Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Roger Bart (George Williams)

Společenské šatyV seriálu “Zoufalé manželky” hraje:

George je na první pohled obyčejný lékárník. Žena o něj moc velký zájem nemají. Poté co se začne přátelit s Bree Van de Kampovou, začíná se projevovat pravá povaha George, i když Bree jeho pravou tvář spatří až příliš pozdě

Roger Bart

Místo narození: Norwalk, Connecticut, USA
Datum narození: 29. září 1962

Filmy:
“American Gangster“ (2007)
“Hostel II“ (2007)
“I Want Someone to Eat Cheese with“ (2007)
“My Ex Life“ (2006)
“The Producers“ (2006)
“The Stepford Wives“ (2004)
“The Insider“ (1999)

TV – hostování:
“Bram and Alice“ (2002)
“Law & Order (200)

Roger Bart hraje postavu George Williamse, hrozného lékárníka, který se v dramatu „Zoufalé manželky“ pokouší svést Bree Van De Kampovou. Pro nadaného herce je to dokonalá role.

Bart nedávno natočil remake Mela Brookse, muzikálový hit „Producers“, kde znovu hraje svoji roli jako ´Carmen Ghia´, kde účinkuje Matthew Broderick a Nathan Lane. Film režíruje Susan Stroman a v prosinci 2005 ho uvedly Universal Pictures. Bartovi není postava ´Carmen Ghia´ cizí, hrál v původní produkci “The Producers” na Broadwayi a za svůj výkon dostal Tony Award a Drama Desk nominations.

Bart se také nedávno zúčastnil produkce nezávislé komedie “I Want Someone to Eat Cheese With” (Jeffa Garlinga) a objevil se v Paramount Pictures “The Stepford Wives” v úsměvné roli chlapce – kritika jeho výkon velmi dobře přijala. Role byla vytvořena pro Barta na základě nádherné role broadwayské produkce “Producers”. Mezi další filmové práce patří “The Insider”, kde hraje Al Pacino a Russel Crowe, Disneyho “Hercules” (zpěv – mladý Hercules) a “The Lady and the Tramp II” (zpěv – Scamp).

V roce 1999 získal na Broadwayi Tony a Drama Desk Award za nejlepšího herce muzikálu – jako ´Snoopy´ v revivalu “You´re a Good Man, Charlie Brown”, který režíroval Michael Mayer. Mezi další práce na Broadwayi a první celostátní turné patří “The Frogs” s Nathanem Lanem, “Triumph of Love”, “King David”, “How to Succed in Business”, “The Secret Garden”, “Big River” a The Who´s Tommy”.

Z televizních prací to jsou: “Bram and Alice” – režie James Burrows, “Law & Order“, „Law & Order Soecial Victim Unit” a “The George Carlin Show”.

Bart se narodil v New Jersey, v současné době pobývá v New Yorku a Los Angeles.
» Nahlásit chybu | 1 175 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist