Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

3. díl – Never judge a lady by her lover

Společenské šaty


Existuje určitý druh žen, které můžete najít na předměstí. Čekají na školní autobus v županu. Zastaví se na poště s natáčkami na hlavě. Jdou do obchodu v teplákách a tričku. Tyto ženy jsou hospodyňky, které se nesnaží být pěkné, protože.. je to jen ztráta času.

http://chikamuna.com/wp-content/uploads/2009/10/S06E03.jpg

Gaby a celá rodina sedí v restauraci, kde na ní právě Junaita hodí hrst špenátu. Zrovna když jí nadává, tak se objeví – John. Ano, je to ten John, který kdysi dělal u Sollisů zahradníka a byl milencem Gaby. Jen co ho Gabriele uvidí, začne se upravovat, rozpustí si vlasy.. John jí řekne, že ten podnik, ve kterém právě jsou mu patří, protože si ho koupil za peníze co dostal po rozvodu.

Na této ulici začíná den šálkem kávy. Většinu to probudí. Jiní bez něj nemohou číst ranní noviny. A ostatní ji rádi pijí při cestě do práce. Potom jsou tu tací, kteří chtějí jenom něco držet v rukou, zatím co drbají své sousedy.

Lynette, Gaby a Susan stojí venku s hrnky kávy a zrovna probírají populární téma – Dannyho Bolena a to zda napadl Julii. Susan je ráda, že Dannyho chytili a odvedli.. Najednou se objeví auto, ze kterého vystoupí celá rodina Bolenů včetně Dannyho. A také se objeví jeho právník, kterým není nikdo jiný než Bob. Susan za ním hned jde a chce vysvětlení, protože pokud je prý Danny neviný, nechápe proč potřeboval falešné aliby.

Bree a Karl jsou zase ve svém hotelovém pokoji. Karl nabízí Bree, aby s ním odjela na víkend do Vegas, ale Bree odpoví, že si nedokáže je dva představit na romantikcém útěku, protože by mohla utéct jen s někým koho miluje. (Co tím asi chtěla říct?). Také Karlovi řekne, že příští den nemůže přijít, protože jde na jednu akci.

Lynette a Tom sedí s celou rodinou v kuchyni a usmívají se. Oznamují dětem, že Lynette je těhotná. Jejich reakce je však asi zaskočí. Porter jim vyčte, že jsou nespolehliví, že Tom je na škola a Lynette má novou práci a také že by měli používat kondomy. Potom spíše naštvaně odejde. Parker jim řekne, že je nechutné, že to v tomto věku ještě dělají a odejde také. Penny jim s vražedným pohledem oznámí, že pokud ty děti budou kluci tak odchází pryč – načež odejde.

Bob je u Bolenů a snaží se od nich zjistit jejich minulost, kvůli obhajobě Dannyho. Nikdo mu ovšem nechce nic říct, až pak Danny vybuchne s tím, že tahle rodina má nějaké tajemství. Angie se ho snaží zklidnit a Bob se stejně nic nedozví.

Susan si venku povídá s Monou Clarkovou – největší drbnou, které celou dobu říká jen o tom, jak je Danny labilní a že by si na něj měli dávat pozor. Mike jí za to vynadá s tím, že až příjdou rozuření lidé k Bolenům nebude to dobré a že navíc policie nemá žádné důkazy.

John se stavuje u Carlose v kanceláři s tím, že Ana by u něj v restauraci chtěla pracovat a zda by to Carlosovi nevadilo, vzhledem k jejich minulosti. Carlos je samozřejmě z jeho návštěvy jen naštvaný, ale pak John nějak řekne, že by asi Gaby vadilo, kdyby Ana pro něj pracovala.. Carlos mu dovolí, aby Anu přijal.
Doma to Carlos oznámí Gaby a ano, je naštvaná. Carlos jí vyčte, že když spařtila Johna začala se upravovat a že teď na Anu žárlí.

Bree s Orsonem jsou na nějakém večírku nebo na nějaké večeři. Najednou se naproti nim objeví Karl. Bree mu jde vyčíst, že ví, že je do ní zamilovaný a že je tu kvůli ní. Karl jí ale vyvede z omylu a to tím, když se vedle něj objeví dívka Candice, která ho doprovází. Navíc před Bree tiše pronese, že tu jsou jen na chvíli, protože Karl už se těší s ní do hotelu. Když k nim příjde Orson, zjistí se, že byl kdysi zubař Candice a tak si všichni 4 sednou spolu ke stolu. Orson jde s Candice tančit zatímco Bree něco řeší s Karlem u stolu, který Bree říká, že mu nemůže zabránit v tom, aby do hotelu s Candice odešel. Bree se zvedne, vyleje olej na podlahu a Candice s Orsonem uklouznou. Candice si zlomí nos a Bree se tváří vítězně.

Je noc a Susan sedí před domem v autě. Uvidí ji Lynette a jde  k ní do auta. Susan jí řekne, že si zapisuje všechny příchody Dannyho a tak nějak ho „hlídá“. Lynette jí řekne, že by to možná neměla přehánět, protože když byl kdysi zapálen klub, všichni podezřívali Portera a pak se zjistilo, že on za nic nemohl. Susan ale najednou uvidí Dannyho odcházet a jede za ním.

U Lynette v práci – příjde za ní Carlos s tím, zda by nechtěla být povýšena na druhou vyceprezidentku. Lynette je nadšená, protože by měla hodně výhod a hlavně o dost vyšší plat. Potom se zeptá, zda neměla být povýšena Judy. Carlos řekne, že vlastně ano, ale že zjistil, že je Judy těhotná a proto jí nepovýší. Lynette se tváří dosti zajímavě, ale povýšení příjme.

Bree je v práci, příjde k ní Orson. Poví jí, že ví, že večer Bree na Candice žárlila. Bree už se bojí toho, že odhalil co cítí ke Karlovi, ale Orson najednou pronese, že ví, že žárlila na to, když on s Candice tančil a že teď ví, že k němu Bree stále něco cítít, protože to žena udělá jen kvůli muži, kterého miluje. Orson spokojeně odejde pryč, protože mu to Bree nevyvrací, ale najednou si také uvědomí, že Karla asi miluje a proto mu telefonuje, že do Vegas pojede.

http://img1.sidereel.com/_episodeimage/1591.6.3.jpg

K Bolenům se staví Eddie – spolužák Dannyho s tím, jestli by mu nepomohl opravit auto. Dannymu se moc nechce, ale Angie ho pošle ven za Eddiem. Danny spravuje auto a když pošle Eddieho pro nějaké věci a je zrovna dole pod autem, příjde k němu Susan. Chce aby se přiznal, že to on napadl Julii, ale Danny říká, že on to nebyl. Susan se naštve a začne povolovat držení auta, takže Dannyho auto pomalu přimačkává k zemi. Danny volá o pomoc a výjde Angie s baseballovou pálkou. Řekne Susan, že jestli se k němu ještě jednou přiblíží, zabije jí. Susan odejde a Angie Dannymu pomůže ven. Jenom Eddie se diví co se stalo s jeho autem, protože je trochu pomlácené.

V Johnově restauraci, kde už Ana pracuje – příjde Carlos s Lynette, Tomem a klientem a jeho ženou na večeři. Klientovi je odborník na víno a tak samozřejmě chce, aby ostatní ochutnali jeho oblíbené. Lynette je ale těhotná a pít nemůže, ale také nemůže před Carlosem říct, že je těhotná. Proto pokaždé když jí nalijou nenápadně dá sklenku Tomovi a on vypije víno za ní.
Do restaurace se také dostavuje Gaby – nenamalovaná a né zrovna pěkně oblečená. Carlos se jí ptá co to má znamenat a Gaby odpoví, že se nechtěla hezky obléct, protože by jí mohl obvinit z toho, že je to kvůli Johnovi. Potom mu také řekne, že stála při něm i když byl slepý, má s ním děti a že by jí měl věřit a prostě je naštvaná, že mu vadila ta hloupost s Johnem. Vyříkají si to, Gaby se jde do auta převléct a potom společně všichni sedí u stolu. Tom už je pořádně opilý z tolik vína a začne komentovat Gabyino poprsí.

Bolenům volají lidé z ulice a vyhrožují jim. Angie se jich snaží zbavit. Potom si jde promluvit s Dannym a řekne mu pro případ, kde skrývají v domě zbraň, kdyby to bylo nutné.

Susan doma pije víno. Příjde k ní Mike, který jde od Boba. Bob mu řekl, že Danny má alibi – záznam z kamery kde večer seděl a pil pivo v dobu kdy byla Julie napadena. Susan je z toho očividně nešťastná, protože si byla jistá tím, že to udělal on.

U Sollisů, kteří už přišli z večírku. Gaby zůstává u schodů a vytahuje si album. Kromě svých fotek z časopisů jsou tam také ukryté fotky kde je ona s Johnem – prohlíží si je.

Na této ulici začíná den šálkem kávy. Některé ji pijí, zatímco vzpomínají na milence, o které se kdysi zajímali. Jiné si ji nalévají, zatímco přemýšlí nad svým šéfem, kterému musejí lhát. A další ji popíjejí, když přemýšlí nad mužem, do kterého jsou možná zamilované. Na jednu ženu musel v tohle ráno hrnek kávy počkat..Protože našla sousedku v problémech, které přišla pomoct, né jen proto, že je to správná věc, ale hlavně proto, že je to jediný způsob, jakým může požádat o odpuštění.

Susan se zrovna chystá pít kávu, ale všimne si Angie naproti přes dům. Přes noc jim někdo naházel na zahradu spoustu odpatků a Angie je zrovna sbírá. Susan beze slov jde k ní a začne jí pomáhat uklízet.
» Nahlásit chybu | 1 368 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist