Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

1. díl – You’re Gonna Love

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 1

YOU´RE GONNA LOVE TOMORROW

Před pěti lety porodila Susan Delfino v nemocnici na prodním pokoji „A“ syna.O pár chvil později porodila Lila Dash na porodním pokoji „B“ dceru. Pět minut před čtvrt na jedenáct dopoledne  opuštěly dvě matky nemocnici a málem do sebe narazily. Samozřejmě, že se to nikdy nedozvěděly.
Ve skutečnosti by byly Susan a Lila překvapeny, kdyby věděly, jak často se jejich cesty mohly během let střetnout.
Málem se potkaly v místní kavárně, jindy u veterináře nebo na tribuně „Fairwievských letců“.
Přesto se ale Susan a Lila nikdy nesetkaly. Až do jednoho úterý, kdy se Susan rozhodla vzít svého manžela do skvělé restaurace, aby tam oslavili výročí. V tu samou chvíli se Lila rozhodla vzít dceru na zmrzlinu. To byla ta noc, kdy na sebe Susan Delfino a Lila Dash konečně narazily…

Epizoda začíná, když Susan porodí chlapečka (Mikeovo dítě). Zatímco Susan rodí v nemocničním pokoji, o pár kroků vedle rodí také Lila Dashová. Později se skoro srazí na nemocničních vozících, když obě opouští nemocnici. Není to však naposled, co se potkají.

Jednou večer, mimochodem když si Mike a Susan vyjeli do města, aby oslavili své výročí, přehlédla Lila Dashová Stopku, která byla shozená .Nedala přednost a najela přímo do auta Susan, které se převrátilo. Susan vyleze z auta a křičí, jelikož Mike leží nehybně uprostřed silnice. Lila Dashová a její dcera byly, jak se později ukáže, při nehodě zabity.

Příběh se vrací do současnosti.

Gabrielle Solisová se stala matkou, a má dvě roztomilé dcery, Juanitu and Celiu. Mateřství se však podepsalo na vzhledu Gabrielle; nádherné vlasy, make-up i oblečení. To všechno bylo pryč. Juanita je pozvána na Párty princezen,“ ale zdá se skoro nemožné najít ty správné šaty její velikosti.

191

Když se prodavačka zmíní, že je Juanita na svůj věk poněkud těžká, Gaby to naštvaně odmítá přiznat.

Později se o tom baví s Carlosem, který si ale myslí, že z toho děti vyrostou, ale Gaby chce, ať si Juanita uvědomí , že něco opravdu není v pořádku; Gaby si myslí,že čím dřív si přiznají dceřin problém s váhou, tím líp, ale Carlos zůstává neoblomný.

Na párty Gaby objeví Juanitu, jak jí dva obrovské kousky dortu a při tom zaslechne, jak si ostatní matky povídají o její přehnané váze.

Chce přimět Juanitu, aby si hrála a běhala,201 ta to ale nechce. Na cestě domů, napadne Gabrielle udělat hru z toho, že nechá dcerku běžet za autem. Jenže Juanita je líná, a tak jede domů autobusem.

Když to Carlos zjistí, vzteká se. Gaby ale chce, aby se o sebe Juanita naučila dbát už v mládí, protože „ženská krása netrvá věčně“ Nakonec Gaby děkuje Bohu, že je Carlos slepý, protože alespoň nevidí, jak hrozně teď vypadá. Ten ji ale řekne, že pro něj bude pořád stejně krásná.

Bree, nyní jedna z nejlepších dodavatelek jídla ve Fairwiev, vydává svou první kuchařku a Andrew je její manažer.

Jenže Bree se jaksi zapoměla zmínit, že ne všechny recepty v knize jsou její, ale některé jsou Katherine. Jako útěchu jí Bree alespoň knihu věnuje. Katherine se cítí zhrzená.

image9

Při natáčení pro kuchařskou show předstírá Katherine zranění, a tak je Bree nucena dělat tzv. cukrovou mřížku, která je ale jeden z receptů, které Bree nikdy nedělala. Breeina mřížka vypadá spíš jako hužva.

Zranění Katherine se ale zázračně zahojí a před televizními kamerami ukáže skvostnou mřížku.

image16

Později, když Bree zkouší doma recepty, najde v šuplíku hračku a vybaví se jí vzpomínky. Danielle, která je vdaná za právníka, si násilím vzala zpět své dítě (Benjamina), o kterého se Bree starala. Bree si nakonec uvědomí, že Benjamina nahradila velkým množstvím práce.

Lynette přijíždí do pizzerie a k údivu zjištuje, že ji Porter a Parker přeměnili v kasino a popíjejí s kamarády pivo. Lynette se strašně naštve a na dva týdny jim dá domácí vězení. Jenže to znamená, že nemohou jít ani na školní ples.

image61

Mezitím Tom, trpící krizí středního věku, začal být úplně posedlý svým novým Mustangem.

Lynette Toma žádá, aby s dvojčaty udělal pořádek, protože se vymykají kontrole. Tom souhlasí, ale později ho vidí, jak se společně s dvojčaty smějí tomu, co se stalo. Tom poté trvá na tom, že kluci mohou jít na školní ples. Lynette cítí, že si Tom skrze děti kompenzuje své nepovedené dětství.

Lynette tedy klukům ples dovolí a jako bonus si mohou půjčit taťkového Mustanga. Zděšený Tom souhlasí.

Když ale dvojčata nepřijdou domů včas, Lynette požádá Toma, aby je už konečně potrestal, což udělá. Dá jim domácí vězení na měsíc.

Edie se vrací do Wistera Lane jako paní Williamsová. Její manžel podplatí současného majitele Ediina bývalého domu a ještě ten den se nestěhují.

Aby ji náhodou nikdo nepřehlédl, příští ráno Edie umývá své auto pouze v plavkách.

07

Účel se splní a manželky (s výjimkou Katherine) se vydávají do jejich domu.

Dave jim vypráví, že se potkali ve Vegas na shromáždění realitních makléřů. Manželky je chtějí nějak přivítat a tak se rozhodnou v pizzerii uspořádat večírek v pizzerii.

Když Edie urazí Gaby kvůli jejího vzhledu, náhle se objeví Dave a žádá Edie, aby byla milá. 153

Edie se tedy omluví, řekne, že už se to nikdy nestane a navíc všem nabídne muffiny, které sama upekla. Všichni jsou ohromeni a šokováni tím, jak se Edie změnila.

Na večírku Edie děkuje manželkám za jeho uspořádání, protože si myslí, že se jí touto cestou chtějí omluvit. Ty to ale uvedou na pravou míru a řeknou jí, že to spíš ony odpouští jí. Edie se chce hádat, ale v tom se znovu objeví Dave a vezme si ji stranou. Dave trvá na tom, aby se Edie chovala mile a hezky, protože ve Wisteria Lane potřebují zůstat. Edie se ptá proč.

Dave jen odpoví, že když bude Edie milá, věci budou v budoucnu jednodušší.

Susan má tajný poměr s malířem Jacksonem Hartem, ale jde čistě o sex: nechce, aby s ní trávil více času, než je nezbytně nutné a říká, že ještě není na vztah připravená.

Jednou, když byli Susan s Jacksonem právě v tom nejlepším, vtrhla do domu Lynette, která si chtěla postěžovat o svých problémech. Jackson naštěstí stačil vyskočit z okna dříve, než ho Lynette viděla. Kdo ho však viděl, byl Bob a Lee, kteří si rádi Jacksona bez trička vyfotili, Na večírku se Jackson ptá, proč se musí pořád schovávat, a Susan mu řekne, že je to kvůli té autonehody.

Ve stejný týden se Mike objevuje u domu v perfektní kondici.

Susan vzpomíná na následky nehody. Je šokována, že Mike neprojevuje žádný soucit a říká, že to byla jen nehoda a Susan se s tím prostě jen nechce smířit. Hádka končí tím ,že Mike naštvaně opouští dům.

Vzpomínka končí, když Mike přichází po schodech s Maynardem, kterému však každý říká M.J. Odcházejí a Mike říká Susan, že ho vrátí v neděli večer. To naznačuje, že jsou Susan a Mike rozvedení.

Epizoda končí, když Dave dostává vzkaz od svého psychiatra, který mu připomíná, že se zapomněl ohlásit, což má dělat povinně jednou za měsíc. Po telefonátu sleduje doktor DVD, na kterém je Dave v nějakém neznámém zařízení. Z kazety je zřejmé, že měl Dave problémy s ovládáním svého vzteku a byl z něčeho obžalován. Žaloba byla stažena poté, co Dave souhlasil, že podstoupí léčbu. Doktor se ale strachuje, že by mohl mít v úmyslu zranit sebe nebo někoho jiného.

Dave mu odpoví, že nechce nikomu ublížit, pouze jedna osoba by se měla obávat.

Stane se to tak rychle. Během vteřiny se nám změní celý život a pak se sami sebe ptáme:
„Jak mě mohl opustit?“ , „Kdy začala mizet moje krása?“ , „Proč se má přítelkyně změnila?“
„Byla jsem tou nejlepší matkou?“
Samozřejmě jsou i lidé, kteří vědí, jak čas rychle letí. To proto jsou tak odhodlaní, aby dostali vše, co chtějí než bude příliš pozdě…

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 13 888 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist