Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

7. díl – You Can’t Judge A

Společenské šatyViktor nyní už ví o poměru Gabby s Carlosovi, dívá se jí dokonce i do telefonu, takže přesně ví, kdy si telefonují a je neskutečně naštvaný (ale navenek nedává nic znát). A pozve Gabby na víkend na loď. Jen on a ona. Nikomu o tom neřeknou a prostě spolu utečou na oceán. Gabby souhlasí.

Bree řekla svým kamarádkám, že uprostřed noci porodila chlapečka. A pojmenovala ho Benjamin Tyson Hodge. Lynette řekla holkám, že jí lékař oznámil, že je vyléčená. Šest měsíců bude muset chodit ještě na kontroly, ale že doktor je velmi optimistický.

Lynettina matka stráví noc se nějakým mužem, kterého předešlou noc sbalila v baru. Lynette už toho má dost a chce, aby se matka odstěhovala pryč. Ale její matka nemá kam jít, jelikož všechny peníze co měla dala Lynette.


  Matka: “Vy jste je potřebovali a já potřebovala někde bydlet. Vypadalo to jako, že každý na tom něco trhne.“
  Lynette: “Kam tím míříš? Myslela jsem, že jsi bydlela s Lucy.“
  Matka: “Tvá sestra mě vykopla na dlažbu. Abych pravdu řekla, Lynette, tvá rakovina nemohla přijít v lepší čas.“

Susan s Mikem byli pozvání k Bree a Orsonovi na večeři. Bree jim na večeři hned doporučuje, že by si již nyní měli zamluvit školu pro své dítě, jelikož nejlepší školy mají dlouhé čekají listiny.

  Bree: “Být váma začala bych šetřit. Škola Bonny Briarové stojí až $10,000 za rok.“
  Mike: “10,000 dollarů? …Za použité lego a nočník?“
  Bree: “A měli byste si jí podat hned. Debbie Gottliebové se dítě narodilo ve stejný den, co mně, ale na třech školách, kam chtěla, jí zařadili do seznamu čekatelů. Jo a byli jsme k nim pozváni na obřad obřízky.“
  Orson: “Mohla bys mě omluvit.“
  Bree: “Myslela jsem, že Debbie a Loua máš rád.“
  Orson: “Jo, to mám. Jen nemám chuť se dívat na to, jak rituálně znetvořují své dítě.“
  Bree: “Obřízka není znetvoření. Je to jednoduchá operace podporující mužskou hygienu na celý život.“
  Orson: “Podle mě je to traumatiký zákrok, který snižuje mužům požitek ze sexu.“
  Bree s Orsonem se při večeři na toto téma pohádají.

Mike poslední dobou bere nějaké prášky a Bree ho načapá jak si jeden bere u ní v kuchyni. Zeptá se ho co to je za pilulky a Mike jí řekne, že jen aspirin, že ho bolí ty záda z toho úrazu. To se Bree nezdá, jelikož ten úraz se mu stal před 2 lety. Omylem mu však jeden upadl na zem a Bree to nedá a dá se hned do zkoumání co to je za pilulku. Když na to přijde volá Susan, zda by mohla přijít. Večer když přijede Mike domů, Susan už na něj čeká. Ale Mike jí přísahá, že mu ty léky předepsal lékař, jelikož se ozvalo jeho staré zraněné rameno.
Julie přijde za Suasan, aby se jí zeptala na otec Dylan…


  Julie: “Co víš o tátovi Dylan? Sestavujeme do školy rodokmen, a ona chce zkoumat jeho.“
  Susan: “Možná by se Dylan měla zeptat svojí mámy.“
  Julie: “Ona o něm nerada mluví. Ale proč, jen tak mimochodem?“
  Susan: “Dobrá, nikomu neříkej, že jsem ti to řekla. Její matka na mém večírku říkala něco jako, že její otec byl na Katherine hrubý…a na Dylan možná také. Takže by podle mě bylo lepší, kdybys jí poradila, aby v její rodině zkoumala někoho jiného.“
  Dylan je ve vedlejší místnosti a jejich rozhovor uslyší.

Bree přijde do nemocnice za lékařem, aby nechala obřezat jejich díte. Lékař jí ale řekne, že to nemůže udělat. A ukáže jí dopis, který dostal od jejího manžela, na kterém stojí:
„Nepřeji si, aby mému synovi Benjaminu Hodgeovi, byla provedena obřízka. Pokud se příjemce tohoto dopisu potká s mojí ženou, pak…Jí klidně tento dopis ukažte a ujistěte jí o tom, že byl rozeslán nemocnicím a lékařům, napříč tímto a dvěma sousedícími státy.“Bree přijde naštvaná domů a pohádá se s Orsonem.

Dylan je rozhodnuta zjistit něco o svém otci. To se ale její matce nelíbí, chce zavolat učitelce, aby dala Dylan jiný projekt. Dylan je ale rozhodnutá zjistit fakta o svém otci i přes odpor matky.
Susan je u Bree v kuchyni a řekne jí, že Mike není závislý na lécích, že jí přísahal.

  Bree: “Dovol, abych ti něco ukázala. Vidíš ten topinkovač? Sem jsem si schovávala láhev Chardonnay potom, co jsem všem tvrdila, že nepiju.“
  Susan: “Ale tohle není to samé. Mike by mi o tom nelhal.“
  Bree: “A tenhle otáčecí nosič na koření? Skvěle se do něj vejdou lahvičky vodky.“
  Susan: “Říkal, že už tam další prášky nebyly. Dívala jsem se mu do očí.“
  Bree: „Susan, závislí jsou mistři ve lhaní. Radím ti…Důvěřuj…ale prověřuj.“

Susan přijde domu a začne prohledávat celý dům a hledat možné skrýše, kam by si Mike mohl schovávat prášky. Když už to chce téměř vzdát, najde je ukryté v lampě.
Lynette jde s matkou a svou sestrou na oběd, a chce aby se nyní její sestra s starala o matku, ale ta to odmítá. Nechce si jí za nic vzít k sobě domů. Ale i přesto nastrká Lynette kufry do auta své sestry a rychle ujede pryč, než si toho všimne.
Edie řekne Carlosovi, že o něm a Gabby řekla Viktorovi. A že ho měl vidět, když mu to řekla, neuvěřitelně se rozčílil. Carlos hned volá Gabby, a říká jí, že o nich Viktor ví. Gabby mu nejdříve nechce věřit, ale pak jí pomalu dojde, proč jí vzal nejspíš na loď – chce jí zabít. Poté co Gabrielle dokončí telefonát s Carlosem, tak se snaží přesvědčit Viktora, že by měli jet zpět domů. Ale ten nechce. Řekne jí, že ví vše o ní a Carlosovi.

  Gabrielle: “Dobrá. Je mi to moc líto. Ale na moji obranu, byl jsi pořád pryč, a věděl jsi, už když sis mě bral, jak jsem náročná.“
  Viktor: “To je vše? To je vše, co mi k tomu řekneš?“
  Gabrielle: “Bylo by to jednodušší, kdybychom byli na břehu.“
  Viktor vytáhle černou tašku a něco z ní chce vytáhnout.
  Gabrielle: “Co to děláš?“
  Viktor: “Už tak těžce snáším, že jsi mě podvedla. A teď mám poslouchat tvoje fňukání? Něco tady pro tebe mám.“
  Gabby se lekne co jí chce udělat a praští ho pádlem. Viktor spadne do vody a Gabby nastartuje loď a odjede zpět do přístavu. Kde se setká s Carlosem a řekne mu co se stalo.

Katherin dá Dylan lísteček, kde je vše co ví o jejím otci, jako datum narození, jméno matky, a jeho poslední známá adresa.


  Katherin: “Než si to vezmeš, musíš mi něco slíbit. Nesmíš ho sem přivést, ani mu říct, kde jsem.“
  Dylan: “Proč?“
  Katherin: “Když jsem naposledy viděla tvého otce, řekla jsem mu, že ho opouštím a že si tě beru s sebou. Nikdy nechodil pro ránu daleko. A ta noc byla… nepředstavitelná. Moc si toho nepamatuju. Ke konci jsem byla už pěkně zřízená. Ale když mi konečně přestal mlátit hlavou o zeď, začal mě škrtit, a pořád křičel, že mě zabije. A to poslední, na co jsem myslela, bylo, co by se stalo tobě, kdybych umřela? Takže mu nemůžeš říct, kde jsem. Prostě nemůžeš.“
  Dylan: “Možná bys měla promluvit s mou učitelkou, aby mi dala jiný úkol.“
  Katherin: “Děkuji.“
  Dylan odejde, a Katherin rozevře ten papírek, kde mělo být napsáno vše co ví o jejím otci a ten list papíru je zcela prázdný.

Sestry ještě ten samý den přivezou matku zase zpět k Lynette…a hádají se u koho z nich bude žít jejich matka.

  Lynette: “Nemůžeme ji jen tak vyhodit na ulici.
  Sestra 1: “Já můžu. Můj terapeut říká, že je na čase, abych byla trochu víc „Lydia-centrická“.
  Lynette: “Vážně bych tohohle kreténa chtěla poznat. Dobře, všechny máme nějaké výmluvy, ale musíme na něco přijít. No tak. Je to naše matka. Dlužíme jí naše životy a teď, když nás potřebuje, se k ní přece nemůžeme otočit zády.
  Sestra 2: “Vím, že bych se měla cítit provinile, ale necítím.
  Sestra 1: “Ani já ne.
  Lynette: “Vypadá to, jako byste říkaly, že vám na ní nezáleží. Ani trochu?
  Sestra 1: “Můžeme ti pomoct finančně. Můžu ti každý měsíc poslat 100 dolarů.
  Lynette: “Nepotřebuju vaše peníze. Dokážu se o matku postarat úplně sama. Řeknu vám, jak mi můžete pomoct. Nenavštěvujte mě příštích pár let, protože je dost pravděpodobné, že vás celou tu dobu budu nenávidět. Myslím, že to je její způsob, jak nám říct, abychom odešly.
  V tom přijde do domu jeden ze synů Lynette a ptá se jí, kam babička odjíždí. Lynette se sestrami vyběhnout ven a vidí už jen taxík jak jí odváží pryč.

Bree je na slavnostní obřízce Deborinina dítěte a po dlouhém přemlouvání donutí rabína, aby potají obřezal i její dítě – hned!!!! Bree přijde domů, . . .

  Orson: “Hey, kde jsi byla? Vzbudím se a ty nikde.“
  Bree: “Měli jsme dnes velice rušný den. Zvládli jsme skočit do čistírny, vložit peníze na náš vánoční účet, ¨ a pak se ještě obřezat.“
  Orson: “Cože jsi?!“
  Bree: “Je to jen malá nevzhledná předkožka, nebude mu chybět.“
  Orson: “Tak proč zůstat jen u ní? Proč mu zrovna neodřízneme koule? Očividně nemáš problém odříznout je mně.“
  Bree: “Orsone.“
  Orson: “Jak tomu tedy říkáš ty, Bree? Jednat za mými zády, ignorovat mé pocity?“
  Bree: “Tvé pocity jsem pečlivě zvážila. Ale v jeho žilách koluje má krev, a to znamená, že to je mé rozhodnutí.“
  Orson: “Tvá krev? Takže, co jsem pro Benjamina já? Hodný strejda? Chůva?“
  Bree: “Samozřejmě, že ne.“
  Orson: “Tak, proč se mnou jednáš, jako bych byl vše, jen ne jeho otec? Nezasloužil jsem si to, když jsme tady na všechny hráli divadlo? Lhal jsem kvůli tobě. Riskoval jsem veřejné ponížení. Dělal jsem vše kromě nošení toho těhotenského postroje.“
  Bree: “Já to vím.“
  Orson: “Vidím v sobě Benjaminova otce. Potřebuju vědět, že mě vidíš stejně.“
  Bree: “Vím, jak moc Benjamina miluješ. Myslím, myslím, že si jen musím zapamatovat, že to láska z nás dělá rodinu, ne krev.“

Gabby řekne Carlosovi, že shodila Viktora přes palubu a nechala ho tam. Jelikož jí chtěl zabít. Když se podívají do té tašky, tak tam nenajdou žádnou zbraň, jen svetr. Carlos hned nastartuje loď a jedou pro Viktora, kterého najdou a zachrání.


  Carlos: “Ty jsi ten chlapák, co řekl, že pokud se někdo dotkne tvé ženy, využiješ své peníze, abys ho nechal zmizet. Ale právě teď jsme tu jen ty a já. Jak drsný jsi bez své zlaté kreditky?“
  Viktor uhodí Carlose a ten spadne na zem, vezme nůž a začne Carlose ohrožovat, Gabby vezme pádlo a uhodí Viktora, ten spadne přes palubu. Když ho chce Carlose vytáhnout na palubu, tak ho nikde ve vodě nevidí.

Už je tma a Carlos a Gabby sedí na lodi v přístavu.

  Carlos: “Možná bychom se měli vrátit a hledat dál.“
  Gabrielle: “Hledali jsme ho 6 hodin. Je pryč.“
  Carlos: “Oh, můj bože. Zabili jsme ho.“
  Gabrielle: “Byla to sebeobrana, ne? Pokusil se nás zabít.“
  Carlos: “Nemáme to, jak dokázat. Tohle je špatné, Gaby. Až lidi zjistí, že jsme byli na lodi s ním…“
  Gabrielle: “Možná nezjistí.“
  Carlos: “Co tím myslíš?“
  Gabrielle: “Nikdo kromě tebe nevěděl, že jsem byla s Victorem. Řeknu, že si vyjel sám. Řekla jsem mu, že ho opouštím, byl v depresích, zjevně sebevražedných.“
  Carlos: “Máme jeden problém. Loď je pořád tady.“
  Gabrielle: “To bychom ji asi měli nechat znovu vyplout, samotnou.“

Mike přijde večer domů a na schodech na něj čeká Susan a v ruce má ty pilulky co objevila v lampě.

  Mike: “Cokoli si myslíš, můžu vysvětlit.“
  Susan: “Myslím, že jsi závislý na drogách a lhář. Takže řekni něco, co nezahrnuje ani jedno.“
  Mike: “Susan, poslouchej…“
  Susan: “To je tak strašné žít se mnou? Jsi se mnou natolik nešťastný, že se mi ani nemůžeš podívat do tváře, aniž bys tu bolest nějak netlumil?“
  Mike: “Samozřejmě, že ne. Miluju tě.“
  Susan: “Kdybys mě miloval, nedělal bys tohle! Můj bože, Miku, čekáme spolu dítě!“
  Mike: “Můžu teď něco říct?“
  Susan: “Jistě, do toho. Oh, měla bych se ti dívat do očí? Je tak pro tebe snazší mi lhát?“
  Mike: “Neřekl jsem ti o těch prášcích, protože jsem nechtěl, aby ses cítila provinile. Když jsem instaloval McCluskeyové ten ohřívač vody, vymknul jsem si rameno. Doktor mi řekl, že bych si měl dát pauzu, ale já si ji nedal, protože v ten den jsme zjistili, že jsi těhotná. A od té doby slyším pořád jen o autosedačkách a kočárcích a školkách za $10,000. Nezdálo se mi to jako vhodná doba, abych přestal pracovat.“
  Susan: “Miku, nic z toho my přece nepotřebujeme.“
  Mike: “To říkáš teď. Ale až bude Benjamin Hodge na Harvardu a z našeho dítěte bude instalatér jako z jeho otce… Chci mu jen dát příležitosti, které já nikdy nedostal.“
  Susan: “Bože, jedinou příležitost, kterou potřebuje, je mít zdravého otce, který nebere drogy.“
  Mike: “Máš pravdu. Přestanu s tím.“
  Susan: “Chci ti věřit. Já jen, že..“
  Mike: „Že feťáci jsou odborníci ve lhaní.“
  Mike jde k umyvadlu v kuchyni a vysype prášky do dřezu a spláchne je.

Lsti. Naleznete je i v těch nejšťastnějších domovech. Rodiče na ně spoléhají, když se musí potýkat se zvídavými dětmi…Ženy je používají, aby si udržely tajemství, velká i ta malá…Milenci je potřebují, aby ututlali nechtěné nehody. Proč se lidé uchylují ke lstem? Protože je to praktické nářadí, které nám pomůže dostat přesně to, co hledáme.
Mike v noci nemůže spát a jde do kuchyně, vezme hasák a dostane se do sifonu v kuchyni pro své „spláchnuté“ prášky.
» Nahlásit chybu | 1 492 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist