Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

3. díl – Kids Ain’t Like

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 3

KID´S AIN´T LIKE EVERYBODY ELSE

Benajminu Katzi bylo šest let a nerozuměl spoustě věcem.Nebyl si jistý, proč není žena, které říkáte „mami“,
vždycky vaše matka. Nebo proč muž, který tu pro něj vždycky byl, mohl tak najednou zmizet.
Nebo jak můžete jet na projížďku a už nikdy se nevrátit domů. Ano, byla spousta věcí,
kterým Benjamin Katz nemohl rozumět.  A nikdo se nějak zvlášť nesnažil mu je vysvětlit…

Danielle se vrací do Wisteria Lane na návštěvu se svým manželem Leem, a synem Benajminem.

012

Orson doporučuje Bree, aby Danielle nekritizovala, ale to se později ukáže jako téměř nemožné, protože se Bree dozví, že Benji je vegetarián. Navíc nechodí do školy a učí se s Danielle doma a namísto „mami“ ji říká křestním jménem.

Když je Bree s Benjaminem v parku, ukáže mu fotky Danielle z mládí, na kterých jí maso a přesvědčí ho, ať to také zkusí, protože z masa bude silný. Poté dá Benjimu dva hotdogy s tím, že to nesmí říct matce.

Na uvítacím večírku pro Danielle se mu ale udělá špatně a Danielle najde stopy masa v jeho zvratkách a naštvaně odjíždí. Orson je na Bree také naštvaný, protože pokazila návštěvu, kterou jim trvalo tři roky připravit. Také viní Bree z toho, že ztratila Benjiho, protože za něj dost nebojovala.

Susanin syn MJ se očividně stává obětí šikany, ale nechce za žádnou cenu říct, kdo mu to dělá.

Později vidí Susan Gabyinu dceru Juanitu, jak MJe shodí a sebere mu míč. 142

Susan žádá Gaby, aby si s Juanitou promluvila, ale malá prosba se mění ve velmi nepříjemnou situaci, když si začnou navzájem urážet své děti. MJ se rozhodne požádat Mika, aby ho naučil se prát, aby se mohl šikaně bránit. Susan mu navíc dá píšťalku. 113

Když Juanita MJe znovu shodí, Susan jí udělá to samé, aby poznala, jaké to je. Gaby si toho ale všimne a začne se se Susan hádat. Hádka se mění v bitku na ženský způsob.

Susan se později přichází omluvit s láhví vodky. Holky si povídají a Gaby si stěžuje, jak se její život změnil. Susan jí dodává odvahu, aby se postavila na nohy a začala věci kolem sebe měnit.

Gaby ztrácí i poslední kousek svého luxusního života – svého Aston Martina, kterého Carlos prodal pod cenou mladému páru, který ho chce věnovat chůvě. A tak je Gaby donucena koupit si starší auto od Andrewa. Když s ním ale Gaby odjede, na půli cesty se rozbije. Jde za Adrewem, který jí řekne, že je zničený chladič a oprava bude stát 300 dolarů. Andrew to ale odmítá zaplatit, protože už je to Gabyino auto. 062

Později ho Gaby znovu žádá, a jestliže nezaplatí, narazí do jeho nového krásného sportovního auta. Nakonec Andrew souhlasí, že opravu zaplatí.

Dave narazí na Toma, když spolu s Lynette vyklízí garáž. Lynette chce, ať Tom vyhodí všechno harampádí. Dave najde Tomovu starou baskytaru a navrhne, že by si mohli založit skupinu. Tom souhlasí a začnou spolu hrát, i když se to Lynette vůbec nelíbí.

Chce, aby Tom přestal a tak dá kytaru doprostřed garáže. Vedle ní položí Pennyinu panenku, aby to vypadalo, že ji tam nechala ona. Tom kytaru přejede autem. Dave ale Tomovi donese novou kytaru, což Tom ještě neví. Když si Lynette znovu stěžuje, Dave jí vysvětlí, že Tom prochází krizí středního věku a chce si jen splnit svůj sen. Lynette to pochopí, vezme Daveovu kytaru a Tomovi ji dá jako dárek.

Paní McCluskeyová, která stále podezřívá Dava, se spojí s Katherine, aby na něj něco zjistili. Katherine hledá na internetu, ale nemůže nic najít, protože mají jen velmi málo informací.

Tak se rozhodnou pozvat na oběd Edie, aby se dozvěděly o Davovi nějaké detaily. Paní McCluskeyová se nestydatě ptá na věci z jeho minulosti, ale dokonce i Edie nic neví.

Na Danielliném uvítacím večírku Katherine opět jemně odbočí konverzaci na Daveovu minulost, když se ho zeptá, kde chodil na vysokou školu. Když Dave nechce odpovědět, začne se vyptávat i Edie.

Nakonec Dave tvrdí, že je ze středozápadu, že na vysokou nechodil a že měl jeho otec problémy s alkoholem. Když později přijdou s Edie domů, tak se Edie omluví a obviňuje se, že se ho kvůli paní McCluskeyové ptala. Dave si je vědom, že na něj Karen něco chystá a tak vsugeruje Edie, že paní McCluskeyová začíná být senilní.

Tyrani. Každý dospělí vám řekne, že hřiště není jediným místem, kde je najdete. Kamkoliv se podíváte,
vidíte lhostejné lidi nebo ty, kteří si neuvědomují bolest, kterou způsobují. Může to být soused
přiživující se na podezření své přítelkyně. Nebo dcera trestající rozhodnutí své matky. Nebo hospodyňka
dovolávající se spravedlnosti u muže, který jí prodal auto. ano, tyrani jsou všude.
A nejhorší jsou ti, kteří vás využívají tak, že si to neuvědomujete.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 5 500 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist