Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

6. díl – Don’t walk on the grass

Společenské šaty


Bree Hodg měla problém. Nechtěla se zamilovat do Karla Mayera. Byla zděšená jeho stolovacími zvyky. Jeho osobní etikou. A jeho bloudícím pohledem. Ne, Bree se nechtěla zamilovat do Karla Mayera, ale v srdci cítila, že už ho milovat začíná. A proto také věděla, že nastal čas… opustit ho.

Bree a Karl jsou opět ve svém hotelovém pokojíčku. Bree si chce promluvit a rovnou Karlovi řekne, že by se měli „rozejít“. Karl to bere v pořádku, ale řekne jí, že jí chce něco dát, že tedy čekal na lepší příležitost, ale nevadí… Potom vytáhne krabičku a podá jí Bree. Je v ní brož jeho babičky, kterou má dát té pravé ženě. Potom Bree řekne, že jí miluje.

A v tu chvíli Bree věděla, že čas opustit jejího milence nadešel a zase odešel.

——————————–

Anna Petersonová byla ředitelkou základní školy ve Fairview. A věřila v pravidla. Používala je při dodržování hygieny, při kontrole chování a při dodržování pořádku. Ano, paní Petersonová věřila v pravidla. A také věřila, že ti co je nedodržují, by měli být potrestáni.

http://www.zoufalemanzelky.com/wp-content/uploads/e141ba87b309e5fc528b8a605341339f.jpg

Gaby a Carlos jsou na školním vystoupení kde hraje Juanita. Gaby ví, že Juanita je otřesná a hrát neumí. Možná proto jí napsala malý „tahák“ na rekvizitu. Ale Juanita není schopná říct a ani přečíst slovo „utlačování“ (které je anglicky mnohem složitější samozřejmě). Zřejmě jí ujedou nervy a tak nějak místo onoho slova řekne, lehce jiné slovo… K***a

Bree a Orson jdou ke Susan kde je i Mike, Julie a Karl. Bree má na sobě nrož, kterou jí Karl daroval a Susan si jí hned všimne. Říká, že kdysi měla podobnou, když si jí lépe prohlédna a najde na ní úplně stejný podpis zjistí, že to je ta samá brož, kterou kdysi „ztratila“ (ve skutečnosti si jí Karl po rozvodu vzal). Bree se vymluvý, že jí má z jednoho obchodu a že jí Susan klidně vrátí, když je vlastně její. Na Karla je ovšem naštvaná.

Tom příjde pozdě v noci domů a sebou má také své spolužáky – kterým je kolem 17ti. Jeden z nich je dost opilí a tak rovnou usne na gauči. Druhému se udělá zle v zápětí a běží zvracet. Lynette za to Toma pěkně seřve.

Další den jsou Gaby a Carlos v kanceláři u paní Petersonové, která jako vhodný trest za to, co Juanita řekla na vystoupení považuje, že napíše všem lidem co byli v té místnosti, omluvný dopis, že nebude už hrát na dalších vystoupeních a že bude dva týdny pomáhat v bufetu. S většinou Gaby souhlasí, ale né s posledním trestem. Paní Petersonová se do ní pak pustí, že Juanita se ONO slovo musela od někoho naučit a tím také Gaby dost urazí. Ta jí předvede jaká neslušná slova má v zásobě a také Juanitu ze školy odhlásí.

Katherine se zastaví u Susan. Zkouší se tak nějak sama pozvat na grilování nebo nějakou párty, kterou bude Susan s Mikem pořádat, ale Susan to nepovažuje za dobrý nápad. Katherine ji začne vydírat, že si myslela, že jsou přítelkyně, ale jestli tomu tak není, jde zavolat na policii s tím, že jí Susan postřelila. Susan rychle změní názor a pozve Katherine na večeři.

Bree zrovna diskutuje s Karlem o oné broži, kterou jí dal. Zmíní také to, že jí Susan vlastně ukradl, načež Karl použije to, že Bree vykradla svůj dům, aby ochránila majetek před Orsonem, takže si nemají co vyčítat. Zrovna v největší hádce si Karl najednou požádá Bree o ruku… s tím, že nemá odpovídat ihned.

Angie sedí doma, prohlíží si fotku a pláče. Najednou si všimne, že za ní stojí Katherine, kterou neslyšela. Řekne jí, že to je její matka, která touhle dobou má mít narozeniny, ale že je mrtvá. Katherine k ní přišla, aby se pochlubila s tím, jak dopadla o Susan, protože tenhle plán „Susan a jak mě postřelila“ považuje za svůj a Angienin. Ale Angie jí řekne, že s tím nechce mít nic společného. Kath to svede na to, že je rozrušená kvůli matce.

Gaby zrovna chystá večeři a povídá si s Karlem, který jí oznamuje, že musí Juanitu odteď učit doma. Potom se také pohádají o tom, kdo mluví víc sprostě a od koho to Juanita vlastně má.

http://img1.sidereel.com/_episodeimage/1591.6.6.jpg

Bree se zastaví u Susan, která má na sobě brož. Chvíli si tak nějak povídají o broži i o Karlovi (Susan příjde na chvilku divné, jak se o něj najednou Bree zajímá), ale pak brož Bree dá s tím, že ona by ted měla nosit jen věci od Mikea a že jí to nevadí.

Gaby si jde ke Scavům půjčit globus kvůli učení Juanity. Začne se trochu navážet do Lynettiné postavy, že trochu přibrala a že by jí mohla pomoc to rychle shodit. Pak někdo volá k Lynette s tím, kde je Tom, že měl něco dovést na večírek a tak se Lynette sbalí a jede se na onen večírek podívat. Samozřejmě tam potká ony dva spolužáky, kteří předtím pozvraceli jejich dům a chce vědět proč se s Tomem vůbec kámoší. Řeknou jí, že se nekamarádí, ale že si s Tomem tak vzájemně pomáhají. On jim vozí alkohol, pomáham jim a oni mu za to dávají výsledky k testům, aby Tom nepropadl.

Desperate Housewives, Teri Hatcher, Dana Delany

Susan zrovna leží s Mikem v posteli a líbají se. Mikeovi zazvoní telefon – práce, kterou ale odmítne. Susan je ráda, že práci odmítl,  Mike jí řekne, že Katherine a její odpad může počkat, ale když Susan zjistí, že volala Kath, hned řekne Mikeovi, že musí jít a opravit to, protože jí může zažalovat a ony sou teď „kamarádky“. Když se Mike zmíní, že Kath říkala něco o trubkách v ložnici jde Susan s Mikem. Katherine otevře v dost sexy róbě a když uvidí Susan přejde jí úsměv, Mike pošle spravit odpad do kuchyně a Susan se jde zatím podívat po domě. V ložnici jsou poházená plátky růže, šampaňské, svíčky, atd.. Katherine řekne, že tohle dělá každý den, že to není kvůli Mikeovi. Susan pak jde do koupelny, kde je napuštěná vana s bublinkami. S Kath se hádají a pak se obě shodí do vany.

Lynette mluví s Tomem o tom proč si nechává dávat správné odpovědi k testům a Tom se přizná, že propadá, ale z pro něj, nedůležitého předmětu. Lynette mu říká, že to není správné a co by se stalo, kdyby na to přišli děti, že ve škole podvádí. Tom jí zase obviní z toho, že lže svému šéfovi s tím, že je těhotná a že si nemají co vyčítat.

Gaby se pokouší učit Juanitu doma, ale ta se chce raději dívat na televizi a Gabyinu snahu ignoruje. Hodí na zem učebnici a když jí nechce sebrat začnou se s Gaby „prát“.

Bree přijde za Karlosem. Řekne mu, ohedně té žádosti o ruku, k čemu jí to je, když má stejně manžela, se kterým se nemůže rozvést a že by se ted měli soustředit na to. Také řekne, že spolu nebudou měsíc mít sex, aby zjistila, zda by ten vztah fungoval i bez něj. A vrátí mu brož s tím, že jí má Karl Bree dát až v jiné situaci a že potom to pro ní bude něco znamenat.

Carlos příjde domů ve chvíli kdy Gaby nutí Juanitu zvednout učebnici. Potom si s Gaby promluví, protože Gaby říká, že to udělala pro Juanitu (vzala jí pryč ze školy), ale Carlos ví, že to bylo spíš proto, že jí ředitelka obvinila z toho, že je špatná matka.Řekne jí, že Juanita má vlastně právo být naštvaná, přišla o kamarády, ale Gaby naštvaná být nemá.

Angie volá z jednorázového telefonu své matce. Něco spolu řeší, ale najednou se objeví Katherine a tak Angie musí zavěsit. Kath příjde divné, že volala z jednorázového telefonu a také se ptá, jak mohla volat se svou matkou, když jí řekla, že je mrtvá. Angie řekne, že to byla Nickova matka.

Gaby zase učí Junaitu a povídá si s ní. Povídá jí o šikaně a o tom, že jí vzala ze školy pro její dobro, protože jí paní Petersonová vlastně šikanovala. Juanita jí ale řekne, že ředitelku měla ráda.

Angie se staví za Susan a mluví s ní o Katherine (která na ní předtím nebyla moc milá). Chce se jí zbavit a tak řekne Susan zajímavou věc a to, jestli ví co Katherine dělala tu noc, kdy byla Julie napadena. Že Katherine si mohla myslet, že jde s odpadky Susan a díky tomu jak jí nenávidí jí prostě mohla napadnout…

Na světě je tolik pravidel. Proto se je musíme začít učit už jako děti. Jasně je nám řečeno: ,,Neříkej sprostá slova.“ ,,Nesmíš podvádět při testech.“ ,,Není správné lhát svým přátelům.“ ,,Neměla bys toužit po muži, který ti nepatří.“ ,,A neměla bys zradit muže, který ano.“ A když vyrosteme, stále ty pravidla porušujeme a úplně zapomínáme, že když nás někdo chytí, budeme potrestáni.

Orson vstupuje do obchodu, o kterém mluvila Bree s tím, že tam koupila brož, kterou jí ve skutečnosti dal Karl. Orson se ptá prodavače na brože, že chce nějakou koupit ženě. Ten ale řekne, že nic takového neprodávají, ale že mají jen nábytek…
» Nahlásit chybu | 1 114 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist