Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

14. díl – Mama Spent Money

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 14

MAMA SPENT MONEY WHEN SHE HAD NONE

Život je skvělý. Ano, lidé na předměstí o penězích nemluví. Protože když je mají, ostatní lidé jsou rozčilení… Kdykoli si někdo na Wisteria Lane koupí nové auto, koná se jednoduchý obřad. Ale tento den se překvapivě jedna z přítelkyň odmítla účastnit. A ještě překvapivěji, majitelka tohoto auta si toho nepovšimnula.

Lynette a Tom jsou donuceni prodat jejich drahocenného Forda Mustanga potom, co musí zaplatit Porterovy náklady se soudem a potom, co jejich restaurace upadá. Katherine Lynette ujistí, že jsou všichni na stejné lodi, ale to se změní, když Bree přijede s novým Lexusem. Lynette je zaražená a Katherine pozná, že má Lynette finanční problémy.

„A já jsem před ní postavila své luxusní auto“ řekne Bree. „Cítím se hrozně, a to jsem jí ještě neukázala, že parkuje samo!“

Bree dá Lynette šek na dvacet tisíc dolarů a říká, že jí ty peníze nebudou chybět. Nejprve Lynette nechce přijmout, ale pak ji napadne, že by si tím Bree mohla koupit podíl restaurace. Ta souhlasí, a tak si podají ruku a je dohodnuto.

Lynette chce uspořádat soukromou párty u Scavů, aby oslavili jejich nové partnerství. Bree nabídne, že by to mohli spojit s autogramiádou její knihy, protože by se restaurace mohla konečně zaplnit.

Autogramiáda jde dobře až do té doby, než se Bree dozví, že Scavovi dělají recepty s její knihy, tedy jmenovitě pizzu, kterou ale připravují s obyčejným strouhaným parmazánem. Bree se to nelíbí, a tuto ingredienci vyhodí a začne dělat pizzu podle sebe. Lynette to zjistí a Bree jí řekne, že jí bylo velmi nepříjemné vidět, jak někdo dělá její jídlo s ingrediencemi pod úrovní.

Lynette se do Bree naváží, protože jen proto, že je úspěšná, nemůže být pánem těch, kteří tolik štěstí neměli. Bree jí řekne: „Já nejsem ta, která potřebuje dvacet tisíc dolarů“, na což Lynette řekne: „Ne, ty jsi ta, která mě nenechá na to nemyslet!“ Lynette naštvaně odjíždí, přitom nešťastnou náhodou narazí do Breeina auta. Lynette chce zaplatit všechny výdaje spojené s opravou a navíc vrací Bree šek spolu s úroky. „Nechci, aby se peníze dostaly do cesty našemu přátelství“ řekne Bree, a na to Bree odpoví: „Jo, ale myslím, že na to ej trochu pozdě.“. Potom, co Lynette odjede, Bree šek roztrhne.

Susan se snaží dostat M.J.e do prestižní soukromé školy, ale nemůže si dovolit školné. Susan tlačí na Mika, aby začal více pracovat, Mike jí řekne, že už to ani více nejde. Když se ale Susan dozví, že Mike koupil Katherine nádherný perlový náhrdelník, naštve se, protože si myslí, že Mike dává přednost přítelkyni před synem

Susan se vplíží do domu Katherine, aby náhrdelník ukradla. Katherine ji ale chytí, Susan tedy utíká, Katherine za ní, pouze v ručníku. Jdou za Mikem a i Katherine je zaražená, že jí Mike kupuje drahé dárky a na synovo školné mu nezbude. Mike stojí před oběma ženami, a tak je donucen říct, že náhrdelník je falešný a stál pouze 129 dolarů.

„Jak se odvažuješ“ řekne Mike a napadá Susan za to, že si myslí, že by rozhazoval peníze na šperky místo svého syna. „Dělám, sakra, co můžu, takže když na to nemáme, nebude to asi kvůli mně!“ řekne naštvaně.

Susan jde zpátky do školy a nabídne, že by se mohla stát učitelkou umění, jelikož zaměstnanci školy dostávají 50% slevu na školné. Susan předvede srdceryvné divadlo, a tak ji najmou jako asistentku učitelky, i když její kvalifikace je mnohem větší.

Carlos dostane z práce veliké prémie a rozhodne se vzít Gaby do nejdražší restaurace ve městě. Chce si vzít šaty z večera, kdy ji Calros požádal o ruku, ale Carlos si s ní dělá srandu, jestli se do nich ještě vůbec vejde. Gaby je naštvaná, že si Carlos nevšiml, jak dřela, aby získala zpět křivky, které kdysi měla, a aby shodila ještě těch pár kilo navíc, požádá Edie, jestli by se s ní mohla účastnit fitness tábora, ve kterém je Edie členkou. Edie je skeptická, jestli je na to Gaby dost tvrdá, protože instruktorem je bývalý voják a nutí ženy podepsat smlouvu, ve které se píše, že je zakázáno používat určitá slova, jako například „nemůžu“ nebo „kobliha“

Cvičení se pro Gaby stane až moc intenzivní, a tak se rozhodne skončit hned po první lekci. Ale jak se ukáže, není to tak jednoduché, když se příští den před jejím domem ukáže celá cvičební skupina. Oznámí jim, že jde zpátky do postele, ale Edie ji řekne, že to byl nápad žen se tady ukázat, protože Gaby se chtěla za každou cenu nasoukat znovu do svých šatů. Edie jí řekne: „Chceš zpět starou Gaby. No, tak tady ji máš. Sebestřednou, protivnou krávu.“ Po tomhle se Gaby rozhodne ke skupině znovu připojit.

Gaby si obléká své staré šaty, které jí teď skvěle padnou. Když jí její krejčová řekne, že vypadá, jako by se nikdy vůbec nezměnila, Gaby jí poděkuje za všechno, co pro ni udělala.

Dave, Bob, a Lee uklidňují Toma ze ztráty auta. Tom si stěžuje, že lidé stále považují Portera za toho, který zapálil klub. Dave ale ujišťuje Toma, že Porter to nebyl. Bob později řekne Leeovi, že četl policejní zpávu, a že Dave byl jediný svědek, který tvrdil, že Portera viděl. Lee chce Tomovi s Lynette říct, že Porter nebyl dokonce ani v budově, ale Bob mu řekne, že pokud již byla obžaloba stažena, není to jejich věc. A ještě ke všemu je na Davovi něco, co ho děsí.

Edie se ptá Dava, jaký je největší rozdíl mezi jejich manželstvím a manželstvím s jeho první ženou. „Popravdě, naše manželství je více opravdové,“ odpoví jí. Edie se ho tedy zeptá, jak, a ten Dave jí vypraví, že jeho první manželství bylo „jako pohádka“ a myslel si, že bude trvat věčně. „Láska je jen dočasná. A pohádky končí smrtí“

Na autogramiádě Lee sleduje, jak Dave gratuluje Tomovi ke znovuobnovení restaurace. Lee si vezme Toma stranou a řekne mu o Davovi pravdu. Tom jde později k Davovi domů, praští ho a řekne mu: „Skoro si zničil mou rodinu!“ Dave mu zoufale říká, že mu to vše vysvětlí, protože doufá, že mohou zůstat přáteli, ale Tom odpoví: „To jsem si mohl myslet, ale já vlastně ani nevím, kdo jsi.“

Je toho hodně, co můžete na předměstí udělat s penězi. Můžete dát peníze za jednu noc ve městě. Můžete poskytnout vzdělaní na soukromé škole. Můžete koupit obdiv. Ale jednu věc, kterou nikdy s penězi nedělejte, je použít je jako zbraň, protože někoho to pak vždy mrzí.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 5 157 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist