Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

19. díl – God, That’s Good

Společenské šaty


Ve Fairview vypadl proud a celá ulicie byla tudíž bez produ. Zatím co, všichni ostatní si vychutnávali tmu pro paní McClusky a její tajemství schované v mrazáku, to nebyla zrovna ideální noc. Paní McClusky spadla ze schodů a zůstala ležet ve sklepě v bezvědomí.
Carlos a Edie tají svůj vztah před ostatními. Nechtějí aby o tom zatím kdokoliv věděl. Dokud nepřijdou na to, jak vlastně jejich vtah definovat a zda má vůbec budoucnost. A jednou na ně málem přišle Mike. A proto se Edie rozhodla, že pro jejich schůzky najde jiné místo.
Ian pozval Mika na večeři, jako poděkování za záchranu života. Když ho vytáhl z jezera když se topil. Susan to ale neshledává jako nejlepší nápad.
V pizzerie vypadl také proud. A jelikož pec na pečení pizzy má elektrické zapalování, nabídne se Rick, že uváří špagety carbonara, které chtěl nejdříve uvařit pro zaměstnance, ale teď je můžou nabízet hostům.
Viktora s Gabriell zastihl výpadek proudu ve výtahu a tak si Gabby chtěla čekání zpříjemnit, ale zrovna když jsou v nejlepším, tak se výtah zase rozjede. Ani jeden z nich však netuší, že ve výtahu byla nainstalovaná kamera a vše zachytila.
Paní McClusky odvážejí do nemocnice. Ale ta se brání. Až nakonec když se spustí elektřina, tak se nechá odvést. Co však netuší je, že její sporák přesral fungovat. Druhý den ráno udělá Gabby Viktorovi snídani. Při snídani požádá Viktor Gabriell jen tak na zkoušku o ruku.


  Viktor: “Ve skutečnosti to bude mnohem romantičtější s diamantem velikosti vejce. Ale jen abys byla připravená, chci si tě vzít.“
  Gabriell: “Jen abys byl připravený, na zkoušku odmítám.“
  Viktor: “No tak. Co se ti nelíbí? Nosíš moje košile. Připálila jsi moji snídani. Jsi tu každou noc. Je to, jako bychom už byli manželé. Je nám spolu skvěle.“
  Gabriell: “Hele, Victore… rozvod mě vážně zničil. Promiň. Jen…Až se budu vdávat znovu, musím si být jistá.“

Edie s Carlose se začnou scházet v domech, které Edie prodává, protože proč by platili za hotel, když po celém městě jsou prázdné domy, ke kterým má Edie klíče.

Rick jeden večer udělá pro Toma a jeho děti těstoviny k večeři. Jelikož chtějí Toma přesvědčit, aby zapojil špagety do jídelníčku. I když Tom vidí jak dětem těstoviny chutnají i přesto stojí stále za svým, že jsou pizzerie a budou dělat pizzy a žádné těstoviny.


Nějaký kluk přinesl Viktorovi fotografie, jak si to ve vtahu rozdává s Gabby a u nich je vzkaz: Jestli chcete negativy, chci $50,000. Nevolejte policii, ozvu se.
Gabby ty fotografie převezem. Poté co ty fotografie uvidí, rozběhne se za tím klukem a povalí ho na zem a začne ho mlátit. V tom jede okolo policie a uvidí to. Toho kluka zatknou, ale aby ho mohli usvědčit, potřebují aby jim Gabby dala ty fotografie jako důkaz. Druhý den ráno, když přijde Gabby domů z ranního běhu uvidí v novinách svou a Viktorovu fotku (jednu z těch z výtahu).
Tom a Lynette se hádají ohledně restaurace. Kluci chtějí nanuky, ale Lynette jim řekne ne. A tak si jdou kluci pro nanuky do mrazáku paní McClusky. Když Parker otevře mrazák, uvidí tam mrtvého muže.
Susan probírá s dodavatelkou jídla svou svatbu a ta žena jí obivuje jak je rozhodná. Susan říká, že ví jen co chce a to že je Ian. Žena říká, že Ian asi musí být úžasný. V tom dostane Susan nápad a pozve jí na páteční večeři. Že jí ta s někým seznámí.

Lynette je v nemocnici s Parkerem na návštěvě za paní McClusky. Lynette jde pro puding a Parker řekne paní McClusky, že viděl muže v jejím mrazáku. Ta mu to vysvětlí a pak už vidíme jen, jak je Parker v pohodě.

Edie s Carlosem spolu leží v posteli z jednoho z bytů, které Edie prodává, když je v posteli nachytá Ediin realitní kolega.


  Carlos: “Myslíš, že to někomu řekne?“
  Edie: “Je to teplej agent. Zatímco mluvíme, už vytáčí číslo.“
  Carlos: “Tak ho běž zastavit.“
  Edie: “O co jde? Koho zajímá, že na to lidi přijdou?“
  Carlos: “Mě.“
  Edie: “Proč? Stydíš se, že se mnou chodíš?“
  Carlos: “Ne, to jen…Když na to přijde Gaby, vyletí až ke stropu.“
  Edie: “Proč by jí to mělo vadit? Chodí s tím Victorem.“
  Carlos: “Prosím tě, to nevydrží.“
  Edie: “Můj bože. Ty ji pořád miluješ.“
  Carlos: “Ne, jenom…Vycházíme spolu a nechci…“
  Edie: “Nevím, kdo je větší blbec. . .já nebo ty.“
  Carlos: “Hej, nebuď taková. Hele, bavíme se spolu, ne?“
  Edie: “Očividně je to vše, co spolu děláme.“

Mike přišel v pátek na večeři. A Susan ho seznamuje s Maggie. Večeř když se všichni baví. Snaží se Susan, aby se Mike věnoval Maggie. Ale Mike vytáhne svůj pobyt ve vězení.


  Mike: “Jo, nějaká žena byla umlácena k smrti a její krev se dostala na můj hasák.“
  Maggie: “Proboha.“
  Susan: “Ale byl propuštěn. Všechna obvinění stažena.“
  Maggie: “To je tak hrozné. Jít do vězení za zločin, který jsi nespáchal.“
  Mike: “Bylo to jen pár měsíců. Můj první trest za zabití…to bylo drsný.“

Po večeři jde Maggie 2 svatební dorty, aby si Susan vybrala jaký chce. A Ian jde udělat kávu. Susan Mike zůstanou sami a Mike říká Susan, že jí miluje a že si na všechno vzpomíná. Že když ho přejeli, šel požádat Susan o ruku. Ale Susan ho nechce jíž poslouchat.


  Maggie: “Všimla jsi si těch motivů? Tenhle je velmi britský. . .fondánová poleva a karamelový krém. A tohle je klasický Američan. . .piškotový dort s máslovou polevou. Tak který je podle tebe lepší? Susan se nemůže rozhodnout. Jelikož jeden dort prezentuje jako by Iana a druhý Mika.“
  Susan: “Je docela těžké se rozhodnout.“
  Maggie: “No, to záleží na tom, co hledáš. . .bohatý a elegantní…nebo praktický a sladký?“

Nakonec si žádný nevybere, když Ian přijde z venku, kde byl vyprovodit Maggie k autu. Vidí jak Mike šeptá něco Susan v kuchyni. Mike řekne Ianovi, že Susan miluje a že jí chce zpátky.

  Ian: “Měli jsme dohodu.“
  Mike: “Susan si tě nemusí vzít, protože jsi ji vyhrál v kartách. Co, neřekl ti, jak jsem o tebe hráli poker?“
  Susan: “Tys mě vsadil v pokeru?“
  Ian: “Není to tak, jak to vypadá. Jen jsem navrhl, že když vyhraju, tak tě přestane otravovat.“
  Susan: “A kdyby vyhrál on?“
  Ian: “No, zapomněl jsem přesné podmínky, ale jde o to, že prohrál, jak jsem čekal.“
  Ian: “Nikdy bych tě nevsadil, kdybych neměl dobré karty.“
  Susan vyhodí jak Mika, tak Iana ven..
  Susan: “Mám dost vás obou. Přetahujete se o mě, jako bych byla nějaká kost. Chcete, abych si vybrala? No, tohle je moje volba. Nebude žádné líbání, nebude žádná svatba a nebude žádný dort!“

Rick po pracovní době, když už v restauraci zůstali jen on a Lynette pro ni uvařil Lynette těstoviny. A Rick po Lynette tak trochu vyjede.
Kayla předčítá Tomovi, co o jejich restauraci napsali v novinách.


  Kayla: ““Když byla pizzérie ‚U Scavů‘ otevřena, skoro jste mohli slyšet hlasy ‚Přesně to jsme potřebovali– další pizzérka.‘ Ale s novým menu šéfkuchaře Ricka Colettiho…Je tu více než jen pastelky na stole. Telecí piccata je božská a houbové rizoto je exkluzivní zážitek. U Scavů se to změnilo z rodinné jídelny na místní nej…“

Po zveřejnění fotografií v novinách. Svolá Viktor tiskovou konferenci, kde chce vše objasnit. Ale novináři se do něj hrozným způsobem pustili. Až se na to Gabby už nemůže dívat a vstoupí na pódium s tím, že ona je ta žena z fotek a že chce učinit prohlášení.


  Gabriell: “Jmenuji se Gabrielle Marquezová. A chci, abyste věděli, že těsně předtím, než to bylo vyfoceno, mě Victor požádal o ruku.“
  Novinářka: “Co jste odpověděla?“
  Gabriell: “Odpověděla jsem „Ano, ráda se stanu paní Langovou.“ Vlastně jsem byla tak nadšená, že když jsme byli uvězněni ve výtahu, využila jstem té chvíle, abych…vyjádřila svou radost. Jediný důvod, proč vám to Victor neřekl, byl, aby mě chránil. Protože on je ten typ muže, co staví čest ženy před svou vlastní, a to je ten typ muže, kterého si chci vzít. To je ten typ muže, kterého volíte.“

Aida přijde zalít paní McClusky květiny a ucítí v domě smrad a najde v mrazáku mrtvolu. Policisté přijdou vyslechnout paní McClsuky do nemocnice.
Lynette se ptá Toma, zda četl kritiku na jejich restauraci v novinách. Tom odpoví že ano. Ale nic víc k tomu nedodá.
Moc…To je něco, na co většina lidí nemyslí, dokud o ni nepřijdou. Ať už jde o politickou moc nad masami… nebo o vliv zamilované jen na jednoho Všichni v našich životech chceme nějaký druh moci…Alespoň proto, abychom měli na výběr…Ano, nemít na výběr, být naprosto bezmocný, no…je to hodně…jako tápat ve tmě.
» Nahlásit chybu | 1 168 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist