Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Shawn Pyfrom (Andrew Van de Kamp)

Společenské šatyV seriálu “Zoufalé manželky” hraje:

Andrew chodí na střední školu. Velmi rád plave. Postupem seriálu vyplouvá na povrh jeho kouření mariuhany, homosexualita a také zaviní nehodu a vůbec svého činu nelituje, což dělá starosti jeho matce. Později se s Bree usmíří, pracuje pro ní a Bree ho dokonce podporuje v jeho vztahu a koupí mu dům.

Shawn Pyfrom

Místo narození: Tampa, Florida, USA
Datum narození: 16. srpnaa 1986

Filmy:
„The Darkroom“ (2006),
„My Life with Men“ (2003),
„What’s Up, Peter Fuddy?“ (2001),
„A Day in a Life“ (2000),
„Pumpkin Man“ (1998), . . .

TV – hostování:
„Still Standing“ (2004),
„Oliver Beene“ (2003),
„The Kids from Room 402″ (2000) ,
„Buffy“ (1999),
„Chicago Hope“ (1998),
„Ellen“ (1998), . . .
Jako Andrew Van de Kamp, vzpurný náctiletý syn Marcie Crossové v “Zoufalých manželkách”, tropí Shawn Pyfrom rozruch. Je jednou z mladších hollyvoodských rychle rostoucích hvězd. Hraje také v připravovaném Disney remaku – “The Shaggy Dog”, kde jsou dalšími herci: Tim Allen, Kristin Davis, Danny Glover a Robert Downey, Jr., dále účinkuje v připravovaném nezávislém thrilleru “The Darkroom”, který byl nedávno produkován.

Pochází z Tampy (Floridy). Pyfrom hraje tak dlouho, kam až jeho paměť sahá. Na Floridě začal v mnoha reklamách, nakonec obsadil Disneyho “Sing Me A Story” a Tampa seiál nazvaný “The Reppies”, který odstartoval jeho úspěšnou dráhu. Byl součástí projektů HBO “From the Earth to the Moon” a publikovaného dramatu “The Cape“. Poté Pyfrom zabalil oba životní styly a přestěhoval se s matkou a dvěma sourozenci do Los Angeles. Po příjezdu do LA měly děti domácího učitele a účastnily se konkurzů.

Pyfrom, mimořádně všestranný mladý herec, vystoupil v epizodě „7th Heaven” jako dítě s Tourettovým syndromem, byl nominován na Emmy za příběh “Touched By An Angel”, kde hrál mladého židovského chlapce (s protějškem Kirkem Douglasem). Mezi další patří: ABC film týdne “Come On Get Happy: The Partridge Family Story” – seriál o rodině, který popisuje přátelského a zrzavého – Dannyho Bonaduce. Pyfrom se přesvědčivě vyvijí v mladého Bonaduce, za což ho The Hollywood Reporter nominoval na “Young Star Award”.

Dříve, než přijal roli v “Zoufalých manželkách”, hrál Pyfrom v CBS komedii “Still Standing” s Jarni Gertz a ABC hitu “8 Simple Rules”. Objevil se také v populárních show: “Malcolm in the Middle”, “Reba”, “Drew Carey”, “Buffy the Vampire Slayer”, “La Doctors”, “Chcago Hope”, “Jesse”, “Ellen”, “The Division” a v kanadském hitu “My Hometown”. Mezi jeho filmové úspěchy patří: “Pay It Forward” s Helen Huntovou a Kevinem Spaceym, kanadská komedie “A Day In The Life” a Disneyho “Max Keeble´s Big Move”. Z mluveného slova jmenujme roli v pravidelném seriálu “Stanley” a “Kids From Room 402”.

Když Pyfrom nepracuje, poslouchá hudbu, tráví čas s přáteli a chodí do kina. Rád se jako dobrovolník věnuje potřebným dětem. Je nadějným umělcem, nadšeným čtenářem a výborným studentem. Nedávno získal diplom na střední škole a mezi hraním se chystá ke studiu na univerzitě.
» Nahlásit chybu | 3 225 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist