Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

4. díl – The God why don’t love me blues

Společenské šaty


Bree Van de Kampová měla aférku… A vždy když jí zavolal milenec, potřebovala výmluvu proč musí odejít z práce dřív.
„Jdu do klenotnictví, aby mi spravili perly.“
„Jdu ke kadeřnici. Aby má zrzavá hlava zůstala zrzavou.“
„Musím jít navštívit tetu do nemocnice. Má pásový opar.“
V tento mimořádný den byla Bree překvapená když zjistila, že její práce byla udělaná za ní.

Bree příjde do pracovní kuchyně, kde je připravená spousta jídla. Katherine řekne, že vaří tak od 4 hodin ráno, protože je zamilovaná a to jí dodává sílu. Bree je ráda, že je Katherine zase zamilovaná a že zapoměla na Mikea. Kath jí ovšem řekne, že je zamilovaná právě do Mike. Také jí řekne, že ví, že spolu Susan a Mike nespí, protože je chodí špehovat k domu. Později když se zase potkají v kuchyni a Katherine Bree říká jak Mike špehovala při dívání se na sport, jí Bree donutí aby si vzala volno.

Z pohledu na něj se to sice nedozvíte, ale ten milý muž, který vám nosí poštu, bije svoji ženu. Nikde byste to z jejího úsměvu nepoznali, ale ta milá paní naproti přes ulici, spronevěřuje peníze svého šéfa. A ten atraktivní pár, který kolem vás každé ráno proběhne, no.. mají rádi kokain. Smutnou pravdou je, že své sousedy a přátele neznáme, tak dobře, jak si myslíme. Dokonce i lidi, které milujeme, mají svá tajemství.

Danny právě snídá. Angie připravuje snídani a její manžel Nick k ní příjde. Diví se, že je Danny ještě doma a ten mu poví, že už nechce chodit do vysokou. Nikdo se s ním nebaví a nechce s ním sedět, díky té události s Julii. Angie s ním promluví a řekne, že něco vymyslí a přiměje Dannyho, aby do školy šel.

Lynette se právě obléká do práce a Tom jí pozoruje. Jejím velkým problémem se stalo její poprsí, které se výrazně zvětšilo a žádné oblečení jí nesedí. Což Tomovi rozhodně nevadí..

Gaby telefonuje s Carlosem – stěžuje si na to co jí za den zase stihli holky provést, když tu najednou uvidí jak John přivezl domů Anu. Gaby Johna lehce seřve a řekne, že pro Anu bude jezdit ona.

U Julie v nemocnici se zastaví Andrew. Protože jsou z Julie kamarádi, dost toho o ní ví a tak nějak omylem před Susan prokecne, že Julie odešla ze školy a pracovala poslední dobu jako servírka. Susan je z toho v šoku a snaží se z něj dostat něco o Julieném tajném muži. Andrew však nic neví.

Gaby najde holky jak si s něčím hrají. Říkají, že jsou to bonbony, ale jsou to kondomy. Našli je u Any v pokoji. Gaby jde samozřejmě hned Aně vynadat s tím, že s Johnem spát nebude. Ana jí řekne, že nechápe co jí na tom tak vadí, že John byl přece jen její zahradník.

Když Porter výjde z domu a má v plánu někam jet, odchytne ho Angie Bolenová s tím, že chce udělat párty pro Dannyho a chce aby jí Porter pomohl a přivedl nějaké kamarády. Porter samozřejmě nechce, ale když Angie vytáhne poměrně dost peněz s tím, že si to co zbyde může nechat, souhlasí.

Bree pracuje a domlouvá se se svými klienty, kterým plánuje svatbu. Jenže jim se žádný dort od Bree nelíbí až pak uvidí návrh – nakreslený, který tam nechala Katherine. Dort se jim zamlouvá a chtějí jedině ten.

U Lynette v práci – Carlos a jeho zaměstnanec právě obdivují Lynettiny vnady s tím, že musí mít rozhodně plastiku. Carlos pak jde k Lynette do kanceláře a řekne jí, že ví její tajemství.
,,Tak ty víš o těch dvojčátkách?“
,,No ano. Mám oči.“
No každopádně Carlos celou dobu mluví o poprsí a Lynette myslí, že o dětech. Potom se nějak zakecají a Carlos o dětech vlastne neví a Lynette díky zvětšeným prsům chce vzít na večeři s klienty, kteří jí také obdivovali.

Mike příjde domů a najde Susan v pokoji, který je vzhůru nohama. Susan hledala deník Julie, který našla, ale stále neví jméno muže, s kterým se Julie stýká, protože si ho vede pod písmenem „D“. Potom jim zazvoní telefon a doktor s tím, že se Julie probrala.
Susan jde hned do nemocnice za Julii. Doktor jí řekne, že nesmí Julie dávat žádné otázky a rozrušovat jí. Jen se na ní dívat. Jenže Susan na ní hned vybalí vše co ví – o škole, o ženatém milenci, apod. A Julie jí z pokoje vykopne.

Gaby příjde do Johnovi restaurace s tím, aby Anu nechal být, protože se do něj zamiloval. John řekne, že si myslí, že je to sladké načež Gaby odpoví, že sladké by bylo kdyby si psala jeho jméno na sešit a né když si kupuje extra balení kondomů. John najednou na Gaby vybalí, že s Anou flirtoval jen aby zjistil, jak by to Gaby vadilo a potom jí políbí. Naneštěstí zrovna vejde Ana a všechno uvidí.
Potom doma Gaby s Anou řeší to co viděla. Gaby jí přizná, že John byl její milenec, ukáže jí schované fotky v albu, že se na ně občas dívá a vzpomíná jak by to mohlo být, kdyby si tenrkát nevybrala Carlose, ale že ho miluje a je ráda, že ho má. A poprosí Anu, aby mu to neříkala.

Danny doma v pokoji najde nové oblečení. Angie mu řekne o chystané párty. Angie si také koupila nové oblečení a chce se v něm Dannymu ukázat. Ten si vzpomene na její jivzu a ptá se, proč si jí nenechá odstranit. Také ji slíbí, že až bude mít dost peněz, operaci jizvy jí zaplatí.

http://i33.tinypic.com/2lt2epw.jpg

Lynette jde na večeři s Carlosem a klienty a její nové šaty a poprsí zjevně bodují. Obchod se jim podaří uzavřít. Když pak příjde domů říká to Tomovi a také se ptá proč mají chlapy rádi velká prsa. Tom přizná, že se mu prostě líbí a Lynette nechápe proč si vzal zrovna jí, když všechny jeho bývalé byli vyvinutější než ona. Tom jí řekne, že je rád, že Lynette chybí ty velká prsa k dokonalosti, protože on také není dokonalý.

Večírek u Bolenů – Nick (Dannyho otec) flirtuje s mladými dívkami a Danny mu za to vynadá. A také mu řekne, že „to“ ví. Potom příjde Angie a Nicka odvede, aby nepřekáželi na párty.

Gaby leží v posteli, příjde Carlos. Gaby si stěžuje co se jí všechno stalo – když konečně přišel opravář zapoměl díly, pak jí holky schovali klíče, apod. Potom také řekne, že se jí její žviot občas zdá být bezvýznamný, ale že je za něj ráda.

Bree je na svatbě svých klientů a chystá jídlo. Zrovna dovezou dort, když se objeví Katherine. Samozřejmě pozná, že to je dort, který před pár dny nakreslila. Řekne Bree, že ho musí dát pryč, protože to je JEJÍ dort. Myslím tím dort na její a Mikeovu svatbu. Potom Katherine chce po dortu skočit. Bree sebere vozík a před Kath utíká.

Susan si povídá s Julii v nemocnici. Julie si nic ohledně napadení nepamatuje a Susan se z ní snaží dostat jméno jejího milence, s tím, že jí mohl napadnout on. Julie si stojí za svým, že on to neudělal. Později se jí Susan také ptá, proč si vůbec začínala s ženatým mužem, když věděla co udělal Karl kdysi jí a její rodině. Naštvaná pak odejde.

Bree jde ráno do práce a tam už stojí Katherine. Bree jí řekne, že jí je to líto, ale vzhledem k tomu co se stalo (rvačka o dort) musí Katherine propustit, aby to začala brát vážněji. A také jí poýádá o vrácení klíčků k práci. Katherine klíčky vezme, objede s nimy Breeino auto a pak jí je teprve dá. Uraženě, ale šťastně z toho jak Bree zničila auto, odejde.

Když Julie spí v nemocničním pokoji, příjde k ní její přítel a také ten ženáč, o kterém nechtěla nikomu říct. Není to nikdo jiný než Nick Bolen (Dannyho táta a manžel Angie) a řekne vážně zajímavou věc..
„Ahoj Julie. To jsem já, Dominic.“
» Nahlásit chybu | 1 200 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist