Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

2. díl – Being Alive

Společenské šaty


Když Karen McCluskey uviděla Roye Bendera poprvé, udělala něco, co nečekala, že udělá. Usmála se. Když se potkali podruhé, udělal Roy něco, co nečekal, že udělá. Také se usmál. Po týdnu flirtování udělala Karen a Roy něco, co od nich neočekával nikdo. A udělali to dvakrát.

http://images.buddytv.com/articles/desperate-housewives-6.2.jpg

Karen jde s Royem na procházku a poví mu, že je do něj zamilovaná. Chce aby jí to řekl také, ale Roy najednou na zemi uvidí někoho ležet – Julii. Běží k ní, aby zjistil co jí je. Karen, šokem z Julie nebo také ze zoufalství začne křičet..

Před deseti minutami

Susan leží v posteli s Mikem, maluje se, aby až se Mike probudí měli perfektní první ráno.  Když se Susan s Mikem začnou líbat příjde k nim MJ a tím jím asi lehce zkazí plány, ale Susan je ráda, že má rodinu takhle pohromadě.

U Sollisů – Ana právě telefonovala s nějakým klukem. U stolu jí Gaby začne radit, co má dělat, aby kluka dostala – odmítat ho. Carlos tak zjistí, že první rande, na které zamluvil drahou jachtu a na které Gaby nepřišla, bylo pokaženo díky této „metodě“. Najednou se ozve křik..

Danny telefonuje s Anou a otec se ho pak ptá kde byl včera. Tátovi to říct nechce, ale Angie (máma) pak zjistí, že byl venku a kupoval si nějaké pivo. Najednou se ozve křik..

U Scavů – Lynette zvracelo a nespláchla. Děti to komentují tím, že kdyby nebyla tak stará, myslí si, že je těhotná. Lynette se vymluví na to, že snědla nějaké mušle a už si ani nepamatuje kde a tak se do toho zakecá, až to zní nápadně. Najednou se ozve křik..

Katherine se chce zastavit u Bree a říct jí, že si bere volno, ale doma je jen Orson. Řekne jí, že by to Bree pochopila, když si ted Katherine prochází takovým obodbím (myslí tím svatba Mika a Susan), ale Kath odpoví, že jí to nevadí, protože Mike Susan nemiluje a že se stejně vrátí k ní. Najednou se ozve křik..

Bree a Karl jsou spolu právě v hotelu. Karlovi volá Mike s tím, že Julii někdo napadl.

http://markinseries.files.wordpress.com/2009/10/being-alive-photo.jpg

Celá ulice stojí venku a pozorují co se děje – sanitka odváží Julii. Lidé venku řeší co se mohlo stát, kdyby jí nenašli včas, kdo jí napadl a podobně. Většina z nich si myslí, že Danny – paní McCluskey je viděla se s Julií hádat.

Angie s manželem a Dannym řeší, že se všichni venku dívají směrem k jejich domu. Proto výjdou ven odnést Susan nějaké jídlo a prohodit s ostatními pár slov. Ostatní jen divně vyzvídají a teď je více než jasné, koho obviňují..

Karen s Royem řeší, co řekne ohledně Dannyho policii. Chce také Roye přimět, aby jí řekl, že jí miluje. Ten řekne, že kdyby jí srazil autobus, vážně by mu chyběla, ale nakonec ty dvě slova Karen řekne.

V nemocnici – Susan a Mike čekají na nějaké zprávy ohledně Juli. Zatím je vyslýcha policista, ale nic moc mu nepoví. Do nemocnice také příjde Lynette s Gaby. Když doktor řekne, že Julie musí na rentgen, Lynette najednou vykřikne, že ne, protože je Julie těhotná.

Když je Mike později doma, pro nějaké věci, staví se k němu Katherine, která ho dost okatě svádí (dlouhé objímání a pokus o polibek). Potom jí přiměje, aby odešla.

Policie u Sollisů vyslýchá Anu, která se rozhodla Dannymu poskytnout falešné aliby. Gaby říká, že Ana byla doma ve svém pokoji, ale ta tvrdí, že byla venku s Dannym a utekla po žebříku. Gaby k žebříku jde a ten pod ní spadne a údržbář jí řekne, že by po něm nikdo slést nemohl, takže Ana si to vymyslela, protože se jí Danny líbí.

Susan čeká u Julie spolu s Karlem. Objeví se Bree. Když Susan odejde na chodbu, Bree s Karlem si povídají a také se políbí – zrovna v ten okamžik se Julie probere, uvidí je spolu, zeptá se „Tati?“ a znovu omdlí. Bree pak vyzvídá od doktora, zda je možné, že si to bude později pamatovat.

Susan na chodbě řeší s Lynette, proč jí neřekla to, že jí Julie řekla, že si myslí, že je těhotná. Lynette odpoví, že nechtěla, aby to někomu řekla. Potom Susan jde opět k Juli, kde si s ní povídá Bree. Bere to přes „Katherine a Mike“, ale přitom vyzvídá, jaký má Susan názor na to, kdyby ona měla něco s Karlem. Susan jí řekne, že je to ještě horší než, když měla Katherine něco s Mikem, protože u Karla všichni ví, jaký je parchant. To Bree moc nepomůže v tom, aby Susan přiznal, že je s Karlem.

Katherine je opět s Orsonem, protože chce, aby jí podepsal přání pro Juli. Katherine se zmíní o tom, že když ráno byla u Mike, tak jí sváděl.  A pak ještě řekne, že by byla nerada, kdyby se to dozvěděla Susan..

Susan je stále v nemocnici, ale už je večer. Lynette za ní jde a Susan je dost nešťastná z toho, že Juli neřekla jí o tom, že si myslí, že je těhotná, ale raději to řekla Lynette. Ta jí řekne také pravý důvod, proč jí to Jul řekla a to je ten, že čeká dvojčata. Susan je překvapená a Lynette jí pak řekne svůj problém, že si není jistá, zda ty děti chce a zda je má mít. Susan jí řekne, že se říká, že děti jsou dar a že i když je to dar, který tě nutí 9 měsíců zvracet, že ona, když teď má dceru v nemonici ví, že děti přeci jen dar jsou. Lynette tím přesvědčí, aby si děti nechala.

http://images.buddytv.com/usrimages/usr1149891/1149891_a64a76eb-1c9d-4ea4-93b5-766b6035741c-2.jpg

Karl s Bree sedí v pokoji u Julie. Karl podá Bree klíčky s tím, že jí potřebuju a nechce být dnes v noci sám. Bree se tváří dost neutrálně a celou dobu pozoruje venku Susan, za níž ale příjde Mike a políbí ji. Bree řekne, že také nechce být sama a klíč si od Karla vezme.

Gaby se zastaví za Angie a řekne jí, že Ana už Dannyho krýt nebude a že policii říká, kde ve skutečnosti večer byla. Angie jde rychle domů a říká Dannymu, že policii nemá nic říkat a že mu pošlou právníka.
„Nezapomeň, jak se ryba nechá chytit?“
„Otevře pusu.“

Potom už jen vydíme ostatní sousedy jak něco řeší a najednou si všichni všimnou jak Dannyho odvádí policie..
» Nahlásit chybu | 1 649 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist