Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

22.díl – Marry Me a Little

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 22
MARRY ME A LITTLE

Masky…Můžete je najít v každém domě. Někdo je používá jednou ročně, aby vystrašil své sousedy. Někteří je potřebují na příležitostné práce. Další je aplikují každý čtvtek. Pak je tu typ masek, který někteří nosí každý den. Je to přátelský úsměv vytvořený, aby skryl ty nejpodlejší záměry.

Karl navrhl pár pochybných cest jak utajit Breein majetek před Orsonem. Například vydat druhou knihu anebo vloupat se do svého vlastního domu, čemuž zprvu nechce věřit, jenže nakonec souhlasí.

Dave se ptá M.J.e, co si myslí o Jacksonovi a poté se ho ptá na požár v klubu a jestli už Jacksona kontaktovala policie.

Gabrielle utratí majland za novou vázu, ale když ji Juanita řekne, že by chtěla novou postel s nebesy, protože ji má i její kamarádka, Gaby odmítne. Juanita ji řekne, že jsou bohatí, protože to Gaby někomu říkala. Gaby ji vezme do kostelní jídelny, kde chudí dostávají polévku, aby poznala, jak dobře se má. Tady Gaby narazí na starou přítelkyni Fran, která žila vždy v blahobytu, ale teď je z ní bezdomovec. Gabrielle usoudí, že za jejím pádem musí být alkohol nebo gamblování.

Susan a Jackson se plánují vzít na radnici za pár dnů, a tak Jackson navrhne, aby uspořádali velkou zásnubní párty, aby imigrační přesvědčili, že je to skutečná svatba. Susan se ale nelíbí, že Jakcson chce, aby nikomu neříkala, jak to se svatbou je, dokonce ani přátelům. Později jdou novinu oznámit Mikovi a Katherine. Katherine je nadšená a začne Susan objímat, ale Mike se obává, že to vzali moc rychle.

Tom je naštvaný, protože na pohovoru nevěděl, co je to  „Twittering“. „Jsem dinosaurus,“ naříká. „Můj čas je pryč.“

Na zásnubní párty Dave říká, že on a Jackson se neviděli od požáru v klubu. Jackson se zmíní, že mu volala policie, protože se chtějí zeptat na pár otázek. Jakmile si Jackson začne pomalu uvědomovat, co vlastně viděl, Dave „náhodou“ rozlije sklenici s vínem. Orson mu řekne, že Bree ví, jak dostat skvrny od vína z koberce. Jenže ji nemůže najít.

A to proto, že Bree je s Karlem a vloupají se do jejího domu. Bree diriguje, co Karl má a nemá vzít, jenže když ji Karl uvidí, jak srovnává věci na římse, hodí všechno na zem. „Tohle místo musí vypadat jako by ho vyplenili zloději a ne nějaký osobní nákupčí,“ řekne jí Karl. Chce vědět, proč je tak upjatá a bez kuráže, a chce aby se trochu více odvázala. Bree mu odvětí, že radši bude dáma. Jenže když Karl odejde, hodí na zem Orsonovo zubařské ocenění, na které byl tak hrdý.

Na večírku Tom narazí na kamaráda ze školy, který vypadá znatelně mladší. Přítel mu svěří tajemství, že má facelift. A teď ho Tom chce taky. „Nemůžeme si to dovolit.“ řekne mu Lynette, ale Tom odvětí, že je to investice do budoucnosti.

Mike je šťastný, že už nebude muset platit alimenty, když se bude Susan znovu vdávat. Susan popadne Jacksona a vysvětluje mu, jak moc Mikovy peníze potřebuje a říká mu: ”Promiň, ale nemůžu si tě vzít.” Jackson poukáže na to, že bude deportován, a tak Susan sklopí oči a odvětí: “Je to Kanada, ne Írán. Je to jako Amerika se zdravotním pojištěním zdarma.” Slíbí mu ale, že se pokusí s Mikem promluvit a uvidí, jestli se nějak dohodnou.

Když se Orson a Bree vrátí domů, Orson je šokován, protože dům je vzhůru nohama. “Byli jsme vyloupeni,” říká Bree. “To jsem nebyl já, přísahám!” odvětí jí Orson.

Gaby se vrací zpět do jídelny, aby Fran nějak pomohla, ale spíše aby se dozvěděla, co ji přivedlo na mizinu. Fran ji řekne, že její manžel onemocněl a než zemřel, ztratili všechny peníze. „Je to jen nehoda, nádor nebo špatná investice, co tě dělí od toho, aby jsi stála ve frontě na polévku,“ a vezme si peníze, co ji Gaby dává. Gaby ji vysvětluje, že ona a Carlos se taky odrazili ode dna a Fran ji řekne, že doufá, že jim to štěstí vydrží a nikdy neztratí svůj dům.

Mike se zeptá Katherine, jestli si ho chce vzít a ta nadšeně odpoví ano. Přemýšlí, co ho zrovna teď přimělo a Mike jí odpoví: „Prostě se to zdá správné“. Ale když ho chce Katherine obejmout, uvidí, na co se díval Mike. Na Jacksona a Susan.

Orson v Bree probudí pár romantických vzpomínek, když nakreslí masku z Benátek, která byla ukradena. Obrázek odfaxoval do obchodu, kde ji koupil a oni mu mohou udělat novou. Když Bree nemůže uvěřit, co všechno pro ni dělá, Orson odpoví: „Tak potom ani nevíš, co pro mě znamenáš.“

Dave volá Katherine, že musí jet pryč a jestli by mu mezitím nepohlídala dům. Právě v té chvíli klepe na dveře Susan. Když se dozví, že Mike není doma, Susan přiznává, že celá svatba je jen proto, aby mohl Jakcson zůstat v zemi, ale všechno to závisí na tom, jestli bude Mike i nadále platit alimenty. Když si Katherine uvědomí, že její vlastní svatba závisí na té Susaniné, vyhrkne: „Musíš!“ A nabídne jí, že si s Mikem promluví. Protože Katherine nechala položený telefon na stole a nevypla ho, Dave slyšel celý rozhovor a telefon pokládá s úsměvem.

Lynette pozve na návštěvu kolegu z práce, který má pokažený facelift, aby Tomovi dokázala, že facelift není dobrý nápad.Jenže Tom je neoblomný. Lynette věří, že když půjde Tom na operaci, jednou bude chtít, aby ji podstoupila i ona. Na tváři mu hledá  vrásky a u každé zmíní, jak vznikla. „Je to jako mapa našeho manželství a já ji nechci ztratit.“

Bree řekne Karlovi, že znovu přemýšlela o rozvodu, jenže ten ji přeruší s tím, že každá žena má později pochybnosti.

Susan dostala zprávu, ve které je: „Budu pořád platit alimenty. Mike“ Jenže zpráva není od Mika, ale od Katherine, která ji hned smazala.

Susan a Jackson se právě chystají na jejich svatbu, ale než odjedou na radnici, zastaví u nich auto, vystoupí dva úředníci z imigračního a zatknou Jacksona. Katherine se dívá na Mika s obavami, zatímco Dave stojí opodál a usmívá se.

Breein telefon zazvoní a zvedne ho Orson. Je to ze skladu, který si Bree nedávno objednala a říkají, že ji omylem přeplatili. Orson jde do skladu a najde všechny ukradené věci, včetně masky.

Mike ukazuje Katherine prstýnek, ale dívá se smutně přes ulici na Susan.

Každý používá nějaký druh masky, takže se musíte pozorně dívat, abyste viděli pravdu, která leží pod povrchem. Utajená obava ze stárnutí. Skrytý strach z finančního krachu. Jiní zakrývají lásku, která stále přetrvává. A pak jsou tu ti, kteří masku sundají, a když se podívate do jejich očí, uvidíte, kým opravdu jsou a hlavně čeho jsou schopní.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 6 034 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist