Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

8. díl – The Coffee cup

Společenské šaty


Jestli někdo potřeboval důkazy, zda soudkyně Mary Gallagher má smysl pro humor. Vše co potřeboval udělat, bylo vidět ji vynášet rozsudky. Pro tohohle vlastníka, který odmítl spravit kotel… ,,Budete žít v téhle nemovitosti jeden měsíc. Počínaje Prosincem. Ženu, která hodila telefon po své služebné… ,,Budete uklízet dům paní Garcie příštích šest týdnů. A ano, opravdu budete dělat okna.“ Pro trenéra na střední škole, který měl připomínky k jedné roztleskávačce… ,,Příští sezonu budete v té uniformě vy. A být Vámi si oholím nohy.“

http://www.tvgasm.com/shows/images/pr/4/200911171101.jpg

Susan je u soudu a u právě zmíněné soudkyně Mary. Říká, že postřelení Katherine byla nehoda (což je pravda), ale Katherine začne protestovat, že vystřelila schválně a také, že jí pomlouvá. Soudkyni spíše zaujme ta věc s pomlouváním. Když Susan řekne, že to je její osobní názor a že za to jí nemohou soudit, soudkyni spíš ještě naštve. Susan je odsouzena k veřejně prospěšným pracím – uklízení odpadků u silnice.

—————

Je jedna kavárna ve Fairview. Je to místo, kde můžete číst ranní noviny. Kde se můžete setkat s přáteli. Kde se můžete potkat se svými sousedy. Ať už chcete, nebo ne.

Julie jde ráno do kavárny kde už u pokladny stojí Angie. Julie ji pozdraví, ale Angie ji ignoruje, potom jí poví, že ví, že spala s jejím manželem a tak by bylo lepší, kdyby jí nezdravila, ale ignorovala. Načež si vezme své kafe s tím, že to za ní zaplatí Julie.

Lynette budí Toma, aby stihl školu. Ten je lehce v šoku z jejího oblečení. To co má Lynette na sobě je totiž jeho. Vzala si volné pánské oblečení, aby schovala břicho.

Gaby sedí ve zpovědnici v kostele a povídá si s otcem o církvení škole. Dává mu peníze, jako úplatek, aby dali jméno Juanity na první místo v seznamu čekajících, protože žádná jiná škola není volná.

Bree stojí na parkovišti před divadlem, protože právě byla s Karlem na opeře Madame Butterfly, z které je Bree unešena. Karl ovšem její nadšení nesdílí. Bree řekne, že ho viděla brečet načež Karl řekne, že to bylo jen proto, že věděl, že ta hrůza bude ještě pokračovat. Pak každý odjede svým autem.
Když Bree příjde domů najde Orsona jak poslouchá na přehrávači CD – nová verze Madama Butterfly. Potom si odchází lehnout.

Lynette, Carlos a jeden zaměstnanec. právě uzavřeli nějaký obchod a potřebují člověka do pobočky na Floridě. Carlos zatím plánuje koho tam pošle. Také za ním příjde Gaby do kanceláře s tím, že potřebuje peníze na šek, který dá kostelu, aby Juanitu přijali do školy. Carlos jí ovšem peníze dát nechce. Když naštvaná Gaby odchází, potká Lynette jejíž vzhled ála muž okomentuje a pak také narazí na zaměstnance, který předtím uzavíral obchod spolu s Lynette – říká, že jeho dcera Molly chodí právě do té školy, kam chce Gaby dostat Junaitu. Gaby jde za Carlosem s tím, že ho musí poslat na Floridu. (Jejich rodina by se odstěhovala, po Molly by se uvolnilo místo a vzali by Juanitu.) To, že by ale měli poslat pryč zrovna jeho se nelíbí Lynette, která díky těhotenství počítala, že on po ní převezme její práci a Carlos nebude tak naštvaný. Carlos ovšem nechápe co na tom Lynette vadí…

http://img.youtube.com/vi/c2vXgoLVHxU/0.jpg

Katherine projíždí kolem silnice kde právě Susan uklízí s ostatními odpadky. Samozřejmě si z ní utahuje a pak, když odjíždí, jí posměšně hodí na zem kelímek – aby měla co uklízet. Susan naštvaně řekne, že tady odhazuje odpadky a její spoluklizeč řekne, že je škoda, že neviděl poznávací značku, že by s tím něco udělal. Susan mu, ale ráda řekne i její adresu a tak později u silnice v oranžovém oblečku uklízí Susan i Katherine.

Angie prochází kolem kavárny, kde právě sedí Nick a vidí jak z něj usměvavá mladá prodavačka oprašuje drobky. Angie vejde dovnitř a samozřejmě si neodpustí pár poznámek. Také mu řekne, že chce aby byl takový, jako předtím.

Spolupracovník Lynette i se svou ženou (to jsou ti jenž mají dceru Molly) příjdou ke Scavům na večeři. Tom zabaví jeho ženu a Lynette zase odchytne jeho. Společně se pustí do vymívání mozků tím, že jim říkají jak je to na Floridě děsné, ale dělají to tak chytře, že od nich pak odcházejí jako naprosto zdeptaný pár, kterému se už vůbec stěhovat nechce. Lynettin plán vychází.

Angie příjde do domu Bree, kde je ovšem pouze Orson poslouchající Madama Butterfly. Angie se ptá co poslouchá a on odpoví, že to je opera o ženě, které uteče její milenec a ona doufá, že se jednoho dne vrátí, ale on se nevrátí a proto spáchá sebevraždu. Angie se vyptává kde je Bree a Orson jí řekne, že je na schůzce, kterou ovšem nemá napsanou v diáři. Také Angie požádá, aby Bree sledovala, protože má podezření, že má milence a že nechce udělat nějakou hloupost (tím naráží na onu operní sebevraždu).

Katherine a Susan stále pracují. Katherine se ovšem psychicky zhroutí a začne plakat s tím, že teď uznává, že prohrála. Susan má Mike a ona s ní teď musí uklízet kolem silnic. Také říká, že je strašné, že Mikea stále miluje a že spolu měli tolik společného a také zmíní, že je jeidný s kterým měla sex 5x denně – což Susan šokuje.

James Denton Shirtless on Desperate Housewives s6e08

Později – Susan leží s Mikem v posteli a milují se. Navrhne mu, aby zůstali celý den v posteli a zopakovali si to. Ale Mike musí do práce, tak odmítne.

Gaby jde opět za otcem do kláštera a dává mu šek. Ten se zminuje, že kdyby Molly odešla vážně by bylo místo pro Juanitu, ale že Mollyina rodina si stěhování na Floridu rozmyslela a Molly nikam nepojede. Gaby je naštvaná a když otce objímá sebere mu z kapsy šek, který mu předtím dala.

Bree je zrovna v práci a zdobí dort. Příjde Angie a poví jí, že Orson po ní chce, aby Bree sledovala, protože si myslí, že má milence. To Bree vykolejí natolik, že dortu zkazí zdobení. Angie jí chce uklidnit a řekne, že samozřejmě Orsonovu žádost odmítla a řekla mu, že není možné aby Bree měla milence.
Bree si jde hned zatelefonovat Karlovi a říká mu, že Orson něco tuší a že se musí co nejdříve rozvést a že se do té doby asi nesmí vidět. Angie jí při tom pozoruje z okna.

Susan příjde výjimečně domů na obědní pauzu. Mike je tím překvapen a ještě víc je překvapen, když ho Susan zatáhne do ložnice, aby se s ním pomilovala.

Gaby je na návštěvě u Lynette (která je zabalená v kabátu, aby nešlo vidět břicho). Snaží se zjistit proč Lynette nechce, aby její spolupracovník odjel na Floridu. A vysvětlí jí, že potřebuje to místo pro Juanitu. Lynette řekne, že tu Terrence (spolupracovníka) potřebuje, pak se s Gaby obejmou. Gaby poznamená, že jí právě kopnul Lynettin žaludek a ať si sundá tu bundu. Pak uvidí Lynettino břicho a Lynette konečně přizná, že je těhotná. Gaby také pochopí, proč tu tolik potřebuje Terrence – protože lhala Carlosovi kvůli práci… Naštvaně odchází.

Večer Susan leží v posteli ve svůdném prádélku. Mikea hned napadne co Susan chce a řekne jí, že už nemůže. Susan je zklamaná a vyčte mu, že s Katherine mohl 5x a s ní jen 3x a o čem to svědčí. Mike jí ovšem poví, že s Katherine neměli nic společného a bylo to jeden den kdy byli uvězněni v nějaké chatě a nic jiného dělat nemohli, ale že se Susan toho mají společného dost a tak se nemusí pořád jen milovat.

Karl přijede k Bree (Orson má být na pár dnů někde odjetý) s tím, že pro ní má dobrou zprávu. Když vchází k Bree venku je zahlédne Angie. V domě Karl poví Bree plán jak jí konečně rozvést. Vydírací metodou, jak by mohli Orsona dostat do vězení (nebo mu tím spíše pohrozit). On, jelikož je v podmínce, se nesmí vidět s bývalými vězni a tak Karl vymyslel, že musí Orsona dostat do nějaké místnosti s bývalým vězněm a vyfotit je. Bree se raduje a pak tak nějak skončí v ložnici. Z venku je Angie vidí jak se líbají a svlékají. Najednou přijede auto, vystoupí Orson a jde domů. Dole uvidí dvě prázdné sklenky od vína a jde pátrat po domě po Bree. Angie mezitím volá Bree na mobil, která při svlékání Karla nemá moc čas, ale nakonec to zvedne. Angie jí řekne, že v domě je Orson a ať Karl hned zmizí. Ve chvíli kdy Orson vejde do ložnice kde Bree leží v posteli (oblečení Karla je schované pod polštářem), je už Karl schovaný za oknem. Orson se kouká do skříně a snaží se někoho najít a také to argumentuje dvěma sklenkami dole. Najednou do pokoje vejde Angie se sklenkou a tím, že už je zpátky. Zahrají to tak, že Bree vlastně byla s Angie a Orson je uklidněn.

Když jsou spolu pak Bree a Angie o samotě,  poradí jí, aby se buď rozvedla s Orsonem a byla s Karlem nebo aby to s Karlem skončila, že to co dělá není správné. Bree ze sebe nakonec dostane jen to, že s Karlem je ráda a taky kvůli sexu, ale že Orson má rád operu…

Carlos jde ráno do kanceláře za Lynette. Tváří se dost přísně a říká jí, že jí povyšuje a pojede na pobočku na Floridě (ví, že Lynette by nejela). Ona odpoví, že ví, že to dělá kvůli tomu, že zjistil, že je těhotná. Carlos ovšem řekne jen něco ve stylu ,,Ty jsi těhotná? Gratuluju.“ a pak také, že Lynettino místo bylo přiděleno Terrencovi a že Lynette budto může přijmout místo na Floridě nebo odejít. Chce jí donutit k odchodu, protože kdyby vyhodil těhotnou (kvůli těhotenství) měl by problém u soudu.

Nick Bolen sedí v kavárně a povídá si se sevírkou. Ta poté odejde do skladu. Nick volá z jednorázového mobilu nějakému agentovi. Řekne mu ať nemluví a že má jen minutu a že by potřeboval sehnat pas pro NÍ a že uvažuje o tom, že znovu vstoupí. Pak zavěsí. Když se otočí zjistí, že tam po celou dobu byla servírka a uklízela stoly. Zeptá se jí zda poslouchala, ale ona odpoví, že nic neslyšela. Nick poté odejde.

Ve Fairview je jedna kavárna. Je známá jako místo, kde si můžete přečíst ranní noviny. Kde můžete potkat vaše kamarády. Kde si můžete dát šálek kávy na konci dlouhého dne.

Hned po tom co Nick odejde, někdo do kavárny vstoupí. Podle výrazu servírky někdo známí, protože mu i poví – ,,Zapoměl sis něco?“ Jenže osoba neodpoví, zhasne a poté servírku uškrtí.

Ano, bylo to místo známé pro tolik věcí. Ale po této noci bude známá pro něco jiného… Něco mnohem horšího.
» Nahlásit chybu | 1 427 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist