Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

17. díl – Free

Společenské šaty


Uběhlo už 14 let, co byla Katherine naposledy na policii, ale ten rozhovor si pamatovala jak o by to bylo včera

flashback: Vidíme zmlácenou Katherine jak před 14 lety sedí na policejní stanici. Její manžel Wayne ji zmlátil a nebylo to poprvé. Jednou už se to pokoušela nahlásit, ale protože je Wayne policista a má spoustu známých spis se záhadně ztratil. Policistka se obává, že i tentokrát některý z Waynových kamarádů smete případ ze stolu a proto Katherin poradí, aby utekla a někde se schovala i s dcerou.

11

A tak utekla. Na místo o kterém si myslela, že bude bezpečné. (Ke své tetě na Wisteria Lane)

A zpět v přítomnosti vidíme Katherine na policejní stanici, přišla nahlásit podezření, že byl Adam unesen Waynem Davisem… Detektiv, kterému to nahlásila je samozřejmě Waynuv známí a odmítá jí věřit.

V ten moment věděla Katherine přesně, co musí udělat… Katherine se chystá opět utéct, jenomže Dylan nechce. Necháme, proč by se měla bát svého otce. …Katherine Mayfair se snažila před pravdou dlouho utéct… Katherin řekne Dylan celou pravdu, která jí hodně rozčílí a uteče z domu …až ji nakonec stejně dostihla.

Je tu rituál, který mé přítelkyně roky dodržují. Jednou týdně se sejdou, aby si zahráli karty a probrali své životy. Vždycky je tu smích, víno a rozhovor o sousedech…

Bree, Gaby, Lynett a Susan hrají poker a přitom pomlouvají Katherin, že prý se změnila a už s ní není taková sranda jako dříve. Jediná Bree ji brání. V tom přiběhne Katherin a potřebuje si nutně promluvit s Bree… Sdělí ji, že musí narychlo odejet z města a že nemůže Bree pomoct s hostinou pro Boba a Leeho, která je už zítra. Takže teď musí Bree pomoci ostatní zoufalky.

Julie oznámí Susan, že pojede na praxi do Princetonu, Susan je samozřejmě nadšená dokud se nedozví, že Julie má odjet už příští týden. Susan ji nechce pustit, jako důvod si vymyslí, že si to nemůžou dovolit finančně. Mike nabídne, že můžou použít 5 000$ které zdědil po dědovi Maynardovi. Ale i tak Susan řekne NE.

Lynett slíbila Bree, že se Scavovi postarají o jídlo, takže musí do druhého dne upéct 250 minipizz. Tom je naštvaný kvůli situaci okolo Kayly a do ničeho se mu nechce. Takže mu to Lynett klasicky přikáže…

Gaby má úkol na zítra zabalit spoustu dárečků a chce, aby je zabalil Carlos. Ten je naštvaný pro změnu protože mu volali z banky, že jsou skoro na mizině. Takže chce po Gaby, aby přestala tolik utrácet… Gaby zavolá Ellie a chce po ní poslední laskavost. Aby ji Gaby donesla medvídka, kterého u nich nechala, je prý od jejího otce a je pro nivelmi důležitý. Gaby neochotně souhlasí a zjistí, že uvnitř medvídka se skrývá veliké překvapení… 118 000 dolarů.

21

Ve Scavovic pizzerie probíhá domlouvání svatební hostiny pro Boba a Leeho. Lee by si přál mít na hostině ledovou sochu – „zakletý hrad“. Tom Leemu nakuká, že pokud ustoupí se svým požadavkem bude ustupovat ve všem, stejn ě jako to dělá Tom celé svoje manželství. Přes veškerou Leeho snahu nakonec Bob prosadí sochu anděla. Svoji pomoc s hostinou přijde nabídnout i Orson, ale Bree ho razantně odmítne.

Wayne už stihl Adama pořádně zřídit, unesl ho aby z něj dostal pravdu o Dylan. Adam předstírá, že už je mrtví, což mu nejspíš zachránilo život. Wayne nechá „mrtvého“ Adama a odchází.

31

Příprava hostiny uprostřed Wisteria Lane je v plném proudu… Lynett se pokouší z ubrousků skládat labutě, ale moc se jí nedaří na což jí Bree ochotně upozorní. V tom Bree zavolá dodavatel, že sochu Anděla doveze až kolem 18:00, což je pozdě. Takže pro ni Bree jede sama. Při zpáteční cestě se ji samozřejmě vybije mobil a ještě píchne kolo… Anděle se pomalu chystá roztát, takže ho naloží do dětského kočárku a pokračuje k domovu.

41

Carlos s Gaby zabalují (zřejmě) bonbony na svatbu a přitom řeší co s penězi. Carlos by nejraději splatil dluhy a zbytek uložil. To se Gaby moc nezamlouvá. Zazvoní mobil… Ellie se shání po svém medvídkovi. Gaby se snaží vymluvit, že ho nenašla. Ale Eliie docvakne, že Gaby našla, co medvídek skrýval. Dosti rozzuřeně Gaby pohrozí a sdělí ji, že si jde pro své peníze.

Slunko je sviňa a Anděl pomalu taje.  Bree začíná být bezradná. V tom kde se vzal tu se vzal, přijíždí Orson, aby zachránil, co se dá…

51

Kate stále neúspěšně hledá Dylan, když příjde domů už tam čeká Wayne. Katherin zkouší doběhnout pro revolver do kuchyně, Wayne je ale rychlejší. Revolver ji vezme a má samozřejmě jedinou otázku. Cože se to stalo s jeho dcerou.

Když se podaří dopravit ledovou sochu na Wisteria Lane už anděla příliš nepřipomíná. Bree je Orosnovi vděčná, ale stále trvá na tom, že nemohou byt spolu, protože mu nemůže odpustit to, co udělal. Chce, aby se Orson udal na policii. To on ale udělat nechce.


Susan se nakonec umoudří a Julii na stáž pustí. Přizná se jí, že důvodem proč ji nechtěla pustit nebyly peníze. Důvodem bylo to, že se bojí být bez Julie.

Lee pěkně zuří kvůli té soše, pohádá se s Bobem a chce zrušit obřad. Během výměny názorů práskne i to, že mu Tom radil aby neustupoval. Celou hádku slyšeli Tom a Lynett a pokusí se všechno urovnat. Tom Leemu a Bobovi narovinu řekne, že pokud se chcou rozejít kvůli prkotině jako je ledová socha, tak k sobě asi opravdu nepatří. Zeptá se jich, co budou dělat, až přijdou opravdové problémy jako tornádo nebo rakovina… Lee s Bobem si uvědomí, že se milují a nějaký anděl je nerozdělí… svatba může pokračovat.

Adam se konečně vyprostil ze skladiště, kde ho Wayne nechal. Prvnímu šťastlivci co jede kolem ukradne auto a spěchá zachránit svět…

Gaby má strach z Ellie, takže si před dům zavolá policii. Společně s Carlosem se chystají na svatbu, ten si bere v ložnici sako a když sejde o patro níž pošeptá Gaby, že Ellie je nahoře v ložnici – prý ji slyšel dýchat. Gaby tam honem běží – po Ellie ani stopy. Tak honem vytáhne tašku s penězi z pod postele, v tom se objeví Ellie, rozběhne se za Gaby.

6

Společně se skutáli ze schodů a račnou se přetahovat o tašku. Carlos se pokouší přivolat policii, když konečně nahmatá dveře a začne křičet policieee, ukáže se, že jsou to dveře od skříně. Gaby v souboji pomůže zvítězit jejich pes, takže Gaby konečně vyběhne před dům a přivolá policisty sedící ve voze. Ellie zdrhne (zase zadem), pokusí se přimísit mezi svatebčany kterých je momentálně plná Wisteria Lane.

Tak a velké finále – Katherine se ptá Wayna, jak to asi chce udělat, že když jí zastřelí nebude mít žádné alibi a zrovna v ten moment do domu vstoupí Ellie aby se tam schovala. Wayne ji bez váhání zastřelí Katherininym revolverem. Tím si zajistí alibi „Vloupala se sem, bodla tě a tys jí zastřelila. Případ uzavřen“. Paní McCluskyová mezitím vyslepičí Bree, že Katherin před chvílí viděla a tudíž nemohla odjet města jak se Bree domnívá. Bree okamžitě běží ke Katherin domů, samozřejmě se z ní stává další rukojmí. Wayne pohrozí, že Bree zabije pokud se nedozví pravdu o Dylan… Katherin nemá na vybranou a vše vyklopí.

7

Flashback: Katherin začne vzpomínat jak to bylo potom co s Dylan utekla ke své tetě. Pár měsíců byl klid,  Wayne s neukázal, až jednoho večera Mary Alice (ještě živá) hlídala malou Dylan a v té chvíli přijel Wayne a dovezl jí panenku a kolo. Později večer když už byla doma Katherine se Wayne vrátil. (Malá Dylan spí, Katherine ji vezme panenku co dostala od Wayna a položila ji na skříň.) Katherine si jde promluvit s Waynem – ten chce zpátky svoji dceru, začnou se hádat, Wayne se vrhne po Katherine a ta popadne svícen a přetáhne ho přes hlavu. Wayne uteče. Rozklepaná Katherine si dá skotskou a usne na sedačce, v tom ji probudí křik její tety. Honem vyběhne do patra a zjistí, co se stalo. Dylan se zřejmě vzbudila a chtěla si ze skříně podat panenku, skříň na ni ale spadla. (tak už vime od čeho je ta rýha v podlaze) Dylan je mrtvá.

8

Katherine se bála oznámit to policii, protože by to prý vypadalo, jako že ji zabila jen proto, aby ji nemusela dát Waynovi. Takže ji raději zakopala v lese za domem. Rozhodla se znovu utéct, ale zároveň věděla, že Wayne ji bude stále hledat. Tak zašla do kláštera, kde maj spousty opuštěných dětí, vybrala si holku, která byla nejvíce podobná její dceři, vzala si ji, začala ji vydávat za svoji dceru…

Wayne je pravdou dosti pobouřen, chystá se ji okamžitě zabít zato, že jeho dceru nechala zemřít a pohřbila ji jako psa. Jenže v tom neohroženě dorazí Adam, cestou přejede všechno, co mu stojí v cestě, vtrhne do domu a zpráská Wayna. Osvobodí obě rukojmí, Bree mu jde ošetřit rány. Wayne řekne Katherine, ať si klidně zavolá policii, že tam má kamarády a nic se mu nestane, že se ji nakonec pomstí… takže ho Katherine pro jistotu zastřelí.

9

Výstřel všichni venku slyšeli a seběhli se k domu. Bree honem shromáždí zbytek party a než přijede policie tak si domluví, jak budou vypovídat, aby z toho Katherine vysekali. Na základě výpovědí zoufalek policie usoudí, že to byla sebeobrana a Katherine je volná… V tom se z davu vynoří Dylan a padnou si s mámou do náruče…

O 5 LET POZDĚJI

Je rituál, který mé přítelkyně roky dodržují. Jednou týdně se sejdou na partičku karet a probírají své životy. Samozřejmě je tu i jiná stránka těchto setkání, která nemají co dělat s drby nebo pokrem. Každých sedm dní si mé přítelkyně připomínají základní lidskou pravdu – není nic důležitějšího než přátelství, které vydrží, obzvlášť ve světě, který si vyžaduje změny.

O pět let později vidíme Gaby a její dvě obtloustlé dcery (Juanita a Celie) jak si hrají na „modelky“…

Bree se chystá vydat kuchařku, Andrew ji dělá asistenta a Orson je zpátky jako manžel …

Scavovic dvojčata vyrostal do puberty a baví se kradením aut…

Katherin má na záznamníku vzkaz od Dylan – vrátila se z Paříže a chystá se vdávat…

Susan se vrací domů s větou „zlato jsem doma“, ale tím „zlatem“ nemyslí Mika…

-raptorking-
» Nahlásit chybu | 5 119 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist