Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

17. díl – The Story of Lucie

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 17

THE STORY OF LUCIE AND JESSIE

Najdete je na každé cestě v kterémkoli městě- lidi s plány. Ženu, která se ozvala staré kamarádce, protože si chtěla půjčit nějaké peníze. Muže, který vzal šéfa na oběd, protože chtěl kancelář na rohu. Dívku, která se stará o strýčka, protože chce být v závěti. Ano, tyhle lidi potkáváme skoro všude. Dělají, co můžou, aby udrželi své plány skryté.

Carlos s Gaby jdou na Bradleyho pohřeb. Gaby neche zůstat, protože po ní lidi chtějí pořád nějaké pikantnosti okolo Bradleyho vraždy. Carlos jí ale řekne, že odejít nemůžou, protože většina lidí na pohřbu, jsou jeho spolupracovníci, ale Gaby mu připomene, že ho Bradley vyhodil, jenže Carlos Gaby připomene, že ho zabili o osm hodin později. Než začne obřad, zastaví se u Carlose Owen Johnson, majitel společnosti, a řekne mu, že mu Bradley před smrtí volal, ale že mu nestihl zavolat zpátky, aby se dozvěděl, co vlastně chtěl. Bradley byl ale ke Carlosovi vždy štědrý, a tak si Owen myslí, že ho chtěl povýšit. Owen Carlosovi tedy nabídne Bradleyho místo.

Lynette zažívá perné chvilky při hledání nové práce, a tak poprosí Gaby, jestli by se za ní u Carlose nemohla přimluvit. Gaby si ale nemyslí, že by to byl dobrý nápad. Carlos najme svou exspolubydlící. Gaby to nejprve nevadí, protože to ta nějak není Carlosův typ, ale když jí Carlos řekne, že spolu kdysi spali, začne Gaby žárlit, a tak ji napadne za Lynette se přimluvit, aby měla ve firmě špeha. Lynette se však skrze Lucii dozví pravý důvod. A tak Gaby řekne, že jí bude dělat špeha za plat 100 000 dolarů ročně.

Mezitím jde Edie do místní matriky, aby zjistila nějaké informace o Davově rodině. Zjistí, že Dave měl dceru, která byla zabita při stejné autonehodě jako jeho žena. Později se Edie Dava ptá, co si myslí o dětech a on jí řekne, že jeho „kamarád“ měl dceru, kterou miloval, a ta zemřela při nehodě. Vypráví jí, jak jeho část umřela s ním, a žije svůj život s přemýšlením, kolik by jeho dceři bylo let. A tak Dave řekne Edie, že dítě nikdy nechce, že by to za to nestálo. Zpátky na matrice objeví obsluha, že Mike nebude souzen za smrt Lily A Paige Dashové. Rozhodne se to Edie poslat druhý den. Ta je totiž čím dál tím víc odhodlána zjistit vše o manželově minulosti, ale neuvědomuje si, že jí to přivádí vždy o krůček blíž k její zkáze

Když Bree mluví s Gaby a Susan, zjistí, že oběma scházejí nějaké věci a myslí si, že to byla Juanita. Bree jde rychle domů a když přichází domů Orson, vidí Bree, která nahromadila všechny jeho ukradené věci na stůl a chce vědět, proč pořád krade. Poté mu navrhne, že pro něj bude asi lepší, když si promluví s psychiatrem. Bree řekne Orsonovi, že už nemá více chodit do domů jejich přátel. Bree si ukradené věci vezme s sebou a pod různými záminkami je vrací lidem. Naneštěstí dá sochu Mexičana od paní McCluskeyové na stůl Gaby a Gaby věří, že to udělala Juanita, takže jí zruší narozeninovou párty. Když Juanita obviní Bree, ta navrhne, že jít spát bez večeře by byl přiměřený trest. Když Bree vychází z domu Gaby, vidí Orsona vycházet z domu Boba a Leeho a ukradl jim jednu z jejich konviček. Na terapii Orson řekne doktorovi, že krádeže nemůže Bree nijak ovlivnit a to ho strašně těší.

Dave už je připraven na jejich kempování, ale ike mu řekne, že s nimi Katherine nemůže jet, protože musí dělat daňové přiznání. Mike mu řekne, že bez žen tam bude stejně větší zábava. Dave nenavštívit Katherine a řekne jí, že důvod proč chce, aby s nimi jela je, že on tady nemá moc přátel, a když viděl, jak změnila Mikův život, že by ji chtěl také více poznat. A tak Katherine s kempováním nakonec souhlasí. Když se Katherine Dava zeptá, jestli si myslí, že opravdu v Mikovém životě tak znamená, ten jí odpoví: „Absolutně, kdyby se ti něco stalo, zničilo by ho to.“

Susan zjistí, že jí bude Jessie (její šéfka) dělat hodnocení a tak ji pozve k sobě. Během večera si Jessie vyloží Susanin zájem trochu jinak a než odejde, tak ji políbí. Susan poté Jessie řekne, že to vše dělala jen kvůli dobrému hodnocení, ale nakonec jí nabídne přátelství.

Můžete je najít téměř všude- přátelské lidi se skrytými plány. Ženu, která využívá svou sousedku, aby dostala práci. Manželku, která využívá svůj vliv na najmutí přátelského špiona. Manžela, který používá svůj šarm, aby kradl věci svých přátel. A můžete si být jistí, že nejpřátelštější lidé ze všech mají plány, které nikdy nebudou odhaleny. Až do chvíle, kdy bude příliš pozdě.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 4 964 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist