Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

2. díl – We’re So Happy You’re

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 2

WE´RE SO HAPPY YOU´RE SO HAPPY

Jestli je jedna věc, kterou na předměstí každý ocení, tak je to dobrý soused.
Ten, který vám pomůže s taškami, přinese vaši poštu nebo nabídne posekání trávy.
Ano, každý ocení dobrého souseda. A nikdo to nevěděl lépe, než Dave Williams, který byl
odhodlaný stát se nejlepším sousedem, kterého kdy Wisteria Lane zažila.
samozřejmě za přepokladu, že se mu do cesty nepostaví jeho žena…

Epizoda začíná, když Jackson nese jednou ráno noviny do Susanina domu a potkává Mika, který se zastavil, aby vrátil MJi videohru. Když se poté Mike zmíní, že by si s Jacksonem rád vyrazil.

Susan protestuje, ale nakonec souhlasí, jelikož ji Mike vyhrožuje, že si vezme MJe do péče. Mike a Jackson se rychle spřátelí. Susan z toho má zpočátku radost, která ale rychle opadne, když se dozví, že si chlapi vypráví o svých sexuálních zkušenostech. Mike ji ale ujišťuje, že je lepší, když jsou všichni tři přátelé. Hlavně kvůli MJe.

051

Susan se vrací domů a najde tam Karla (svého prvního exmanžela), který, jak se zdá, si také s Jacksonem náramně rozumí.

Gabrielle je pozvána na exkluzivní večírek, který pořádá Michelle Downingová. Když chce tuto skvělou novinu říct Carlosovi, najde ho, jak v jejich obývacím pokoji masíruje postarší dámu. Gaby Carlose přemluví, aby vzal práci maséra ve společenském klubu. Plat je relativně dobrý a ona by mohla znovu získat své společenské postavení.

Avšak Bree, kterou si Michelle najala, aby na večírek dodala jídlo, informuje Gaby, že se její pozvání ruší, protože jsou teď považováni za „personál“ a hostům se zdá nepřípustné se s nimi míchat.

221

Gaby a Carlos ale na párty přece jen jdou- zadními dveřmi.

Bree  si vezme Gaby stranou a řekne jí, aby odešla dříve, než si jí všimne hostitelka.

Bohužel už je pozdě, protože Michelle vyžene Carlose.

29

Carlos je na Gaby naštvaný a ona mu později přizná, že si připadá, jako by ztratila všechno, co měla.

Carlos vykládá Gaby o jeho klientech, kteří si na své životy také stěžují a nejsou šťastní, i když jsou bohatí. Ujistí ji, že teď je šťastný, protože neztratili nic, na čem záleží a mít hodně peněz a majetku není všechno.

Lynette zjišťuje, že je stále najít společnou řeč s Porterem, a tak ji Parker představí speciální společenskou stránku „Silverfizz“, která umožňuje online povídání.

171

Lynette si dá přezdívku Sara J- teenagerka, která bude s Porterem chatovat. Tom ji ale varuje, aby toho nechala, dokud se jí to nezačne vymykat z ruky. Lynette je ale k nezastavení a dozvídá se, že má Porter rád poezii.

Její plán však brzy selže, protože se do Porter zamiluje a pošle jí erotickou báseň. V panice se Lynette rozhodne napsat Porterovi zprávu, aby jejich vztah ukončila. Situace se ještě zhorší, když zprávu omylem podepíše jako máma. Porter tedy zjistí, že jeho láska je vlastně jeho matka a zlomí mu to srdce.

Bree ukáže Orsonovi a Andrewovi svou kuchařku „Staré dobré vaření s paní Bree Van De Campovou “ Orson nechápe, proč Bree nepojmenovala svou knihu jako paní Hodgová, na což Bree odpoví, že ji lidé prostě znají jako paní Van De Kampovou.

Bree později dělá propagaci své knihy v rádiu, kde se zmíní o svém mrtvém manželi Rexovi a úplně ignoruje Orsonovu existenci. Orsonovi se to samozřejmě nelíbí a ptá se Bree , proč to řekla. Ta odpoví, že není pyšná na jeho minulost.

Naštvaný Orson přinutí Bree, aby mu upekla roštěnou, kterou mu už tak dlouho slibuje, navzdory tomu, že už je po půlnoci a Bree se zrovna vrátila z párty. Během vaření se Bree rozpláče.

Edie se rozhodla odstěhovat, protože už ji nebaví, jak se k ní sousedé špatně chovají. Zvláště pak Karen McCluskeyová, která ji neustále uráží sprostými vtipy.

Když se zeptá Dava, proč tak trvá na tom, aby zůstali ve Wisteria Lane, vyhne se odpovědi tím, že řekne, že tady prostě mohou být šťastní. Nakonec Edie přesvědčí, aby zůstali.Další den jde Dave navštívit paní McCluskeyovou a vyžaduje, ať se Edie omluví. Karen odmítá, protože věří, že se zase nic tak hrozného nestalo a tvrdí Daveovi, že ji vůbec nezná. Dave Karen říká, že se musí cítit osamělá, jelikož ji viděl mluvit se svým kocourem Tobym, a do svého domu bez obav pozývá cizí lidi.

152

Zanedlouho na to se Toby ztratí a Dave nabídne Karen, že ho pomůže hledat v případě, že se omluví Edie. To nakonec Karen udělá, a řekne Edie, ať se Davovi nezapomene zmínit, že se usmířily.

Později najde Tobyho zpátky doma a všimne si, že je přední okno otevřené. Karen přemýšlí, proč je Dave opravdu ve Wisteria Lane a spolčí se s Katherine, aby o něm zjistila co nejvíce.

Ano, každý ocení dobrého souseda. Je to ten, který vám pomůže s taškami, ale neptá se,
proč je váš syn tak mrzutý. Ten, který vám přinese vaši poštu, ale neupozorní, že vaše
manželka vypadá nespokojeně. A ten, který vám nabídne posekání trávy, ale nezmíní se o tom,
že váš manžel vypadá odměřeně. Ale pokud si nejsme jisti, že je muž od vedle tak milý, jak nás chce nechat věřit,
uděláme vše, co můžeme, abychom ho poznali lépe

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 7 150 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist