Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

9. díl – Me and My Town

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 9

ME AND MY TOWN

Ve Fairview vypukl požár a ti, kteří se v něm zranili, se zotavovali ve Fairview Memorial Hospital. Do rána měli zavázané popáleniny, zafixované zlomeniny a začaly se jim hojit rány. Ano, všichni se pomalu začali uzdravovat, vyjma muže, který založil požár. Jeho utrpení teprve začalo.

normal_0025

Gabrielle Solis jde do nemocnice navštívit Carlose a je jí řečeno, že u jeho očního nervu se nachází úlomek kosti, a že je možnost, v případě vyjmutí, že by mohl Carlos do měsíce vidět. Carlos a Gaby jsou nadšení, jenže Gaby je taky trochu nervózní, jestli se Carlosovi bude ještě líbit. Gaby jde za Susan, kde se jí vybrečí na klíně, ta jí však řekne, že by měla být nadšená, a ne smutná. Také se zastaví Edie, která jí řekne, ať přestane bulet, protože má jenom měsíc na dietu a cvičení. Jenže nový dietní plán, který Gaby nasadila, je zamítnut dcerami. Chirurg později oznamuje, že se uvolnil termín a operace by mohla být už tento pátek. Gaby se snaží Carlose přemluvit, aby operaci odložil, ale Carlos na pátku trvá. Gaby mu později řekne, aby se připravil, že už není tak krásná, jako kdysi. Carlos jí připomene, že pro něj bude vždy krásná jako v ten večer, kdy ji požádal o ruku.

normal_0094

Katherine přinese Mikovi koláčky a uvědomí si, že ještě o jejich vztahu neřekla Susan, protože čeká na správný okamžik. Susan jde pak do Mikova pokoje a přemýšlí, kde se tam vzaly koláčky. Mike jí to ale nechce říct. Susan jde za Katherine a říká jí, že je naštvaná, že její kamarádka chodí s Mikem. Susan nemyslí Katherine, ale ta je během rozhovoru nervózní, a když Susan zkusí její koláčky, je to jasné. Susan poté mluví s Bree, která to celou dobu věděla. Ta jí řekne, že si myslí, že ona nebyla ta, která by jí to měla říct, ale Katherine. Susan Bree, řekne, že na tom nezáleží, a neříct to je to stejné, jako by jí lhala do očí. Bree Susan řekne, že naštvaná je vlastně na sebe, protože nechala rozpadnout své manželství kvůli maličkosti, i když očividně Mika stále miluje. Susan přemýšlí, co by měla udělat. Bree jí řekne, ať mu řekne, co cítí, nebo ať to nechá být. Susan později volá Katherine a schvaluje její a Mikův vztah.

Bree mluví s doktorem, který říká, že Orsona příští den propustí. Bree zjistí, že kvůli zlomené nosní přepážky Orson neúnosně chrápe, ale doktor jí řekne, že to spraví malý chirurgický zákrok. Jenže Orson odmítá jít na operaci. Bree mu řekne, že to je absolutně důležité, protože ona má teď hodně stresnormal_0510u s vydáváním své nové knihy a potřebuje se vyspat. Orson později přemlouvá Bree, aby ho nechala spát v posteli, a slíbí, že nebude chrápat. Aby chrápání předešel, udělá Bree heřmánkový čaj, do kterého dá dva prášky na spaní. Když přináší čaj, Bree mu řekne, že si vzala prášek na spaní, a tak jí Orson ten čaj nedá a položí ho na svůj stolek.

Příští ráno volá Orsonovi Andrew, protože Bree měla být na předváděcí akci v obchoďáku před deseti minutami. Bree začne strašně pospíchat a vypije čaj s Orsonova stolku. Na předváděcí akci začnou Bree prášky působit, a tak tam vypadá jako zfetovaná. Zpátky v doktorově ordinaci Orson souhlasí s operací. Doktor na Orsonovi pozná, že má trochu obavy. Bree řekne, ať si má klidně strach, že jí to nezajímá. Bree vysvětluje něco o vyrovnaných silách v manželství, ale doktor ji moc nechápe. Jakmile odejdou, doktor volá milenci a navzájem si slíbí, že se nikdy nestanou těmi, co toho druhého přivádí k šílenství. Jak se ukáže, tím milencem je Andrew.

Policie se Lynette a Toma ptají na více informací ohledně požáru, zatímco Tomovi ošetřují rány. Speciálně je zjímá bitka mezi Porterem a majitelem klubu, panem Schillingem. Lynette popře, že by Porter na Warena něco zkoušel. V domě Scavových však Lynette přizná, že si Porter dovoloval, i když tomu Tom nevěří. Říká mu, že slyšela Portera nadávat a neví, co se stalo potom. Lynette řekne, že svého syna bude chránit, i kdyby těch šest lidí zabil. Lynette jde později do nemocnice na návštěvu za Anne Schilling a ta jí řekne, že Waren obviňuje Portera. Anne si ale také myslí, že Porter by nikdy nic takového neudělal.

Lynette nabízí Anne obálku plnou peněz, aby Anne zmizla z města. Lynette jí zaveze na autobusovou zastávku a než jí obálku předá, řekne jí, ať se ani Portera nesnaží kontaktovat, když se dítě narodí. Anne jí říká, že nikdy nebyla těhotná. Lynette se později ptá Portera, jestli podpálil klub a on jí slibuje, že to neudělal. Porter se poté ptá Lynette, jestli neví, kde je Anne, ta řekne, že neví.

Mezitím se Davem zastaví pár policistů a vyslýchají ho ohledně požáru. Tvrdí mu, že ví, že to bylo žhářství, a že tělo, které bylo nalezeno ve skladu, je zatím neidentifikované. Také mu řeknou, že je to hrdina a měl by být na sebe pyšný. Dave jde navštívit Mika. Mike mu chce poděkovat za záchranu normal_0551života. Dave je dojat a jako vděčnost mu nabídne, že by mohli být téměř jako bratři, když Dave toho pravého ztratil. Později se Dave dívá na zprávy o požáru a zjistí, že počet mrtvých se zvýšil na sedm. Edie se obává, že je tím Dave posedlý a řekne mu, že policie má zálusk na Portera Scavo, a že si Edie vždy myslela, že s ním budou jen problémy. Na konci epizody jde Dave na policii a vypráví jim, že si vzpomíná, že viděl Portera vycházet zadním vchodem ze skladu v tu noc, kdy byl požár založen.

Pokud se projdete po Fairview Memorial Hospital, potkáte spousty lidí, kteří se co nejvíc snaží zotavit. Může to být manžel, který si líže rány po manželském boji, nebo dva rodiče odmítající útok nejistoty. Mohla by to být žena, která se vyléčila ze sebelásky. Nebo pár milenců, kteří shledali upřímnost nejlepším lékem. Bohužel narazíte i na nebohé duše sklíčené z věcí, ze kterých se už nikdy neuzdraví.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 5 034 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist