Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

4. díl – Like It Was

Společenské šaty


V den, kdy se Mike Delfino…probral z kómatu…Edie Britt byla první, kdo se to dozvěděla. Když si byla jistá, že vnímá…Edie se rozhodla, že dobrou zprávu roznese dalším. A tak se novinka začala šířit dále..Mikeův lékař, doktor Craig…byl zrovna u jiného pacienta, když se tuto zprávu dozvěděl. Nedlouho potom zavolal své tetě Idě, která byla zaměstnána pletením svetříku. Ta to řekla Lynette Scavo, která byla zaměstnána kropením svého trávníku, a ta to řekla svému manželovi Tomovi, který byl zaměstnán hraním počítačové hry. Tom pak napsal e-mail svému kamarádovi Carlosovi, který byl zaměstnán vymýšlením strategie se svým rozvodovým právníkem. A Carlos zavolal své nastávající exmanželce Gabrielle, která byla zaměstnána tou samou činností. Ano, novinka o Mikeově zázračném probuzení…se začala rychlet šířit po celé Wisteria Lane. a na chvíli zmrazila všechny zaměstnané, velmi zaměstnané životy.úplně všechny…kromě Susan Mayer.která byla zaměstnána jistou věcí, o které se brzo dozví, že jí dělat neměla.

Bree se snaží vymyslet lež, kterou by měl Andrew použít, až se ho někdo bude ptát kde byl tak dlouho. Protože se jako rodina chystají na školní soutěž, které se Daniell účastní. Nakonec si vymyslí, že Andrew byl několik měsíců na divadelním kurzu.

Gabriell pořádá výprodej. Kde prodává všechny Carlosových věcí. A pozvala pozvánku na výprodej i Carlosovi. Kterému tento prodej zdůvodní tak, že potřebuje peníze a to co jí nabídl Carlosovo právník jí v žádném případě nemůže stačit a přeci nebude prodávat své věci.

Parker hraje baseball. Ale jelikož mu to nejde, tak mu Tom řekne, že s tím může skončit. To se ale nelíbí Lynette. Nechce, aby z Parkera vyrostl muž, co když mu něco nepůjde, tak bude utíkat a tak ho Lynette dokonce začne i trénovat, ale Pakrer je skutečně levej, což si ale Lynette nehodlá připustit.

Edie tráví každou volnou chvíli u Mika. Povídá mu, jak se na něj už celá ulice těší a že Bree mu upekla už i meruňkový koláč. Mike si ale jen málo na Bree pamatuje a spíše ho zajímá jak se má Rex. Což začne být Edie divné, jelikož Rex je již pár měsíců mrtvý. Lékař řekne Edie, že Mike trpí ztrátou paměti a že zapomněl vše co se stalo za poslední 2 roky. A že se teď ještě vůbec neví, kdy se mu paměť vrátí. Ale že by mu Edie mohla pomoci si rozpomenout, kdyby mu přinesla nějaké soukromé věci, fotky, dopisy atd.

Lynette je s Tomem na Parkerovo zápase. Ale Parkerovi to moc nejde. A tak Lynette podplatí kluka co mu nadhazuje, aby to hodil tak, aby to Parker odpálil. Nakonec to ale praskne a z týmu vyhodí jak Parkera, tak i Nicka.

Gabriell přijede domů z nákupů a před domem stojí Carlos opřený o své auto. Gabby jde hned k němu…

  Gabriell: “Carlosi, co tady děláš? Teda kromě toho, že snižuješ hodnotu mého pozemku.“
  Carlos: “Mám pár novinek…a chtěl jsem vědět, jak se budeš tvářit, až je uslyšíš. Už mám dost těch hádek. Takže jsem zavolal svému právníkovi a řekl mu… aby splnil tvé podmínky ohledně tvého podílu.“
  Gabriell: “Fakt? Super, tak to ti moc děkuju. Tak, viděls, jak se tvářím. Takže můžeš zase odjet.“ Gabbriel odchází.
  Carlos: “Počkej, je toho víc. Když ti budu dávat všechny ty peníze, tak se budu muset trošku brzdit s výdaji, jako třeba s pronájmem mého garsónky. Ale mám i dobrou zprávu. Můj právník mi sdělil, že jsem v plném právu, když udělám tohle…“Carlos otevře kufr od svého auta a vytáhne z něj kufr.
  Carlos: “Milíáčku, jsem doma.“ a jde i s kufrem do domu.
  Gabriell: “Tak počkej! Tady nemůžeš zůstat!“
  Carlos: “Na tuhle reakci jsem si přesně počkal.“

Bree děkuje Prof. Faladinimu, že dokázal v Daniell vzbudit zájem o dějepis. Takhle tvrdě ji prý na úkolech Bree nikdy neviděla pracovat. Andrew se zatím potká se „strým známým“…

  Muž: “Známe se?“
  Andrew: “Ano, no, jednou jste mě svezl ve svém černém sedanu. Však víte, v tom se sklápějícími sedadly.“ Muž rychle odejde pryč. Orson přistoupí k Andrewovi.
  Orson: “Nebyl to doktor Keck? Znáte se?“
  Andrew: “Ano, my…potkali jsme se v divadelním kurzu.“
  Orson: “Ah, Bože na nebesích. Tím myslíš…“
  Andrew: “Jednou jsem s ním v něčem účinkoval.“
  Orson: “A je ti dobře?“
  Andrew: “Bude mi dobře, bude mi fajn.“
  Orson: “Howard Keck? Jsi si tím jistý? Vždyť on je v naší nemocnici velmi respektovaným doktorem.“
  Andrew: “Aha, no, to byli všichni.“

Večer chce Bree vědět o čem se dnes Orson bavil ve škole s Andrewem, ten jí to nejdříve nechce říct, jelikož to slíbil Andrewovi, pak jí to ale řekne. Bree je v šoku. A obviňuje se z toho.

Julie volá Susan do hor a řekne jí, že Mike se vzbudil, ale pak díky špatnému signálu se jim spojení přeruší. Susan okamžitě začne balit a chce jet za Mikem.

Doma se Lynette s Tomem hádají. Tom vyčítá Lynette jak nutí Parkera aby se věnoval něčemu co ho nebaví a ani mu to nejde. Ale přijde za nimi Parker a řekne jim, že che pokračovat v baseballu.

Edie ukazuje Mikovi fotografie. A je tam i Susan, Edie se ptá Mika, zda si na ní pamatuje. On říká že trošku a že mu sestřička říkala, že ho zde hodně navštěvovala. A chce vědět jestli si byli hodně blízcí. Ale Edie řekne Mikovi, že spolu dříve chodili, ale Susan s ním zacházela jako se špínou a spala s jinými chlapi.

Parker je teď zapálen do hry a myslí si, že už mu baseball jde (jelikož neví o tom, že Lynette podplatila Nicka, aby mu míče dobře nadhazoval). Lynette se za Parkera přimlouvá u trenéra, aby ho vzal zpět.

  Trenér: “Věděla jste, že tým by potřeboval nové helmy?“
  Lynette: “Vy si říkáte o úplatek?“
  Trenér: “Předstíráte snad, že úplatky nejsou nic pro vás?“
  Lynette: “Jdu pro mou šekovou knížku.“

Bree přijde navštívit Veru (Kirkovu manželk). A přinese jí pár koláčků, které pro ni sama upekla. A řekne jí vše o jejím manželovi a Andrewovi.

  Bree: “Vím, jak bolestivé to pro tebe musí být. Není to lehké ani pro mě, když zvážím roli Andrewa v tom všem.“
  Vera: “A proč mi to říkáš?“
  Bree: “Protože jsem myslela, že to chceš vědět.“
  Vera: “Proč? Můžeš něco udělat. Myslíš, že jsem idiot? Že nic nevím o muži, se kterým žiju 27 let? Vždy jsem předpokládala, že Howard má nějaký… bočák Nějakého kamaráda někde. Nevěděla jsem ale. Nezajímalo mě to. Ale děkuji ti za nakreslení tak jasného a nesmazatelného obrazu aktivit mého manžela.“
  Bree: “Promiň. Já jen, kdybych to byla já,…“
  Vera: “Chtěla bys to vědět.“
  Bree: “Ano, určitě.“
  Vera: “Tak to ti dlužím omluvu. Protože já znám jedno tajemství o vaší rodině. Vlastně, není to ani tak tajemství. Moje dcera mi říkala. Mezi roztleskávačkami je to běžně známé.“
  Bree: “Co je to?“
  Vera: “To, že Danielle spí se svým dějepisářem.“

Carlos vyměnil klíče od domu. Gabby na něj zavolala policii, ale nakonec začala policii nadávat, takže místo Carlose odvezli jí. Carlos zaplatí za Gabby kauci a jedou autem domů. Gabriell s Carlosem nemluví…

  Carlos: “Byla jsi tam možná hodinu. Celé je to směšné a ty to víš. Ale Gaby… Jdeme si po krku už měsíce. Nemůžeme přestat? Víš tak jako já, že skončíme zase spolu.“
  Gabriell: “Wow, zbláznil jsi se?“
  Carlos: “Ne, šílené je zahodit poslední tři roky. Myslím tím, proč pro změnu nemůžeme prostě říct…co skutečně cítíme? Dobře, začnu…Já tě pořád miluju.“
  Gabriell: “Tak to je špatné, protože já tebe nemiluju.“
  Carlos: “Jo, správně.“
  Gabriell: “Nemiluju. A už dost dlouho ne!“
  Carlos: “To je lež. Říkáš to jenom, abys mě ranila.“
  Gabriell: “Ne, kdybych tě chtěla ranit, řekla bych ti, co se mi stalo minulý víkend. Když jsem spala s Johnem Rowlandem. Carlosi, co děláš? Carlosi!“ Carlos zastaví auto u krajnice a vytáhne Gabriell z auta ven a odjede.

Bree doma vyčítá Daniell, že chodí se svým učitelem dějepisu.

Susan si vyčítá, že místo aby byla u Mika když se vzbudil, byla na horách s Ianem. Ian rovnou z hor odveze Susan do nemocnice za Mikem. Mike řekne Susan, že mu sestřičky řekli, že ho často chodila navštěvovat a také o své ztrátě paměti. Susan říká Mikovi, že mu pomůže si vzpomenou, ale Mike jí řekne že radši ne.

My všichni máme důvody pro přepsání historie. Někdy si potřebujeme poskytnout alibi. Někdy chceme ranit někoho, kdo ranil nás a taky jsou časy kdy chceme skrýt své rozpaky…samozřejmě, jsou i tací, kteří cítí, že přepsát historii je jenom jiná cesta ke lži…Ale co je vlastně historie…

  Edii je u Mika v nemocnici.
  Mike: “Říkala jsi, že jsem dlouho chodil se Susan. Myslíš, že jsem ji miloval?“

  Několik lží, na kterých se shodneme?

  Edie: “To si nemyslím, skutečně…nemyslím…“
» Nahlásit chybu | 987 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist