Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

5. díl – Everybody ought to have a maid

Společenské šaty


Máme v povaze posuzovat lidi okolo nás. Posuzujeme způsob jakým se oblékají cizí lidé. Způsob jakým se naši sousedi starají o své trávníky. A způsob jakým se naši přátelé publikují. Ano, tyto posudky děláme stále, nemyslíme na to, že jednoho dne budeme možná posuzováni my sami.

Juanita si hraje se svou kamarádkou, která je u nich na návštěvě. Gaby uslyší křik a pak uvidí jen ty dvě jak se válejí pod schody a Juanitina kámoška si zraní ruku. Najednou příjde do domu Laura (její matka) a vynadá Gaby jak je strašně nezodpovědné a špatná matka. Řekne, že tam dceru už nikdy nepustí a nepůjde ani na oslavu Juanitiných narozenin.

Julie je propuštěna z nemocnice a vrací se zpátky domů Všichni jí přišli uvítat – MJ má transparent (We love you), ostatní donesli sladkosti nebo květiny. Je tu také (Domi)Nick Bolen. Na uvítacím večírku Nick příjde za Julie, která mu ale znovu řekne, že spolu skončili. Vidí je Danny, který venku otci řekne, že ví co má/měl s Julií, ale Nick ho přiměje aby to neřekl Angie.

Susan se zase na oslavě dozví co říkala Katherine a že vyjela po Mikeovi. Susan si s Mikem promluví a ten jí řekne, že Susan pro něj znamená všechno a Kath nic.

Desperate Housewives - Episode 6.05 - Everybody Ought to Have a Maid - Promotional Photos  - desperate-housewives photo

Paní McCluskey příjde k Lynette a prosí jí, aby zaměstnala Roye na nějakých drobnějších pracíc, protože jemu příjde blbé když ona za něj všechno platí a pak mají porblémy se sexem. Lynette slíbí, že mu nějakou práci u nich doma najde.

Karl a Bree právě odcházejí ze svého hotelového pokoje. Bree si uvědomí že zapoměla naušnici a vrátí se. Uklízečka jí hledá a Bree volá Orson. Lže mu, že je na nákupu a Orson jí říká, že už nakoupit byl a ať se vrátí. Uklízečka jí naušnici podá a dost opovržlivě se na Bree dívá (, že podvádí svého manžela).

Carlos s Gaby – Gaby právě dokončila telefonát, kdyjí Heidy volala, že její dceru nepustí na oslavu k Juanitě. Díky komu asi? Ano, Laura rozhlašuje všem matkám/kamarádkám o Gabyině nezodpovědnosti. Gaby chce po Carlosovi peníze, aby přiměla ostatní na oslavu přijít.

Orson Bree uvařil večeři a povídají si. Bree se svěří, že měla nepříjemný rozhovor v „restauraci“. Naráží tím na ten s uklizečkou v hotelu. Orson se zeptá zda do té restaurace chodí často a Bree odpoví, že ano. Tak jí poradí ať si s tou osobou příště promluví a vyjasní si to.

Roy spravuje nějaké věci u Scavů a Lynette mu zadá další práci, ale Roy se nejdřív zeptá Toma zda s tím souhlasí. Lynette rozčiluje, že se ho zeptal a neudělal to, když mu to řekla ona.

6x05 - Everybody Ought to Have a Maid - desperate-housewives

Gaby jde na hřiště, kde je Laura a další dvě matky + jejich děti. Začne hlasitě mluvit o tom, že na oslavě Juanity bude klaun, stroj na curkovou vatu, nafukovací hrad a pak také vezme Juanitu s tím, že jdou koupit banány, aby měla opička na oslavě co jíst. Děti samozřejmě hned začnou ječet, křičet a přemlouvat své matky, aby na oslavu mohli a Gaby vyhrála.

6x05 - Everybody Ought to Have a Maid - desperate-housewives

Bree jde do hotelu – promluvit si s uklízečkou. Ta si myslí, že od ní Bree chce koupit marihuanu, ale Bree jí pak vysvětlí, že jí uráží to co minule řekla, její pohledy a ted také to, že si myslí, že od ní chce kupovat trávu. Uklízečka řekne, že nemá čas se hádat, že musí uklízet. Bree jí pomáhá uklidit pokoj, ale uklízečka stejně nechce vědět nic o Breeině obhajobě, jen jí řekne, že kdyby ona měla muže, který za ní nakupuje byla by ráda.

Lynette zadá Royovi další práci – aby pověsil domek pro ptáky a řekne mu i kam. Roy ale volá Tomovi s tím, jestli souhlasí, protože tom ji chtěl dát na jinou stranu. Lynette se s ním kvůli tomu pohádá, že se vším volá Tomovi a pak ho vyhodí.

Danny si venku odchytí Julii. Povídají si a ona mu řekne, že ví, že to on jí nenapadl. Julie se mu svěří, že se ted trochu bojí. Danny jí na ochranu půjčí svoji (nebo spíš jejich) pistoli.

Desperate Housewives - Episode 6.05 - Everybody Ought to Have a Maid - Promotional Photos  - desperate-housewives photo

Susan a Mike uspořádali schůzku sousedů, kde se domlouvají služby. Sousedé budou hlídkovat večer po ulici, protože viník ještě nebyl dopaden. Katherine dost okatě Mikea svádí a tak se Susan naštve a přede všemi ho začne líbat. Potom vybírá lidi pro další službu. Katherine chce pomoc a hlásí se, ale Susan jí schválně přehlíží. Potom se spolu dost pohádají.

Juanitina párty – je tam klaun a vše slíbené a hlavně děti, které tam nakonec jejich matky přivedli. Susan tam ale pro jistotu zůstane, aby hlídala MJe a také klábosila s Gaby. Pán co cvičí opici řekne Gaby, že musí jít spát, protože pracuje už moc dlouho. Faby, ale řekne, že si tu opici zaplatila na dvě hodiny a tak jí tam také tak dlouho chce mít. Když Gaby popíjí venku se Susan začnou najednou děti ječet a utíkat pryč s tím, že unavená opička se naštvala a napadla klauna. Teďka je Gaby teprve za tu nezodpovědnou a všechny matky jsou na ni naštvané.

Bree opět čeká v hotelu na Karla a příjde uklízečka. Ptá se zda její milenec nepřišel, ale Bree ji zklame, protože Karl už jede. Uklízečka jí řekne svůj příběh, že také měla manžela a podvedla ho a  že ted nemá manžela ani milence. Bree ji řekne, že je jí líto, že jí to nevyšlo, ale že to neznamená, že to nemusí vyjít ani jí. Potom když Bree brečí příjde Karl a ptá se zda je v pořádku.

Lynette a Tom diskutují (hádají se) proč Lynette propustila Roye. Lynette mu řekne, že Roy pověděl o Tomovi, že je kvůli Lynette jak vykastrovaný a ona se urazila. Tom potom jde za Royem, který sedí venku a poví mu svůj názor na věc. Že se Lynette bojí aby se jí všechno nerozpadlo na kousky, že musí mít jistotu a všechno pod kontrolou a že on jí musí pomoct, aby se cítila bezpečně. Takže si jako vykastrovaný nepřipadá, ale dělá to rád. Roy řekne, že Tom je dobrý chlap a jsou v pohodě.

Gaby a Carlos leží v posteli. Gaby je smutná z pokažené party a uznává, že je asi zlá matka. Carlos jí ale uklidní, že sice není expertka na výchovu dětí, ale že když ty ostatní děti utíkali, aby se schovali za své matky, Juanita skočila do nafukovacího hradu, zazipovala ho a Celia hrála mrtvou, takže jejich děti jsou chytré a mazané a takové by nebyli kdyby je Gaby vodila za ručičku, jako ostatní matky.

6x05 Additional Stills - desperate-housewives photo

Susan spí a najednou jí vzbudí křik Julie. Stojí dole v kuchyni, s pistolí a říká, že je někdo venku za dveřmi. Susan jí zbraň vezme. Vykřikuje, že zavolá policii a kdo tam je. Nikdo však neodpovídá a pak uvidí stín, lekne se a vystřelí.. Když vyběhne ven, vidí Katherine s postřelenou rukou. A najednou se seběhne plno sousedů. Katherine jí obviní z toho, že Susan ji chtěla zabít.
Danny Angie řekne, že ta zbran, kterou Kath byla postřelena je jejich. Jenže zbraň je registrovaná na jejich pravá jména a tak Angie musí zakročit. Vezme Katherine k sobě, ošetří jí a napovídá jí, že když Susan neudá na policii bude za hrdinku a že Mike jí bude mít radši. Nick zatím zbraň odnese z místa činu.

Máme v povaze posuzovat lidi okolo nás. Když ignorujou naše přání, myslíme si, že jsou nezdvořilí. Když nedávají pozor na své děti, vytvoříme si o nich názor, že jsou nevhodnými rodiči. Když je přistihneme při nevěře, domníváme se, že víme jejich důvody. Ale co se stane, když se konečně na chvíli zastavíme, abysme posoudili i náš vlastní život. Může být bolestivé udělat krok vzad a uvidět co jsme vlastně udělali… A ještě víc bolestivé je uvědomit si, že nemáme v úmyslu přestat.
» Nahlásit chybu | 1 202 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist