Julii. Ten jí akorát vyhrožuje s tím, že jí do toho nic není a tak Lynette odejde, ale teď také vzbudil v Lynette podezření a ta myslí, že to on škrtil Julii.

Carlos příjde domů – Juanita se hned chlubí, že umí zlomky. Gaby se tváří spokojeně. Ale dům je vzhůru nohama, s neumytým nádobím a všude je bordel. Když Juanita chce říct kdo jí zlomky naučil, Gaby jí umlčí, aby si Carlos myslel, že jí to naučila ona.

U Susan je zatím policistka a vedou spolu rozhovor o Katherine. Susan jí všechno říká i s obviněním, že myslí, že to Kath napadla Julii. Policistka jí pak řekne, že je Denise Lapera a zda si na ni vzpomíná – chodila totiž se Susan do školy. Susan si jí ovšem vůbec nepamatuje. Denise pak odejde s tím, že jde vyslechnout Katherine.

Bree se staví u Angie a žádá jí o její recepty na italské jídlo, ta ale řekne, že jsou to přísně tajné recepty její babičky. Bree na ní vyrukuje s historkou o tom, že to chce uvařit své popálené přítelkyni a Angie tedy svolí a pár receptů jí dá.

Mike listuje Susaniným albem ze školy a Susan konečně dojde kdo je ona Denise – dívka které říkali Los Lapera. Přezdívku jí vymysleli hlavně díky Susan a Susan jí právě také na střední přebrala kluka, takže jí Denise nesnáší/nesnášela. Mike se jí snaží uklidnit, že jí tak dlouho nemůže nenávidět. Pak se ale podívají z okna kde právě vychází Denise s Katherine. Denise se tváří přísně a o něčem diskutují a Susan je klidná. Ale najednou se Denise a Kath obejmou, usmívají se na sebe… A Susan dojde, že tímhle si asi moc nepomohla.

U Solisů – právě přichází ukliezčka, ale je to jiná než ta „matikářka“. Gaby nechápe proč přišla nová. Carlos jí vysvětlí, že nebyl spokojený s tím jak minulá uklízela a tak je nechal vyměnit. Ta nová ovšem neumí matematiku a hlavně ani anglicky. Gaby by musela Junaitu učit sama a ví, že je to nemožné. Tak zavolá do agentury, sbalí se a jedou k domu kde má dnes uklízet její „matematická uklizečka“.

Angie se stavuje u Bree v práci a všimne si, že linky a vařiče jsou plné hrnců a jídla, na které jí dala recepty. Trochu hodně jídla pro jednu kamarádku, že? Dojde jí, že jí Bree využila a pohádají se. Angie jí recepty vezme a odejde.

http://thumbnails.hulu.com/43/50012043/124498_512x288_generated.jpg

Julie je u Scavů a Tom a Lynette si s ní promlouvají na téma – Nick. Oba si myslí, že Julii napadl právě on a snaží se jí přesvědčit, že by se to mělo říct na policii. Julie je ovšem přesvědčená, že on to nebyl.

Gaby a Juanita najdou dům kde dnes pracuje jejich vyvolená uklízečka. Ta Gaby nejdříve řekne, že díky tomu, že si Carlos v agentuře stěžoval na její nespolehlivost (nevěděl, že učila Juanitu), ji málem vyhodili. Potom tedy svolí, že Juanitu matiku naučí, ale někdo musí uklidit dům… A tak Gaby nezbývá nic jiného než vzít hadr.

http://thumbnails.hulu.com/418/50014418/124769_512x288_generated.jpg

Bree se v kuchyni snaží uvařit italské jídlo i bez receptů – je to ovšem katastrofa. Do toho příjde Orson s tím, že pro ní má jako dárek novou brož. Bree ho akorát seřve, že od něj dárky nechce, protože se chce jen rozvést.

Carlos a Gaby opět diskutují na téma – Gaby a učení Juanity. Gaby se mu snaží vysvětlit, že Juanitu naučí dost věcí. Jak se oblékat, jak balit kluky, ale že prostě učení místo učitelky nezvládá, že Juanita jí pak nemá ráda a že odmítla i jít s ní na zmrzlinu. Carlos slíbí, že tedy vymyslí něco jiného než domácí učení.

Bree se stavuje u Angie. Omlouvá se jí a také jí nabídne zda by pro ní tedy nechtěla pracovat. Angie se jí optá, zda je to s tím jídlem tak hrozné, když byla donucena za ní přijít. Bree řekne, že ano. Angie se sice chvílí tváří naštvaně, ale pak práci příjme. Ale také si s Bree vyjasní své názory na sebe. Angie je podle Bree moc otevřená – projevuje plně své city. A Bree se podle Angie až moc kontroluje a dělá ze sebe moc velkou dámu.

RSS Feed for This Post

Desperate Housewives pics

Susan je opět na policejní stanici. Donesla jídlo a snaží se jím tak nějak uplatit dva policisty, kteří jí předtím neposlouchali. Jenže pak příjde Denise s tím, že je jí jasné, že chce aby její případ opět převzali oni. Susan jí řekne, že jí mrzí to na škole a že jí přebrala kluka a snaží se to nějak zakecat. Denise tím, ale jen více naštve a tak nějak na Susan vybalí to, že postřelila Katherine a že jí to řekla (rozuměli si, protože jim oboum Susan přebrala chlapa). Denise se výtězně usměje a Susan zatkne.

Na policii také přichází Lynette a Tom. Řeknou policistům, že by si měli promluvit s Nickem Bolenem. Oni se netváří moc zaujatě, ale pak jim ještě řeknou, že chvíli před útokem se s ním Julie rozešla a to už policii zajímat začne.

Nick příjde domů a Angie říká, že mu volala policie. Nick říká, že neví co jí napovídali a snaží se nějak obhájit. Angie mu ale řekne, že ví o tom s Julii a že to ví už dost dlouho. Ale také řekne Nickovi, že to nemíní nějak řešit – vzhledem k jejich minulosti, ale na důkaz toho, že jí Nick naštval mu dá pěstí a rozbije mu nos.

http://thumbnails.hulu.com/358/50014358/124940_512x288_generated.jpg

Pravda je, že všechno se z knih naučit nemůžeme. Nepoví ti jak udělat manželku šťastnou. Nepoví ti jak si vážit svého souseda. Nepoví ti, zda je ten muž na druhém konci ulice nebezpečný. Ne, jediná cesta jak se něco naučit je ze svých chyb. Samozřejmě, když díky těm chybám skončíš ve vězení, tak příjde vhod zkrátit si čas dobrou knihou.
» Nahlásit chybu | 1 141 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist