Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

9. díl – Would I Think of Suicide?

Společenské šaty


http://www.tvovermind.com/wp-content/gallery/dh-6-09/118376_1115_pre.jpg

Její jméno bylo Emily Portsmith. A zpráva o její smrti se rychle rozšířila. Vidíte, že každý ve městě znal Emily. Její rodina byla dobře známá a uznávaná. Ve škole byla oblíbená… A její zákaznící v kavárně jí zbožňovali. Lidé nemohli uvěřit, že byla zavražděna. Hlavně protože jiná mladá žena byla jen před několika týdny napadena. Ano, každý ve Fairview teď věděl, že vrah je mezi nimi. A brzy se měli dozvědět, že ještě neskončil.

Host vejde do kavárny kde najde mrtvou Emily… Sjíždí se policie, scházejí se lidi.

Následujícího dne se ženy z Wisteria Lane sešly, aby si tradičně, jako každý týden, zahrály poker. Ale vzhledem k tomu co se stalo, žádná neměla náladu hrát.

Ženy z ulice se sešli a řeší smrt servírky. Také uvažují nad tím, že by se měli nějak chránit. Bree vytáhne svou malou pistoli s tím, že ona se může bránit takto. Ostatní ženy se ale domluví, že se přihlásí do kurzu sebeobrany. Když jde kolem Julie a oni jí navrhnout ať chodí s nimi, řekne jim, že když je bude chtít někdo napadnout udělá to stejně, i když by uměli sebeobranu.

Lynette Scavo Pic

Lynette jde do práce a Tom v kuchyni šije oblek pro Penny. Podává Lynette alkohol s tím, že ho má dát Carlosovi, aby si ho udobřila. Lynette to, ale odmítne. Když dojde do práce je tam přichystána „párty“. Spolupracovníci s dortem a transparenty. Všichni si myslí, že Lynette byla povýšena a odjíždí – Carlos tím chce zakrýt to, že jí chce propustit. Když Lynette nechce přistoupit na klidný odchod rozhodne se jí Carlos k odchodu donutit jinak. Její kancelář přidělí někomu jinému a Lynette udělá kancelář z kumbálu kde se stěží vejde.

U Julie v pokoji – příjde za ní Susan a snaží se s ní promluvit o tom, že by bylo asi dobré říci policii o Nickovi. Julie to ale odmítá. Susan jí poví, že bylo snažší když byla malá načež Julie odpoví, že vyrostla a tak už si může dělat co chce.

Nick se doma dívá na televizi, kde právě běží zprávy o zabití servírky. Příjde Angie, televizi mu vypne a Nick jí přizná, že v té kavárně byl a zřejmě byl posledním návštěvníkem. Kdyby přijela policie byl by to celkem problém a tak navrhne, že by se mohli znovu odstěhovat, ale to Angie domítne, protože si konečně příjde normálně – má práci, přátele,…

Bree se vydá do pochybné čtvrti najít Lamara Benjamina – bývalého spoluvězně Orsona, což se jí také podaří. Snaží se ho pozvat k nim, že o něm Orson pořád mluví a že by ho rád viděl. Lamar jí řekne, že je to zvláštní, protože ho ve vězení používal jako štít a také, že je v podmínce a bylo by trestné se s ním vidět. Bree ho nakonec, ale přesvědčí.

Karl si venku povídá s Julií a donesl jí její oblíbené řezy. Julie se mu svěří, že si nepříjde vůbec v bezpečí, když ví, že útočník ví kde bydlí, jaké má auto a podobně. Karl jí nabídne, že si dočasně mohou auta vyměnit, aby Julie mohla v klidu jet do knihovny.

Angry Mike

V téže dobu venku – MJ si hraje s míčem a ten mu spadne ke Katherine, která smutní na schodech. Zeptá se jí co jí je a ona mu až moc ochotně vypráví jak je jeho máma Susan špatný člověk a co jí provedla. Doma sedí pak MJ vyvedený z míry. Když se Mike zeptá co mu je, poví mu, že Katherine říkala, že Susan je špatná a tak se Mike vydá ke Kath.Venku jí seřve s tím, ať už se nepřibližuje k MJovi a nic mu neříká. Pohrozí jí tím, že Kath ho nezažila naštvaného a neví čeho je schopný.

Susan jede po městě a uvidí před motelem zaparkované auto Julie (,které má teď prohozené s Karlem). Susan jí rozčileně volá. Julie sedí v knihovně.
,,Ruším tě při něčem?“ ,,Ne. Jsem v knihovně.“ ,,Oh, vážně v knihovně?“ ,,Ano myslela jsem, že si přečtu nějakou klasiku.“ ,,A děláš pravý opak, jsem si jistá. Zlato já tě neobviňuju. Vrátila ses tam, protože ti to tam připadá bezpečné a pohodlné. Mám pravdu?“ ,,Nejspíš jo.“
Když jí Julie telefon položí, jde Susan do motelu. Ptá se ukliezčky po své dceři – zrzce. Uklizečka jí poví, kde zrzka je a že na svůj věk Susan vypadá moc dobře, pokud je ta zrzka její dcera. Susan jde k oknu a… Vidí Karla s Bree.

Lynette sedí ve své „veliké“ kanceláři, když kolem prochází Gaby. Lynette za ní jde a prosí jí, aby se za ní u Carlose přimluvila. Gaby však vyrukuje s tím, že nebyla pro Lynette dost dobrou kamarádkou na to, aby jí řekla, že čeká děti, ale teď má být tak dobrá, aby jí zachránila práci a odejde.

Před kavránou stojí Wisteria-teenageři (Danny, jeho kamarád, Porter, Anna) a přichází i Julie. Řeší smrt jejich spolužačky servírky Emily. Porter i kamarád poté naznají, že by měli jít domů. Anna řekne Dannymu, že ho odveze, ale ten jí odbyde s tím, že si chce promluvit s Julii a tak zklamaná Anna odchází. Danny navrhne Julii, že by spolu mohli jít na pohřeb Emily, také jí poví, že ví o tom co měla s jeho otcem a že jí to odpustil. Julie je šokovaná, že to ví. Řekne mu, že by s Dannymu nikdy nechodila a odejde.

Angie s Nickem se dohadují – Nick jí řekl o telefonátu a Angie mu říká, že teď sice neví kde jsou, ale ví, že jsou na živtu což také není dobře. Mezitím příjde smutný Danny domů.

Gaby leží s Carlosem v posteli a baví se s ním o tom co viděla. Lynette a její miniaturní kaceláři. Tak nějak jí lituje. Carlos říká, že po pár dnech v její nové kanceláři a bude chtít dát výpověď. Gaby to ještě chvíli řeší a pak navrhne Carlosovi, že jsou už strašně dlouho přáteli a že by mohli udělat to co nikdy nedělají – odpustit jí.

V tu dobu leží i Lynette s Tomem v posteli. Řeší to, že Lynette na Carlose právě volala právníka, který mu má další den doručit dopis. Nechce aby mu to jen tak prošlo.

Angie jde vyhubovat Dannymu do pokoje, ale ten leží nehybně na posteli a vedle sebe má prázdnou krabičku od prášků.

Kurz sebeobrany – kde jsou právě ženy z Wisteria Lane. Učitel jim zadá, aby se rozdělili na dvojce a předstírali napadení. Výjde to zrovna tak, že Susan je s Bree, na kterou je naštvaná. Když předstírá napadení začne jí škrtit a to nepředstíraně. Do toho jí také vyčítá, jak může být s Karlem. Potom se prohodí a Bree napadá Susan. Pohádají se a Bree pak odejde z hodiny.

Tom hledá něco v garáži. Příjde Lynette, že jí volal právník s tím, že Carlos dostane obsílku každou chvíli. Lynette pak má výčitky a ptá se Toma zda nejsou špatní lidé. Tom však řekne, že si to Carlos zaslouží. Přes ulici k nim najednou jde Gaby s květinou, bonbony a medvídkem. Chce se s Lynette udobřit, vyříkají si to a objímají se. Najednou u Gabyina domu staví auto, vychází právník a dává Carlosovi dopis. Carlos hned volá Gaby, která jen co položí mobil zhnuseně koukne na Lynette dárky jí sebere a jde pryč. Gaby hodí medvídka MJovi, sladkosti dá paní MCluskeyové a květiny pošťákovy. Lynette za ní celou cestu běží a vysvětluje jí, že se snažila toho právníka odvolat, když se jí Gaby omlouvala. Ta jen řekne, že už nejsou kamarádky a odejde domů.

Carlos se svým právníkem jdou k Lynette do „kanceláře“. Carlos dá Lynette štos papírů s tím, že jsou to papíry za minulé rok a chce to mít všechno v počítači – do 9 hodin dalšího dne, což je zcela nemožné, pokud Lynette nebude pracovat celou noc, což nemůže, protože Penny má ten den večer vystoupení v divadle a to Carlos ví.

Susan si domů pozve Bree a Karla. Chce Bree ukázat jestli vážně ví do čeho jde a tak jí začne povídat o Karlovi.
,,Karle, řekni Bree co si mi dal k 30 narozeninám.“ ,,Kdo si to má pamatovat. Je to tak dávno.“ ,,Nic! Nedal mi nic, protože zapoměl na moje narozeniny.“
,,Teď jí řekni kde jsi strávil naše 10. výročí.“ ,,Striptýzový klub.“
,,To nic není. Teď jí řekni, co si chtěl k tvým 35. narozeninám.“ ,,Ale no tak!“ ,,Chtěl, abych se zeptala kamarádky, zda se k nám připojí v ložnici.“
Bree jí řekne, že ví kým Karl byl a ještě občas je, ale že věří že se zlepší, když to říká a že se předpokládá, že někomu věříš, když ho miluješ – čímž poprvé Karlovi přizná své city. Susan je v šoku, ale pak se s Bree i s Karlem tak nějak udobří.

Lynette doma přepisuje záznamy do počítače. Celá rodina jse jde podívat na Penny, která hraje anděla a také Lynette vyčte, že ví, že nemůže jít, protože pracuje (řekne to dost pohrdavě, zklamaně, atd, atd.). Když celá rodina odejde, Lynette se nakonec na práci vykašle a jde za něma.

Angie a Nick jsou v nemocnici na pokoji u Dannyho, který spí. Nick se omlouvá Angie, že volal policajty a pak si opakují „jejich“ den. Že si Nick dal dýňové palačinky, Angie kafe, že si zapoměla deštník v telefonní budce a o osm hodin později už ani jeden z nich neexistoval.

Ráno příjde Carlos s právníkem opět za Lynette. Ptá se jí, zda má tu práci hotovu, ale Lynette odpoví, že i když dělala celou noc, tak ještě potřebuje tak hodinu, aby to dodělala. Carlos ovšem řekne, že nedodržela termín a vyhazuje jí – podle právníka k tomu teď i má důvod.

Danny leží v nemocnici a probere se. Vedle něj sedí sestřička Mona a osloví ho jako Dannyho. Ten ovšem odpoví, že jeho jméno je Tyler a pak zase usne.

Knife Wielding

Mike jede vyzvednout MJe na oslavu narozenin jeho kamaráda. Tam mu ale poví, že MJe už vyzvedl někdo jiný – Katherine. Rozčilený Mike k ní hned jede. Najde MJe jak sedí u stolu a pošle ho ihned domů. Pak na Katherine vyjede s tím co jí řekl – že se k němu nemá přibližovat. Katherine mu řekne, že Susan mu lže a že MJ musí vědět, že to mezi nimi bylo skutečné. Mike jí ovšem řekne, že pokaždé, když byl s Kath, když jí držel, objímal, tak myslel jen na Susan. Katherine mu řekne, že jestli to myslí vážně, ať jí zabije, že to bude méně bolestivé a dá mu do ruky nůž. Mike nůž položí a řekne, že mu za to nestojí a odejde.

Svět je nebezpečné místo. A my se musíme naučit bránit před těmi, kdo nám chtějí ublížit… Ten cizinec beze jména… Zaměstnavatel, který k vám chová zášť… Manžel, který vás nenechá odejít… Ano, všichni se snažíme ubránit sami sebe, aby nám nebylo ublíženo.

Katherine volá záchranku s tím ať jedou rychle, že hodně krvácí. Dá jim adresu. Sahá po noži, který předtím dala Mikeovi a bodne se…

» Nahlásit chybu | 1 877 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist