Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Jamie Denton (Mike Delfino)

Společenské šatyV seriálu “Zoufalé manželky” hraje:

Nový obyvatel Wisteria Lane. Všem se představuje jako instalatér. Ale časem se ukáže, že jeho nastěhování do ulice nebylo jen tak náhodné. Mike se zamiluje do Susan, kterou si pak vezme a mají spolu syna MJe. Jenomže se později hádají kvůli autonehodě a rozvedou se. Mike si začne s Katherine, s kterou se i zasnoubí. Jenže pak se k Susan vrátí a vezme si ji podruhé.

Jamie Denton

Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Datum narození: 20. leden 1963

Filmy:
„Thieves Quartet“ (1994),
„Hunter´s Moon“ (1995),
„Face“ (1997),
„Primary Colors“ (1998),
„Jumbo Girl“ (2004),…

TV – seriály:
„The Pretender“ (1997 – 2000),…

James Denton se narodil v Nashvillu a je jedním z nejobsazovanějších herců.

Denton dostal stipendium a původně navštěvoval fakultu zaměřenou na basketbal. Herectví ho zasáhlo až ve věku 20 let. Do role George Gibbse byl přijat v Nashvillu v produkci „Our Town“. Ta měla dobrou kritiku. Dříve než prorazil v Chicagu, pracoval po celé čtyři roky v Tennessee a pak v Severní Karolině, udělal všechno pro to, aby se stal profesionálním hercem.

Brzy byl uznán jako první nejoriginálnější a nejobsazovanější herec. Poté, co se rozjelo natáčení série „Untouchables“, kde uspěl v castingu, Denton odjel do Los Angeles. Na základě dobré divadelní pověsti začal rychle pracovat ve filmu, televizi a na jevišti.

Rychle vytvořil svůj velký filmový profil hraním ve filmech, jako jsou například „Primary Colors“, „Face/Off“ a „That Old Feeling“, ale brzy také neobvyklé strašidelné sociopatické role – Mr. Lyle v dramatu NBC „The Pretender“. Několikaletý seriál NBC následovala řadu filmů „Pretender“ -„Pretender 2001“ a „Pretender, The Island of the Haunted“.

V roce 2001 Denton točil s ABC s Kim Delaneyovou ve Stevenův seriál Bochco´s Philly“, který kritika dobře přijala, přesto měl krátké trvání. Jeho vzrůstající věhlas ho však brzy přivedl k novému seriálu, kde hrál hlavní roli. Byl to „Threat Matrix“, kde hraje zvláštního agenta Jona Kilmera.

Herectví je pro atraktivní sportovní hvězdu bezpochyby vážnou záležitostí. Jeho výcvik v Chicagu probíhal za účasti některých prvotřídních učitelů. Dentonova první role byla postava Stanley Kowalskeho v „A streetcar Named Desire“ a jeho zatím poslední je terorista ve francouzské frašce „Lapin, Lapin“. Je členem Griffin Theatre a Strawdog Theatre Ensemble. Na svém kontě má rostoucí seznam na sebe navazujících rolí a vyznamenání, z nichž jednou z nejpřednějších je světová premiéra „Flesh and Blood“, kde hrál. Složil hudbu pro „The Night Hank Williams Died“, hrál kentuckého kněze C.C. Showerse v „The Diviners“. Ten mu zajistil kýženou „Nominaci nejlepšího herce“ Josepha Jeffersona. Za tyto výkony byl Denton jmenován jedním z nejzajímavějších chicagských herců ve Screen Magazine. V Los Angeles se objevil v premiérách „Asylum“ a „In Walked Monk“ v Hudsonově divadle.

Kromě hraní v TV seriálech jmenujme dále „Jag“, „Slider“, „Dark Skies“. „Two Guys s Girl“, „Ally McBeal“ a „The West Wing“.
» Nahlásit chybu | 2 602 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist