Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Steven Culp (Rex Van de Kamp)

Společenské šatyV seriálu “Zoufalé manželky” hraje:

Rex je manžel Bree, jejich manželství je v krizi a jak se zdá, jen tak něco ho nemůže zachránit. I když na žádost své ženy, spolu navštěvují manželského poradce. Rex má také jedno tajemství a snad jeho odkrytí pomůže Bree pochopit lépe Rexe. Rex později umírá.

Steven Culp

Místo narození: La Jolla, Kalifornie, USA
Datum narození: 3. prosince 1955

Filmy::
„The Sisters“ (2005)
„The Emperor’s Club“ (2002)
„Thirteen Days“ (2000)
„Norma Jean & Marilyn“ (1996)
„A Climate for Killing“ (1991)
„Another World“ (1982), . . .

TV – seriály:
„The West Wing“ (2003 – 2005)
„Enterprise“ (2003 – 2004)
„ER“ (1999)
„JAG“ (1997 – 2004), . . .

TV – hostování:
„Dr. Quinn, Medicine Woman“ (1997)
„Beverly Hills, 90210“ (1996)
„L. A. Law“ (1990)
„Murény Brown“ (1989)
„The Cosby Show“ (1988), . . .

Ještě předtím, než kritika přijala jeho výkon jako Roberta F. Kennedyho ve filmu „Thirteen Days“ a přitáhla tak pozornost návštěvníků kin, Steven Culp již měl své velké televizní fanoušky, kteří sledovali záhadného agenta Claytona Webba v seriálu „JAG“.

Minulou sezonu dosáhl toho, co by se dalo nazvat velkým televizním úspěchem – objevil se v hlavních rolích ve čtyřech různých seriálech najednou – jako Webb v „JAGu“, jako house speaker Heft Haffley v „The West Wing“, jako vášnivý objekt dr. Cordayie Dave Spencer v „ER“ a jako oddaný major Gates v „Star Trek Enterprise“. Také hrál jako host v „CSI“ a v „Lyon ´s Den“. Uprostřed toho všeho se mu povedlo získat hlavní roli v připravovaném filmu „The Sisters“ , kde hrají vynikající Maria Bello, Mary Start Masterson a Erica Christensen.

Mezi jeho další významné filmy patří „The Emperor ´s Club“, „Spartan“, „Nurse Betty“, „James and the Giant Peach“, „Fearless“ a „Dead Again“. Jeho primetimovým televizním debutem je John Gay v miniseriálu, který vyhrál Emmy, „Gore Vidal´s Lincoln“, s Sam Watersan a Mary Tyler Moore. Od té doby se ukazuje v četných televizních show a TV filmech, mezi kterými se opakují role v „24“, „Ally McBeal“ a „Philly“, hraní v „Practice“, „Crossing Jordan“, „Providence“, „Boston Public“ a „Chicago Hope“, role ve víkendových filmech – „Story to Die for“ s Angelou Lansbury, „How to Make a Monster“ pro Cinemax „Creature Features“ (produkce Stan Winston), dále pak televizní film „Norma Jean a Marilyn“.

Kariéru začal v New Yorku, pracoval v American theater s některými nejlepšími dramatiky a režiséry. Objevil se v premiérách Tonyho Kushnera „Slavs“ (Actor´s Theatre of Louisville), Terrence McNallyho „The Lisbon Traviata“ (Theatre Off-Park), A. R. Gumey, Jr. „Sweet Sue“ (Williamstown Theatre Festival), Neila Simona „Actors and Actresses“ (Hartman Theatre), Keith Reddina „Highest Standard of Living“ (Playwright ´s Horizons) a Jonathana Tollina „If Memory Serves“ (Pasadena Playhouse).
Dostal Drama-Logue Awards za „Angels in America“ na American Conservatory Theatre v San Franciscu a ve West Coast premiere Nickyho Silvera „Raised in Captivity“ v South Coast Rep.
Hrál s Annette Beningovou v „Coastal Disturbances“ na Broadwayi a objevil se s Kevinem Klinem v titulu„Richard III“ (v Central Parku). Culp se nedávno objevil na jevišti v „ART“ v South Coast Rep.
» Nahlásit chybu | 1 150 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist