Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

12. díl – Connect! Connect!

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 12

CONNECT! CONNECT!

Zatímco jeden milostný poměr kvetl, jiný skomíral. Pro Davida Williamse to byla dlouhá cesta. A přesto, že začala už před lety, pamatoval si každý její krok. Vyšel před dům a od policisty se dozvěděl o dopravní nehodě. Běžel do nemocnice jen, aby mu řekli, že mu zemřela manželka a dcera. Poté, co se psychicky zhroutil, ho odvlekli do psychiatrické léčebny. Po propuštění se potuloval po hotelu a narazil do překrásné blondýny. Napochodoval do sňatku se ženou, která, jak se ukázalo, kdysi žila ve stejné ulici s mužem, který mu zabil rodinu. Jeho nevěsta teď ale nebyla šťastná a Dave Williams se obával, že se mu sen o pomstě náhle rozplyne před očima. Naštěstí pro Dava, měl osud své vlastní plány. A právě takto se zachránil Daveův sen o pomstě. A začínal tušit, že jeho dlouhá cesta brzy skončí.

V 9:02 druhého rána začala Edie Williams obvolávat své kamarádky, aby jim dala vědět, že se jí stalo něco ponižujícího. V 9:06 za ní přišly její přítelkyně, aby si mohly vyslechnout peprné detaily.

Epizoda začíná v ráno, kdy Edie vykopla Dava z domu a manželky se za ní stavují, aby jim mohla říct, co se stalo. Když holky Edie uklidňují, Susan oznámí, že se s Jacksonem stěhují do Rivertonu, což způsobí, že se na ni obrátí veškerá pozornost a Edie to naštve. Když Edie vyklízí sklep, aby mohla dům předat Alexi a Andrewovi, Susan se za ní zastaví a nešťastně je tam zavře. Edie si na ní tedy vylévá vztek a vyčítá jí, že její zprávu přebila svým stěhováním. Později se diskuze přesunula k mužům a Edie říká, jak je Susan na mužích závislá. Když zapisují Susaniny muže, Susan si uvědomí, že vlastně za celou dobu se nestalo, že by byla bez muže. Mezitím si Edie uvědomí, že její výběr mužů byl pro ni nesmyslný, protože ve všech viděla svého otce. Edie řekne Susan, že je otec opustil s jinou ženou, když jí bylo 16. A že si také vzal její kolekci poníků a dal ji jako dárek nevlastní dceři a Edie řekl, že je na poníky už moc stará. Jako výsledek se každá žena rozhodne udělat nějakou změnu. Edie nechá Dava se k ní zpět nastěhovat a Susan se rozhodne neodstěhovat se s Jacksonem a bude se učit, jaké to je, být poprvé v životě úplně sama.

Lynette má návštěvu z matčina domova důchodců, která si stěžuje, že je Porter velmi hlučný během svých návštěv. Lynette tedy konečně zjistí, kde její syn je, a tak ho jde hledat. Stella (Lynettina matka) je vůči Lynette nepříjemná a chová se dost tvrdě, až ji Lynette skoro nepoznává. Stella ji obviňuje, že ji dala do domova důchodců. Stella řekne Lynette, že ví, že si na Portera někdo stěžoval, a tak se ujistila, že odejde dřív, než Lynette dorazí. Lynette odjíždí domů. Je rozčilená a volá Tomovi, co se jí právě stalo, když v tom uvidí nehodu. Dva vozy se před ní srazí, a Lynette dostane nápad, že by mohla předstírat, že nehodu měla ona. To přivábí Stellu i Portera do nemocnice a Stella je překvapená, že Lynette stojí na rohu a je v perfektní kondici. Tom s Lynette přesvědčí Portera, aby šel na výslech a případ by se mohl eventuelně odložit pro nedostatek důkazů. Lynette se vrací domů za Stellou a vysvětluje jí důvody, proč ji dala do domova a proč navštěvovat ji není to nejpříjemnější potěšení. Stella odhaluje svůj strach ze smrti, a že musí zůstat protivná, protože je to jediné, co jí zbylo. Lynette souhlasí, že pokud se Stella změní, bude ji navštěvovat alespoň dvakrát týdně a třeba s sebou vezme i děti.

Gabrielle trpí s oběma neposlušnými dcerami, kterým chybí Carlos, protože je pořád v práci. Když se má jít Juanita koupat, nechce se jí, a Gaby je donucena táhnout ji přes celý pokoj, ale nakonec to vzdá. Gaby volá Carlosovi a prosí o pomoc, když holky začnou dělat nepořádek v obývacím pokoji, jenže ten nemůže, protože má jednání. Když Juanitu nakonec donutí, její city jsou zraněné, protože jí Juanita řekne, že má radši taťku než jí. Gaby hledá radu u muže, který u nich pracuje na domě. Ten nabídne, že na holky zvýší hlas, protože na jeho děti to zabírá. Gabrielle řekne dětem, že to tatínek ho poslal, aby po nich ten pán ječel. Když se Carlos vrátí, žádá ho Gaby, aby byl Carlos přísnější alespoň na patnáct minut a donutil holky, aby ji zase začaly poslouchat.

Bree je překvapena chováním Alexe, když ji řekne před Orsonem, aby ho tak nekritizovala, protože přesně takhle vyhnala jeho matka otce. Bree se na Orsona obrátí, aby popřel, že je taková špatná, ale ten nemůže popřít, že je Bree sem tam trochu hrubá. Když Orson pořádá barbecue párty, Bree odmítne ohodnotit steak, který Orson udělal, ze strachu, že ji Alex znovu zkritizuje. Bree zdůrazňuje, že by měl být Alex zdvořilý alespoň v jejím domě, zvláště potom, co jim Bree koupila dům. Alex tedy Breein dům odmítne, protože si uvědomí, že mu nestojí za to mít sice dům, ale nemoct říct svůj názor. Bree jde později za Andrewem a ten jí řekne, že ne každý musí dělat to, co chce ona a ne každý ji musí poslouchat. Bree nato otevře oči a uvědomí si, jak moc se její chování změnilo od doby, co podniká. Jde za Alexem, kterému vrátí klíče od domu a řekne mu, že bude ráda, když ji někdy v budoucnu bude kritizovat, pokud překročí hranice

Když Dave opouští dům, ze kterého ho Edie vykopla, potká Mika, který mu řekne, že by mohl na čas zůstat u něho. Katherine chce zjistit, kam směřuje její vztah s Mikem, a tak se ho zeptá, co by řekl tomu, kdyby se odstěhovala za Dylan. Katherine je znepokojena, protože se k tomu Mike ani moc nevyjádří. Dave zasáhne a snaží se zjistit, jestli se Mike pořád zajímá o Susan. Mike mu ale řekne, že se do Katherine asi zamiloval. Nechá jí tedy na schodech květiny, což znamená, aby neodjížděla. Katherine se s Mikem políbí, zatímco je Dave tajně sleduje.

V 17:15 toho odpoledne, začala Edie Williams obvolávat své přítelkyně, aby je informovala o tom, že se její manžel vrátil domů. Bohužel se ani jedné nedovolala. Gabrielle to nikdy nezvedla. Byla příliš zaneprázdněná pozorováním svých dětí, kterým bylo řečeno, že musí poslouchat svou matku, a snažila se neusmívat. Lynette nebyla doma, když Edie volala. Byla se svou matkou. Smály se, vyprávěly si o starých dobrých časech a užívaly si z toho každou minutu. Bree byla venku a ukazovala svému budoucímu zeti vzorky barev na dům, který mu koupila. A zdvořile se usmívala, i když se na něčem neshodli. A Susan? Ta to nezvedla, protože seděla ve svém oblíbeném křesle, popíjela čaj a učila se užívat si, poprvé v životě, jaké to je, být sama.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 4 888 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist