Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

16. díl – My Husband, The Pig

Společenské šaty


V tomto dílu nás bude provázet místo hlasu Mary Alice, hlas Rexe Van de Kampa.

Hned na začátku vidíme, jak Bree odjela za svými rodiči. A jen co Orson vyprovodil Bree, přišel za ním Mike.

  Mike: “Pořád přemýšlím o té noci u Monique doma. . .jak jsi se potaral, abych odešel se svým hasákem, s tím, co měl na
  Orson: “No, byl to tvůj hasák. Proč to pořád omíláš? Moje bývalá se přiznala ve svém dopise na rozloučenou. Případ je uzavřený.“
  Mike: “Mike: Možná by neměl. Co myslíš, že by na policii řekli, kdyby věděli, že jsi tam tu noc byl?“
  Orson: “Co myslíš, že by řekli, kdyby věděli, že jsi mě shodil ze střechy? Miku. Můžeme si navzájem způsobit tolik potíží. Nebo můžeme zapomnout na to, co si myslíme, že víme, a být dobrými sousedy. Je to na tobě.“
  Orson podá Mikovi ruku na „usmířenou“ a ten mu podá po krátkém váhání svou.

Carlos má mít večer schůzku a tak požádá Mika, zda by nemohl vyklidit na noc byt.


  Mike: “Hele, zůstanu u sebe v pokoji. Ani mě neuslyšíte.“
  Carlos: “Jo, ale ty uslyšíš mě. Jsem od přírody tak trochu náruživý a když to nějakou dobu nemám, tak u toho řvu tak, že…“
  Mike: “Dobře. Fajn. Půjdu. Jen přestaň mluvit.“
  Carlos: “Díky, kámo. Nechtěl bych, aby to našemu přátelství dalo nějaký divný nádech.“


Mike si jde do nemocnice pro své věci. A najde tam i prsten a diví se kde se tam vzal, jelikož si na něj nevzpomíná. A ujišťuje se, jestli je skutečně jeho. Ale sestra ho ujistí že je jeho, jelikož na prstenu je dokonce vyryto:

„Susan, buď navždy moje. Mike“

Edie přivede ke Carlosovi svého malého syna (jeho otec odjel na 4. týdny pryč). A jelikož má dnes večer schůku, tak chtěla poprosit Carlose, zda by se o něj nepostaral. Ale ten také dnes nemůže, jelikož má večer taky rande.

Gabriell přechází silnici a všmine si jí jedem muž a chce se s ní za každou cenu seznámit, takže ani neváhá narazit jako „náhodou“ do jejího auta. Muž se jí představí jako Viktor Lang, kandidát na starostu. A vypíše Gabriell šek na 5.000 dolarů, za škodu kterou jí způsobil. Poté co Gabriell odjede, tak se k Viktorovi nakloní jeho řidič a říká mu, . . .

  Řidič: “Tohle jste projel. Nedostal jste ani její číslo.“
  Viktor: “Neboj se. Uvidím se s ní znovu.“ Ři
  Řidič: “dič: Jak si můžete být tak jistý? Nepodepsal jsem ten šek.“

Austin napíše Julii dopis. Julie si přečte jeho dopis a řekne Austinovi, že poznala, že ho vážně psal od srdce. A že to můžou zkusit znova.

Ian přinese Susan zásnubní prsten, ale ten jí je moc velký a tak Ian navrhne, aby co nejdřív zašla ke klenotníkovi si ho nechat zmenšit. U klenotníka se Susan potká s Mikem. Který šel vrátit snubní prsten pro Susan.

Tom s Lynette slaví 9. výročí svatby a Tom má na večer v plánu něco velkého a vypraví to Carlosovi.
Lynette otevře dveře, uvidí řidiče s tuctem růží a vzkazem. Na tom vzkazu bude, aby šla s ním a na nic se neptala. Odveze ji na venkov. Vysadí ji, pak odjede. Zrovna když začne panikařit, ukážu se já s koňským povozem, který nás odveze k Whitmanovi, kde sníme připravenou večeři, budeme poslouchat profesionálního houslistu. Potom, až se vrátíme domů, jsem si jistý, že Lynette vymyslí, jak mi poděkovat.

Gabriell přijde za Viktorem, aby jí podepsal šek, který jí dal na pokrytí škody na jejím autě. A Viktor jí pozve na večeři do nejluxusnější restaurace ve městě.

Mike přijde za Ianem a vrací mu peníze za právníka, kterého mu sehnal. Jelikož mu nechce být nic dlužný.

Gabriell šla s Viktorem na večeři. Který jí děkuje za náhodu, která je svedla dohromady. Ale Gabby mu řekne, že moc dobře ví, že to žádná náhoda nebyla. Že ví, že řekl šoférovi, aby vrazil do jejího auta.


  Viktor: “Gaby, něco vám povím. Celý můj život, když jsem něco opravdu chtěl, vždycky jsem to dostal. A dnes večer, právě když jste mě označila za manipulativního kreténa, rozhodl jsem se, že opravdu chci… vás. Takže se připravte. Hon začíná.“
  Gabriell: “Můžete mě honit, jak chcete. Ale věřte mi, jsem na vás moc rychlá.“ Gabriell odejde a Viktor se za ní dívá a řekne číšníkovi:
  Viktor: “Bruno…Tuhle ženu si vezmu.

Carlos má na návštěvě to své žhavé rande, ale všimne si venku malého Travise. Nedá mu to a jde za ním. Edie nechá na dveřích vzkaz, že má jejího syna. Když Edie v noci přijede, jde si ke Carlosovi pro syna celkem opilá. Carlos jí vyčítá, že Travise nechala samotného doma a jela si na rande. A že Travis už spí a ať si pro něj přijde až ráno, až bude střízlivá. Druhý den ráno, si Edie přijde pro Travise a omlouvá se Carlosovi za své včerejší chování. Edie je s Travisem na odchodu, když v tom jí Carlos říká, . . .

  Carlos: “Travers říkal, že tu zůstane aspoň měsíc. Tak kdybys potřebovala chůvu, řekni.“

Lynette uslyší Toma, jak něco domlouvá a domyslí si, že je to na dnešní oslavu jejich výročí. Ale není z toho moc nadšená, jelikož je unavená a nechtěla nic slavit. Tom se naštve a řekne jí, že tedy může všechno zrušit. Lynette, že si dnes večer může jít zdřímnout a on že půjde s klukama na poker.

Andrew řekne Orsonovi, že Daniell je těhotná. Večer sedí všichni tři i s Austinem v obývacím pokoji a Orson jim říká svůj a Breein plán.
Daniell se k nim přidá na jejich líbánkách. Až se Bree s Orsonem vrátí, řeknou přátelům, že se rozhodla studovat v zahraničí. Jakmile se to dítě narodí a adoptuje ho vhodná rodina, vrátí se domů. Austin se ptá, jako roli v tom bude hrát on. A Orson mu říká, že musí co nejdřív odjet z Fairview bez jakého koliv vysvětlení. To ale Austin odmítá. Protože tu má povinnosti.

Andrew si vezme Austina stranou a promlouvá mu do duše.

  Andrew: “Takže kdo přesně s tebou počítá? No? Julie Mayerová?“
  Austin: “Dala mi druhou šanci. Nemůžu odjet, když u ní mám ještě šanci.“
  Andrew: “A co se stane, až Julie zjistí, že jsi zbouchnul mojí sestru?“
  Austin: “Neříkal zrovna tvůj otčím, že na to nikdo nepřijde? Dobře.“
  Andrew: “Co tohle…Julie je hodná holka a ty, no…ty jsi pes. Nic proti. Sám mám psy rád, ale Julie si zasloužíš lepšího. Víš, že ji stejně nakonec podvedeš.“
  Austin: “Ne, už jí neublížím.“
  Andrew: “Ale ublížíš. Ne hned. Možná s ní vydržíš šest měsíců, ale pak jí ublížíš ještě víc. Nebo se pletu? Jen se sám sebe zeptej, jestli dokážeš být tím klukem, kterého potřebuje. Jestli ne… nech ji být.“

Tom pořádá v restauraci poker s Orsonem, Carlosem, Mikem a také Ianem.


Julie přijela večer domů. Austin na ní čekal před domem. A oznámil jí, že bude muset na chvíli odjet z města. Že musí zařídit nějaké rodinné věci. A že neví přesně kdy se vrátí.

  Austin: “Jen jsem chtěl, abys věděla…Znamená to pro mě hodně, že jsi byla ochotná mi dát druhou šanci. Jsi asi jediná, kdo to kdy udělal.“ Julie se rozběhne za Austinem a políbí ho.

Kluci hrajou poker. Orson gratuluje Ianovi k zasnoubení se Susan a Mike se této věci chytí a chce vědět zda Ianovo zasnoubení byla žádost spontání nebo to měl naplánované.

  Mike: “Zrovna jsem zjistil, že jsem sám koupil pro Susan prsten. Měl jsem ho v kapse tu noc, co mě nějakej parchant srazil. Po našem rozhovoru jsem volal do nemocnice. Řekli mi, že se můj prsten dostal do věcí tvé ženy. Takže jsi ho viděl dříve než já… Ve stejný den, co jsi Susan požádal o ruku. To proto jsi tak spěchal. Chtěl jsi to uzavřít, než bych ten prsten našel a řekl jí to. Co myslíš, že by Susan řekla, kdyby zjistila, že tvoje žádost nebyla zase tak spontánní.“

Tomovi volá Lamar od limuzíny a oznamuje mu, že píchnul, takže jeho ženu bude moci vyzvednout až později. Tom ale nechápe o čem mluví, jelikož tu objednávku zrušil. Ale Lamar mu říká, že nic nezrušil a že jeho ženu vysadil na místě jak se dohodli asi před dvěma hodinam. Tom si rychle vezme klíčky od auta a jede Lynette vyzvednout. Která už celá zmrzlá sedí na okraji silnice.

Kluci hrají dál poker a všichni již položili karty jen Mike a Ian ještě hrají. Ian už nemá peníze a tak dá do hry šek, který mu ráno Mike dal.

  Mike: “Víš, že to nemůžu dorovnat.“
  Ian: “A co tohle? Když vyhraješ ty, necháš si peníze a řekneš Susan, co budeš chtít. Vyhraju já a budeš mlčet o tom prstenu, necháš mě a Susan být.“
  Mike: “Dohodnuto.“ Ian vyhraje.


Tom vyzvedne Lynette celou zmrzlou u silnice. Oba jedou na kafe. Tom se Lynette moc omlouvá a slibuje jí, že už nikdy nebude připravovat žádné překvapení. Lynette ale říká, že dnes v noci měla spoustu času na přemýšlení a uvědomila si, že Tom měl pravdu. Že by do jejich vztahu měli romantiku pořád zapojovat ať jsou uvanení sebevíc. Tom pozvedne hrnek s kafem a připijí si s Lynette na devět let, které už jejich manželství tvrá.

V posledních pár záběrech můžeme vidět Orsona jak odváží Daniell z města. A Austina jak uprostřed noci opouští na motorce Wisteria Lane.

Projeďte se jakoukoliv ulicí na předměstí. Víte, co uvidíte? Hromadu chlápků se stejným výrazem. Je to pohled, který říká „Do háje.´Moje sny se nikdy nevyplní.“ „Nikdy nebudu mít život bez skandálů.“ „Nikdy nebudu mít vlastního syna.“ „Už nikdy ji nebudu držet v náruči.“ „Nikdy jí nebudu moci říct, co cítím.“ Ano, předměstí je plné mužů, co se vzdali nadějí. Samozřejmě, jednou za čas narazíte na nějakého šťastlivce, jehož sny se vyplnily. Víte, jak je poznat? Jsou to ti, co se nepřestanou usmívat. Taky je nesnášíte?
» Nahlásit chybu | 1 104 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist