Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

23.díl – Everybody says don´t

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 23
EVERYBODY SAYS DON´T

Věc, kterou musíte pochopit na Davovi Williamsovi je, že chtěl, aby mu bylo odpuštěno. To proto nahrál tu videokazetu. Ano, Dave Williams chtěl, aby mu každý odpustil. Ale až poté, co dokončí neodpustitelné.

Dave začíná natáčet videokazetu, která vysvětluje jeho důvody, proč zabil M.J.e Delfina a proč chce, aby Susan trpěla, ale je vyrušen domovním zvonkem. Je to M.J., který mu přišel ukázat nové vybavení na rybaření. Detektivové, kteří pátrají ohledně požáru v klubu se dostanou dále, když jim někdo zavolá, že se našlo ukradené auto, které bylo pronajato doktoru Hellerovi, jehož zubní záznamy se shodují s tělem nalezeným ve skladu. Jeho sekretářka jim ale oznámí, že od něj dostávala zprávy ještě po požáru. Mezitím řekne Susan Davovi, že na výlet nepojede pro případ, že by volal Jackson. Když si Dave přečte zprávu, kterou mu vyšetřovatelé poslali, začne mít halucinace, že vidí doktora Hellera, svou ženu Edie Britt a dokonce i Lilu a Paige Dashovy. Doktor mu říká, že ho určitě chytí, Lila mu říká, že už by měli být všichni spolu a neměl by se zajímat o to, jestli ho něko chytne a Edie mu říká, aby prostě šel a zabil M.J.e hned. Dave jde ke Katherine na zahradu, kde si hraje M.J. a právě, když chce vytáhnout zbraň, vyjde Susan a řekne Davovi, že změnila názor a na výlet pojede. Když detektivové mluví s Jacksonem, zjistí, že Dave byl ve skladu tu noc požáru. Dave dá Mikovi svou videokazetu s tím, že je to záznam koncertu jejich kapely a řekne mu, ať si ji pustí, až se vrátí z líbánek. A tak ji Mike vloží do stolu.

Preston chce strávit šest měsíců v Evropě, ale Lynette chce, aby šel na vysokou a donutí Toma, aby ho vzal na výlet do kampusu. Když se vrátí, Preston řekne, že on si to pořád nerozmyslel, jenže Tom vychrlí svůj plán vrátit se zpět do školy studovat čínštinu. Ostatní manželky řeknou Lynette, že potřebuje být manipulativní a počkat na okamžik a zasáhnout. Když je na záznamníku vzkaz z kanceláře školy, který říká, že čas zkoušek se změnil už na zítřek, Lynette to před Tomem zatají, vezme ho na tequilu a vzkaz mu přehraje, až když se vrátí opilý ve dvě hodiny ráno. Tom si je jistý, že zkoušky neudělal a když Lynette řekne opravdový důvod, proč chtěl studovat čínštinu, protože Čína je ekonomickou velmocí a mu by se rozšířily obzory, Lynette se cítí vinna.

Gaby řekne Juanitě, že na setkání celé rodiny u Carlosovy tety Connie si bere všechny ty krásné šperky, aby se Connie cítila mizerně, že si je nemůže dovolit. Gaby vysvětluje Carlosovi, že Connie využije každé šance, aby ji znemožnila, jenže na setkání je Connie překvapivě přátelská, jenže Gaby jí to nevěří a ví, že má něco za lubem. A taky, že ano. Později jim teta řekne, že jí zbývá jen pár měsíců života a potřebuje někoho, kdo by se postaral o její vnučku Anu. Carlos souhlasí, že si ji vezmou, jenže Gaby se to nelíbí. Později jí Carlos vysvětluje, že je to jeho rodina a že musí pomoct, a tak nakonec Gady souhlasí.

Bree a Karl jsou ve skladu a Orson je tajně pozoruje. Bree je nadšená z toho, že manželství bude u konce a Orson zmizí z jejího života. Pzoději se Bree vrací domů a najde tam všechny ukradené věci. Orson se ptá, proč to udělala, a tak mu Bree řekne o rozvodu. Řekne, že žádnou z těch věcí nechce, ale chce jen prostě pryč z manželství. Další den Orson Bree řekne, že poslal pojišťovně celou pojistnou událost a vyhrožuje, že ji může poslat do vězení za pojistný podvod. Věří, že se dá manželství ještě spravit, ale Bree mu řekne, že už ho nemiluje.

Jackson volá Susan, aby se rozloučil a řekne jí, že věří, že to Mike ho udal na imigrační. Když o tom Susan řekne Katherine, je Katherine donucena přiznat, že Mike nemá ani ponětí o tom, že Jackson potřebuje zelenou kartu , protože to ona poslala zprávu ohledně alimentů. Katherine Susan řekne, že ona udělá Mika šťastným. Později se Susan ptá Mika, jestli Katherine miluje. Když Mike odpoví, že ano, Susan jen utrousí, že tohle potřebovala slyšet. Poté řeknou Susan, že jedou do Vegas a hodlají se vzít tam, a tak jim Susan řekne, že ona jede na rybářský výlet s Davem.

Mezitím recepční doktora Hellera volá Robertě, že je doktor mrtvý. A tak jde ihned za Karen a ví, že to Dave byl ten, kdo ho zabil. Roberta chce jít na policii, ale Karen ví, že potřebují nějaký důkaz, a tak se rozhodnou vloupat do Ediiného domu.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 4 511 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist