Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

18. díl – Liaisons

Společenské šaty


Edie se vyspala s Carlosem a druhý den ráno se oba nemohli dočkat, až se obléknou a nikdy se už neuvídí.
Jelikož Tom nyní nemůže pracovat a Lynette potřebuje s pracív v retauraci pomoct, rozhodne se najít na nějaký čas zástupce vedoucího.

Travis přijde za Edie a ptá se jí, jestli má potíže se spaním. Ta odpoví že ne. Zajímá jí, proč se ptá. Travis odpoví, že slyšel Carlose, jak říká, že je hrozná v posteli.


Ian se Susan jsou na trhu. Zatím co Susan je u stánku se sýry, Ian tam potká Mika. Ian nemůže věřit, že Mika je všude, kde on se Susan.

  Mike: “Iane Fairwiev je malé, chceš odstup? Přestěhuj se do města!“


Ian při zpáteční cestě autem Susan oznamuje, že je teď uprostřed restrukturalizace ve firmě a proto bude muset více času trávit Londýně a že ho napadlo. Že by se možná měli přestěhovat do Londýna. Susan říká, že si to ale nejdřív musí rozmyslet a v tu chvíli Ian zakřičí „Pozor Susan“ a na silnici Susan uvidí jelena, strne volat a s autem zajedou do jezera. Auto se tam otočí střechou dolů a uprostřed jezera se oba drží auta. Ian začíná panikařit, jelikož neumí plavat. V tu chvíli jede okolo Mika a skočí pro Iana a odtáhne ho na břech.
Lynette má pohovor s Rickem Coletti ohledně práce u nich v restauraci. A ukáže se, že Rick byl šéfkuchařem v Cucině.

  Lynette: “To je pětihvězdičková restaurace.“
  Rick: “Vlastně čtyř.“
  Lynette: “Což je o čtyři víc, než máme my.“
  Rick: “Jo, ale tady to má charakter a kouzlo a…krásnou majitelku.“

Lynette přijde večer domů a s nadšení říká Tomovi, že našla konečně nového vedoucího. Ale že má určitou minulost.


  Lynette: “Víš, jak je to stresující, pracovat ve čtyřhvězdičkové restauraci, a on, stejně jako spoustu dalších kuchařů, začal brát kokain, aby to zvládnul. . .“
  Tom: “Ne, ne, ne, ne. Ani náhodou. Nejsme žádná sociálka.“
  Lynette: “Ne, já vím, ale mám z něj vážně dobrý pocit a vše, co chce, je začít znovu. Nemůžu sehnat někoho jiného. Mluvila jsem s padesáti chlapáka a tenhle feťák je z nich nejlepší. Vážně Tome, nevím, jak dlouho ještě. . .“
  Tom: “Lynette, prosím, nemůžeme si o tom promluvit později? Právě teď hodně trpím. Prosím, jen…udělej, oč tě žádám.“

Gabby se stále schází s Viktorem, ale ještě spolu nespali. Jeden večer doprovází Viktor Gabriell z večeře domů, . . .


  Viktor: “No tak. Oba víme, že k tomu časem dojde.“
  Gabriell: “A pokaždé, když tohle řekneš, se ten „čas“ trochu vzdálí. Přestaň loudit, nebo zítra nepřijdu na tvůj proslov.“
  Viktor: “Dobře, fajn. Umím být trpělivý. A co se mě týče, lov je půlka zábavy.“
  Gabriell: “Půlka zábavy? Zlato, jestli někdy řeknu „ano“…budeš ten poměr muset přehodnotit.“

Susan s Ianem leží večer v posteli a Ian si všimne nějakého zabaleného dárku vedle postele. Ian z toho není nadšený, že Susan chce dát Mikovi ještě děkovný dárek.
Carlos přijede večer autem domů, Edie k němu přistoupí a vyčítá mu, jak ho napodlo, říkat lidem, že je hroná v posteli.

  Carlos: “Dobře, omlouvám se. Mluvil jsem s bratrancem z Tucsonu. A vždycky si říkáme historky o hrozných schůzkách.“
  Edie: “A to jsem se tak přetvařovala, abych ušetřila tvoje city?“
  Carlos: “Co to má znamenat? Myslíš, že ses nudil?“
  Edie: “Zažila jsem víc vzrušení, když jsem se opřela o pračku.“
  Carlos: “Tak co mělo znamenat to vzdychání?“
  Edie: “Trpěla jsem! Drtil jsi mi prsa!“
  Carlos: “Ale no tak!“
  Edie: “Padnul jsi na mě, jako by ses schovával před pohraniční stráží.“
  Carlos: “Byl jsem unavený. Jenom jsi tam ležela, zatímco já dělal všechno sám. Když jsme skončili, připadal jsem si, jako bych tě měl vyfouknout.“
  Edie: “No, sex je jako tenis. Když hraješ s horším protivníkem, tvoje hra trpí.“
  Edie je na odchodu a Carlos na ní zavolá:
  Carlos: “Vyzýváš mě na odvetu?“
  Edie: “Možná.“
  Carlos: “Takže to chceš udělat znovu?“
  Edie: “Jestli potom zmlkneš…Tuhle bombu risknu.“
  Carlos: “Bude to výbuch. Jdeme.“
  Carlos chytne Edie za ruku a odtáhne jí do domu. Po chvíli vidíme jak oba sedí na pohotovosti.
  Lékař: “Předepíšu vám na ta záda prášky. a s vámi se uvidím za týden kvůli těm stehům. Tak… jak jste se tak zřídili? Autonehoda?“
  Edie: “Mizerný sex.“
  Carlos: “Vážně mizerný.“


Gabriell byla na proslovu Viktora.
Možná to bylo tím potleskem, co vítal jeho příchod. Možná to bylo tou jistotou, kterou vyzařoval. Nebo to možná bylo tím vlivem, který měl na obyvatele Fairview. Ať už byl důvod jakýkoliv, Gaby se rozhodla, že Victor nedostane jen její hlas…Byl čas na volební příspěvek.
Gabby odtáhne Viktora do limuzíny. Kde se spolu pomilují.

Tom doma vyjede po paní McClusky, že už je to 10 minut a on nemá stále svůj koláč, paní McClusky už to nevydrží a přivede Lynette děti do restaurace a oznámí jí, že končí. Že hlídání 6 dětí (včetně Toma) je nad její síly.

  Lynette: “Prosím, nedělejte to. Prosím.Jsem v koncích.“
  Paní McClusky: “Přála bych si pomoct, Lynette. Vidím, že jdeš ke dnu, ale už jsem moc stará na to, abych se nechala stáhnout s tebou.“

Lynette přijde večer s dětmi z restaurace domů. Tom jí slibuje, že hned druhý den zavolá paní McClusky a omluví se jí. Což také udělá. Která jeho omluvu přijme a slíbí, že zítra zase přijde hlídat děti.
Poté co se Gabriell vyspala s Viktorem, tak on se jí už 24 hodn neozval a Gabby je z toho špatná a neví co dělat.
Ke Gabriell na pokec přišly Susan a Edie. Které jí poradí jak donutit Vikora aby žárlil. U Gabriell teď pracuje nový sexy opravář Toby, který jí dává do pořádku její šatník, který jí zničila voda. A tak když Viktor má v proslov , přijde tam Gabby s Tobym. Sednou si hned do první řady a celou dobu jí tam Toby osahává a líbá. Čehož si Viktor všimne a má co dělat, aby odpovídal na otázky, které mu jsou pokládány.
Lynette má v restauraci plno a nestíhá. Jeden z hostů si stěžuje, že ty calzone co dostal se nedají jíst. To už je na Lynette moc a téměř se tam zhroutí. To celé uvidí Rick. Který přišel za Lynette, aby se zeptal zda je přijmut nebo ne. Zatím co Lynette je s nervy u konce. Rick se pohotově chopí talíře a slíbí pánovi, že mu udělá nové calzone. Lynette je jeho ochotou omrážena a přijme ho jako vedoucího v kuchyni.
Susan večer v posteli oznámí Ianovi, že se rozhodla, že s ním odjede do Londýna. Ian je štasný. Hned druhý den chce volat do realitní kanceláře, aby prodali svoje domy v USA a mohli se co nejdřív odstěhovat do Londýna. Susan ale svůj dům prodat nechce. Protože každý koho má ráda, tak bydlí v téhle ulici. Ianovi hned dojde, že Susan myslí hlavně Mika. Susan se naštve a dojde jí, že Ian se s ní chce přestěhovat do Londýna jen aby jí držel co nejdál od Mika. Susan si vezme župan a dárek pro Mika a odnese mu ho. Susan říká Mikovi, že se Ianem trochu pohádali. Mike jí v tu chvíli políbí. Susan se lekne a uteče domů. Kde na ní už v kuchyni čeká Ian. A omlouvá se jí za to jak na ní žárlí.
Viktor teď Gabriell bombarduje jednou zprávou za druhou. Posílá jí květiny ale Gabby ho ignoruje. Až jeden večer jí Viktor přinese osobně květiny.


  Viktor: “Pro dobro boží, Gaby, kolikrát se mám omlouvat? Co jsem udělal, bylo nedbalé a bezohledné. Ale musíš k tomuhle vztahu přestat přistupovat, jako by to byl zápas v boxu, který může vyhrát jen jeden z nás. Možná sis toho nevšimla, ale miluju tě. Takže by byl hezké, kdyby sis sundala rukavice a věřila mi.“
  Gabriell: “Ty mě miluješ?“
  Viktor: “Jo.Moje kampaň. . .tam jde o vítězství. Tohle, ty a já, to je o štěstí. A to by se nám oběma hodilo. Ale možná potřebuješ víc času, aby sis to promyslela.“
  Viktor je na odchodu. Gabriell se k němu vrhne a začne ho líbat.


Edie uložila Travise ke spaní. Který byl unavený, protože dnes byli spolu a s Carlosem v zoo. Když si Edie a Carlos prohlížejí fotografie, tak jí Carlos políbí. Nakonec se spolu vyspí, ale tentokrát to stálo za to.
Vášeň. Je to emoce tak mocná, že si ji pamatujeme dlouho po tom, co zmizela. Pokušení tak lákavé, že nás může dohnat do náruče nečekaného milence. Síla tak zdrcující, že dokáže bořit zdi, které si stavíme, abychom ochránili naše srdce. Cit tak intenzivní, že se může vrátit, i když se ho tak moc snažíme potlačit. Ano, ze všech emocí je vášeň ta, co nám dává důvod žít…a záminky ke spáchání všech různých zločinů.

Paní McClusky otevře mrazící box a můžeme tam vidět nějaké lidské tělo.
» Nahlásit chybu | 1 327 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist