Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

11. díl – Home is the Place

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 11

HOME IS THE PLACE

V historii každé rodiny se najdou důležité události, radostná narození, tragická úmrtí, úchvatné svatby. Ale jedné události se každá rodina obává. Je to moment, kdy se konečně sejdou rodiny snoubenců. Ano, v historii každé rodiny se najdou důležité události. Setkání rodin snoubenců, jsou jedněmi z nich. Moment, ve kterém se rozhodnete je nenávidět, je další.

Pro každého se na předměstí najde krásný domov a realitní agent dychtí po tom, aby našel přesně to, co chcete. Ať je to něco hřejivého a útulného, nebo něco důstojného a elegantního, či snad něco dostupného na úvěr. Ať je ale vkus jakýkoli, chtějí všichni krásný domov na předměstí hlavně proto, aby si sousedé nikdy nevšimli ohavností, dějících se uvnitř.

Bree poznává poprvé Alexovu matku, Melinu Cominis. Hned na začátku Melina řekne Bree, že si Alexe a Andrewa „půjčí“ na Vánoce a Den díkuvzdání. Aby se ty dvě přestaly hádat, řeknou jim Andrew a Alex, že si začali hledat nový dům. Bree nabídne, aby si koupili dům Adamsů, který zrovna nabízí Edie, ale Melina navrhne, aby si koupil dům v Oakdale. Během večeře se Melina zmíní, že v Oakdale se chystá jít jeden doktor do důchodu a Alex by po něm mohl ordinaci převzít. Bree se obává ze ztráty Andrewa, a tak zalže, že už Adamsův dům koupila jako svatební dar. Po večeři volá Bree Edie a domlouvá si schůzku na koupi domu.

Susan se strašně nudí, když je Jackson pryč a jde si stěžovat k Bobovi a Lee. Susan se ptá Leea, jestli by s ní nešel někde do klubu. Když jsou v klubu, Jackson Susan volá a říká, že dostal skvělou pracovní příležitost mimo Fairview a ptá se jí, jestli by se s ním neodstěhovala. Lee a Susan se o tom baví, a tak se Susan rozhodne odstěhovat se. Příští ráno se probudí s Leem v posteli, a když jde dolů a najde v přehrávači jazzovou muziku a na stole dvě láhve vína, usoudí, že spolu spali. Susan jde za Gaby pro radu, ale nezmíní se jí, kdo ten chlápek byl, protože věří, že to Lee udělal jen proto, abv se pomstil Bobovi, se kterým byl rozhádaný. Když se Bob zastaví u Susan a ptá se jí, jestli u ní Lee přespal, Gaby si srovná dva a dva. Později se Susan na rovinu ptá Leea, jestli spolu spali, a ten ji ujistí, že určitě ne, protože je přece gay. Lee radí Susan, že by se s Jacksonem neměla stěhovat, pokud ho enmilouje a neujistí se, že to je to, co opravdu chce.

Gaby začne štvát, že její rodina nemá peníze, ale to změní, když se ukáže Carlosův bývalý kamarád Bradley, který hledá někoho do práce za šestimístný plat. Gaby řekne Carlosovi, ať to vezme, ale zjistí, že Carlos si už našel práci v komunitním centru, aby pomáhal slepým. Gaby uspořádá večeři pro Bradleyho a jeho ženu, aby Carlose přece jenom přesvědčila. Na večeři se pozná, že to mezi Bradleym a jeho ženou neklape. Když se Gaby snaží Carlose přemluvit na práci, Bradleyho žena mu poradí, ať zůstane dobrým člověkem a vezme práci v centru. Carlos odmítne pracovní nabídku, ale později mu Gaby řekne, že už jí opravdu nebaví strádat. Řekne jí, ať ho nenutí to vzít, ale nakonec souhlasí a volá Bradleymu, že přijímá.

Preston pokračuje v předstírání, že je Porter kvůli slyšení u soudu, ale když ho Penny osloví Prestone před Bobem, pravda je odhalena. Bob říká, že musí soudu oznámit, co zjistil, ale ještě před tím dá Lynette a Tomovi dva dny, aby Portera našli. Lynette začíná být zoufalá, ale pak objeví Prestona, jak s Porterem mluví, ale ten hned zavěsí. Preston Lynette řekne, jak mu Warren vyhrožoval smrtí, a že nenechá bratra riskovat svůj život jen kvůli záchraně restaurace. Lynette jede s Prestonem do klubu, kde Warren často bývá a řekne mu, že jako matka udělá vše pro to, aby svého syna ochránila. Preston věří, že Lynette Portera ochrání a přidá se k ní. Preston dá Lynette číslo na Portera a ta mu říká, ať se vrátí domů, protože už tady bude v bezpečí, žádá ho, aby jí věřil, ale nějaká žena mu telefon vypne a řekne mu, ať Lynette nevěří. Ta žena, se kterou Porter pobývá, je Stella, Lynettina matka.

Karen a Roberta pokračují v hledání doktora Hellera a navštíví jeho kancelář. Recepční jim odmítne říct jakékoliv detaily, ale když tam ty dvě trčí hodiny, řekne jim, že doktor Heller se ještě nevrátil z výletu, na který před pár týdny odjel. Když recepční právě telefonuje s Davem, který si potřebuje objednat léky, řekne Roberta Karen, že si musí najít jiného společníka, protože ona končí. Právě, když opustily místnost, recepční řekne: „Wisteria Lane“, ale Karen s Robertou už ji neslyší. Paní McCluskey se tedy vrací do Wisteria Lane.

Davovo podivné chování pokračuje, a Edie se to už vůbec nelíbí. Jednou v noci Edie zjistí, že Dave není v posteli. Najde ho, jak v kuchyni mluví sám se sebou. Edie se dotkne jeho ramene, ten se rychle otočí a nešťastně ji bouchne do ruky. Příští ráno se Edie domáhá vysvětlení. Dave ji vysvětluje, že myslel na bývalou manželku, jenže Edie nevěděla, že byl někdy ženatý. Řekne mu, ať se do večera sbalí a vyhodí ho z domu.

Každý chce mít na předměstí krásný domov. Hlavně proto, aby si sousedé nikdy nevšimli toho, co se děje uvnitř. Za těmito čerstvě vymalovanými zdmi najdete rodiče zničené pod tíhou viny, manželky unavené bojem, milence, kteří lhali. Ano, všichni chtějí mít na předměstí krásný domov. Alespoň proto, aby se měli kam vracet.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 5 326 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist