Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

21.díl – Bargaining

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 21

BARGAINING

Na této ulici se začíná vyjednávat už při východu slunce. Stará žena nabízí štědré spropitné rozvážeči novin, když ji dá noviny ke dveřím…Žena udělá muži oblíbenou večeři, když jí domů přinese růže…Muž říkající sousedce, že vynese odpadky hned, jak poseká svůj trávník. Ano, na Wisteria Lane každý ví, jak vyjednávat. Absolutně každý.

Během snídaně se M.J. Mika zeptá, jestli se budou s Katherine brát. Mike mu odpoví, že neví, protože se o svatbě ještě nebavili. Když se M.J. pořád vyptává proč, Mike se snaží, aby ho Katherine „vysvobodila“, jenže ta chce jeho vysvětlení také slyšet. Mike se vyhne otázce, protože odchází do práce. Později Katherine opět vytáhne téma svatby, jenže jí ublíží, když jí Mike řekne, že je strašně rád, že ji má ve svém životě, ale znovu se ženit nechce.

Bree má schůzku s rozvodovým právníkem a říká mu, že Orson je vlastně hodný člověk a chce pro něj jen to nejlepší. Když jí ale právník řekne, že Orson se bude mít opravdu dobře, až dostane část z cateringové společnosi, Bree řekne právníkovi, že má jistý druh psychologického problému. Bree chce zachránit svůj podnik a žádá právníka, ať použije nějaké právnické triky, ale ten odmítá dělat cokoliv ilegálního, a tak Bree odchází. Později Bree, napadne, jak by mohla svůj podnik ochránit, když jí Susan vypráví, jak při jejich rozvodu Karl zatajil majetek, protože myslel na zadní vrátka. Když se Bree snaží najmout Karla, aby ji pomohl ochránit podnik před Orsonem, ten souhlasí s podmínkou, že pomůže, aby M.J. pozval Evana na spací párty, protože Evan se cítí ukřivděný, že ho nemá nikdo rád. Bree přinese M.J.ovi makarónky a řekne mu, že je taky někým šikanována a že potřebuje jeho pomoc, a tak M.J. souhlasí a Evana pozve.

Tom Lynette se snaží vyřešit jejich problém novou technikou, a to tím, že budou mít sex každou noc po dobu jednoho měsíce. Když Lynette Tomovi volá, že bude muset být v práci až do půlnoci, Tom za ní přijede, a mají sex mezitiím, co se Lynette baví s Carlosem po telefonu. Plán se zničí, když Lynette usne a Tom se naštve, protože ona je jediná, o které sní a už nějak neví, co v budoucnu chce.

Carlos konečně získal ocenění Latinskoamerický podnikatel roku a bude se fotit s rodinou a starostou. Gaby je zavolána do školy, aby si vyzvedla Juanitu, protože ta má na sobě spoustu make-upu. Když se jí Gaby zeptá, proč to udělala, Juanita jí odpoví, že se snaží vypadat jako ona, protože pár holek ve škole Gaby vidělo, jak jí vyzvedává a usoudily, že asi musí být adoptovaná, protože není tak hezká na to, aby byla její dcera. Carlos a Gaby s Juanitou později mluví o tom, že ona make-up nosit nemusí a Carlos rozhodne, že Gaby nebude mít make-up na předávání jeho ceny. Když Gaby zjistí, že fotka se starostou bude v novinách, ukradne make-up nějaké ženě na záchodě. Gaby řekne, že by se měla více soustředit na to, co je vevnitř a nebýt pouze skořápka a že make-up může začít nosit tehdy, když si uvědomí, že ho vlastně nepotřebuje.

Susan veze Karen do nemocnice a po cestě narazí na Jacksona a domluví si spolu večeři. Na večeři Jackson Susan řekne, že si ji chce vzít. Než však stačí cokoliv vysvětlit, Susan se rozběhne do koupelny a ubrečená se mu zpovídá, že je strašně osamělá a že ho miluje. Jenže Jackson jí řekne, že si ji chce vzít proto, že mu propadlo studenstké vízum a bude deportován zpět do Kanady a ne proto, že ji miluje. Další den se Jackson přijde omluvit a Susan se rozhodne mu pomoct a souhlasí, že si ho vezme.

Teď, když Dave ví, že je Susan zodpovědná za smrt jeho rodiny, pozve ji a M.J.e na rybářský výlet příští víkend. Chce ji tak poděkovat za to, že mu pomohla překonat Ediinu smrt. Dva vyšetřovatelé případu požáru v klubu navštíví Dava a ptají se ho na doktora Hellera. Řeknou mu, že se snaží zjistit, co tady dělal a proč byl v zákulisí. Také řeknou Davovi, že Jackson byl zamknut v koupelně pár minut předtím, než požár začal a také, že se ho snažili kontaktovat, ale opustil město. Dave hned nato volá Susan, že je vyzvedne v šest hodin v sobotu. Když se u ní později Dave zastaví, aby jí dal nový rybářský prut pro M.J.e, Susan mu oznámí, že nebude moct jet, protože si bude brát Jacksona.

Na této ulici jsou smlouvání ukončena se západem slunce. Dcera souhlasí, že půjde brzy spát, pokud jí její matka dovolí obléci si staré šaty…Žena souhlasí, že u ní její snoubenec stráví noc, pokud zůstane spát na pohovce…Muž dovolí přítelkyni, aby se přitulila, pokud neprobírají budoucnost…Ano, každý ví, jak na Wisteria Lane vyjednávat…Ale někdy dostanou více, než se domluvili.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–

» Nahlásit chybu | 4 964 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist