Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

7. díl – What More Do I Need?

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 7

WHAT MORE DO I NEED?

U Scavů došlo tu noc k malému nedorozumění. Víte, někdo z rodiny měl poměr s vdanou ženou. A Lynette Scavo z toho podezřívala svého manžela. Naneštěstí se Lynette mýlila.

Touha je emoce, která tu je, aby nás svedla na scestí. Může za to, že si kupujeme věci, které si nemůžeme dovolit. Povzbuzuje nás k ochutnání zákusků, které nepotřebujeme. A tlačí nás do milostných afér, na které nejsme rozhodně připraveni.

Příběh pokračuje z předcházející epizody, kdy Lynette Toma nařkla z toho, že jí podvádí. Oba se ale trochu nepochopili, jenže Lynette brzy zjistí, že to Porter je ten, který spí s Anne. Lynette a Tom nařídí Porterovi, aby ukončil tento vztah po telefonu, ale ten to odmítá, protože se obává, že by telefon mohl zvednout pan Schilling. Během setkní přátel školy jde Lynette za Anne na záchod, a tam ji ujedou nervy a napadne ji. 193

Anne se později Porterovi svěří, že je těhotná. Na konci epizody se Porter rozhodne s Anne utéct.

Bree a Orson chytnou svého zaměstnance Charlieho, když krade peníze poté, co jim do testovací kuchně nainstaloval sledovací zařízení, a propustí ho. Když se Orson s Bree dozví dobré zprávy o jejich podnikání, mají v této kuchyni sex.

Naneštěstí se věci trochu obrátí, když jim Andrew oznámí, že Charlie ukradl i bezpečnostní kazetu a tvrdí, že na ní dvojice souloží a požaduje za výměnu 2000 dolarů. Jelikož si myslí, že na pásce jsou oni dva, Bree nakáže Andrewovi, ať kazetu dostane zpět za každou cenu.

Poté, co se Bree, Orson a Andrew podívají na tuto kazetu, k překvapení zjistí, že na ní nejsou oni, ale Katherine a Mike. Později to Bree Katherine vyčte, protože jí připomene, že to Susan je jedna z jejich nejlepších kamarádek ze sousedství. Ale Katherine v tom žádný problém nevidí, protože Susan teď chodí s Jacksonem a všichni jsou vlastně spokojení.

Susan s Jacksonem obnovují svůj vztah. Dohodnou se, že nebudou mít sex dříve, než do čtvrté schůzky, a do té doby se navzájem lépe poznají. Během jejich schůzek se jim ale ,jako naschvál, nabízí spousta příležitostí k sexu, ale oba nakonec odolají. Na čtvrté schůzce Susan objeví obraz, který Jackson namaloval, na kterém je ona, a velmi ji to dojme.

144

Gaby a její rodina tráví víkend v domě Virginie. Virginie je požádá, aby zůstali přes noc. Carlosovi se to nelíbí, ale Gaby bez obav souhlasí. Mezitím, co Solisovi sledují film, Virginie se k nim přidá a začne je oba objímat, což je jim velmi nepříjemné. Příští ráno je Gaby šokována tím, když zaslechne, jak Virginia nabídne holkám, aby jí říkali babičko.

Gaby to naštve a rozhodne se odejít. Celia má narozeniny a Virginie se rozhodne koupit jí panenku. Gaby to ale odmítne, jenže Virginie pořád naléhá. Gaby rupnou nervy a vykopne ji. Naštvaná Virginie zavolá majiteli Country clubu a Carlos dostává padáka.156

181

Mezitím Karen se svou sestrou Robertou pátrají po Davově minulosti. Roberta skrze jeho telefonáty zjistí, že jedno číslo volá pravidelně každý měsíc. Přijdou na to, že toto číslo patří jistému doktoru Helleru. Rozhodnou se mu zavolat a představí se jako dámy z pojišťovny. Chtějí získat více informací, ale to se jim nepovede. Poví panu Hellerovi, že jsou z Fairview, což ho udiví a na konci epizody se rozhodne si rezervovat letenku právě do Fairview.041

Touha je emoce, která tu je, aby nás svedla na scestí. Přiměje ty, kteří dychtí po lásce, aby dělali hloupá rozhodnutí. U těch, kteří touží po rodině, způsobuje zlostné činy. Umožňuje těm, kteří jsou osamělí, chovat se bezohledně. A když se naše touha stane posedlostí, to nejlepší, v co můžeme doufat, je starostlivý přítel, ochotný si pospíšit a zastavit nás

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 5 118 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist