Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

1. díl – Nice is different than good

Společenské šaty


Epizoda začíná o něco dřív než skončila minulá. Jsme v místnosti kde se doposud neznámá nevěsta obléká. Můžeme vidět její krásný závoj, boty, šaty.. Nevěsta chtěla mít na své svatbě všechno nejlepší, protože se měla vdát za toho nejlepšího muže na světě.. Už podruhé. Ano, tou vyvolenou je Susan, za kterou právě příjde její dcera a snaží se jí uklidnit.

Najednou jsme v kostele, kde si právě Susan a Mike říkají své ano, políbí se a společně procházejí uličkou mezi hosty, když tu najednou se objeví pěkně naštvaná Katherine a se svým ,,Promiňte, že jdu pozdě. Přišla jsem o něco,“ se postaví Susan do cesty.

8 týdnů před svatbou

Není tak těžké najít na předměstí hřích. Stačí se jen podívat přes zavřené dveře. Tam najdete své sousedy jak podvádějí s daněmi… Pijí příliš mnoho vodky… a kradou časopisy svých otců. Ano, předměstí je plné hříšníků, které to občas i mrzí.

Jsme v Karlově kanceláři, který se právě líbá s Bree.
„Karle, ne, ne!“
„Co je zase?“
„Když už mám porušit Boží přikázání, nechci aby to bylo rychlovkou na gauči.“
„Rychlovka? Mám 40 minut.“
Karl souhlasí, že tedy najde nějaký hotel a pak Bree zavolá.

Ráno u Sollisových – všichni společně snídají až na Anu, která se vynoří ze dveří s tím, že nemá čas. Gaby příjde divné, že má na sobě mikinu, protože je horko a chce ať si jí sundá. Ana má pod mikinou jenom titěrný top. Gaby jí donutí se převléknout a Gaby zatím řeší s Carlosem, proč on jí všechno promíjí (pozdní příchody, půjčování peněz přímo z peněženky,…). Carlos říká, že Ana má špatný život a že je to tím a že by se cítila lépe, kdyby Gaby podepsala papíry, že bude až do její plnoletosti její oficiální poručnicí. Gaby podepsat nechce. Když už převléklá Ana prochází kolem, podívá se jí do batohu, kde je samozřejmě ukrytý top na pozdější převléknutí.

Ráno u Scavů – Lynette snídá a uvažuje nad tím, že než jejich nenarozená dvojčata dokončí střední bude jim s Tomem 60.  Po předložení Lynettiných argumentů je zřejmé, že na děti se vyloženě netěší, ale těšila se spíše na to, že Preston pojede do Evropy a bude mít na starost o jedno dítě méně.

Ráno u Katherine v domě – Mike jí právě oznámil, že si bude brát Susan a ona mu vrací prsten. Tváří se, že je v pořádku.  Mike hned od Katherine míří k Susan, která hned vyzvídá jak to šlo. Podle Mikea to bere statečně.
,,Statečně? Jako „Přeju ti a Susan jen to nejlepší“ nebo statečně jako, že „Když zničím Susan brzdy v autě, bude mimo z hlav cesty?“ “ Mike Susan oznámí, že i ona si bude muset s Katherine promluvit, ale Susan se z toho snaží vymluvit.

V domě u Mary Alice – Lee převzal práci po Eddie, protože je teď makléř a snaží se prodat dům nové rodině Bolenových.  Paní Bolenová se ptá, co má dům za vadu, protože je poměrně levný. Nakonec je Lee donucen říci, že se v domě před jistou dobou zastřelila jedna žena. Lee předpokládá nějakou špatnou reakci, ale Bolenovi jsou v klidu a dům koupí. Jejich syn Danny moc radosti z nového stěhování nejeví, ale pak si z okna všimne venku na ulici právě přijíždějící Julie.

6 týdnů před svatbou

Gaby, Susan, Lynette i Bree jsou u Angie Bolenové na návštěvě a právě chválí její sušenky. Hovor se převede na to, že Danny nastuouje na vysokou a požádal Julii o doučování v matice. Pak se k Angie staví i Katherine a Susan samozřejmě panikaří.

http://www.daemonstv.com/wp-content/uploads/2009/09/117125_3759_pre-500x333.jpg

Lynette sedí u doktora v čekárně s mladou nastávající maminkou, která se na své dítě těší a říká Lynette jak jí bude její manžel pomáhat. Lynette jí, ale řekne že to se rozhodně nestane a jestli si myslí, že její manžel za ní může kojit bez prs a dožene slečnu až k pláči.

Bree přichází za Karlem do hotelu, který je připraven „jít na věc“, ale Bree se špinavý pokoj nezamlouvá. Vadí jí snad všechno i s polštářky a tak se Karl s Bree seberou a jdou do obchodu nakupovat nové věci, aby Bree pokoj vylepšila. Karl se s ní, ale v obchodě „pohádá“ a odejde.

Doručovací služba zazvoní u Katherine s tím, že má balíček pro Susan, která není doma a zda by to převzala za ní, protože jí posílají svatební šaty. Katherine s úsměvem balík převezme. Když Susan zjistí u koho šaty jsou, tak se naopak neusmívá ani trochu. Kath jí otevře a šaty má na sobě, pozve jí dál s tím, že právě vaří – krásně červenou omáčku, nad kterou s šaty provokativně stojí. Nakonec jí Susan přiměje jí šaty vrátit.

Gaby jede s paní McClusky, která jí vypráví o tom, že si našla přítele. Když zaparkuje u domu najde Anu, jak myje auto a mile se optá jestli chce Gaby umýt i to své. Potom řekne, že by chtěla jít na párty a být tam dost dlouho, když jí to Gaby nedovolí už tak ochotná k umývání není, naštvaně zkopne kýbl a odejde.

Julie je zatím u Bolenů a povídá si s Dannym, který jí pozve přátelsky do kina. Pan Bolen pošle Dannyho se smetím a děkuje Julii, že Dannymu nedá košem a je na něj milá. Potom poznamená, že ví, že Danny není její typ a že není v její lize. Juli se na něj svůdně usměje.

Gabrielle volá s Carlosem, který je ještě v práci a jde popřá dobrou noc Aně. Když vejde do jejího pokoje, tak místo ní v posteli najde Juanitu. Jde na již zmíněnou párty, aby Anu našla. Když se jí to nedaří vyleze za DJem a pohrozí, že jestli jí ostatní nepomůžou Anu najít zavolá drogovou policii – ostatní najednou Anu moc ochotně najdou a Gaby s ní jede domů. U domu si spolu v autě promluví a Ana řekne, že chce být modelkou. Gaby jí řekne, že není lehké být modelkou, že se jí stala v 15ti letech, když musela utéct, kvůli nevlastnímu otci z domu. Ana jí na to poví, že otec jí ve 3 opustil a její matka je ve vězení. Hádka se nějak přesměruje na to, že si Gaby nechává otevřené všechny dveře, aby se kdyžtak mohla Any zbavit – naráží tím na to, že nechce podepsat papíry o adopci. Gaby se po tomhle zvedne a jde papíry podepsat. „Ne nebudeš mě chtít obejmout, protože od teď, tě budu sledovat jako jestřáb. Chci vědět kam jdeš, s kým jdeš a kdy se vrátíš domů. Nenechám tě, zničit si život, který chceš tak moc žít po svém.“

Bree je v kostele a příjde za ní Orson s tím, že by měli navštívit pastora. Bree řekne, že nechce pastora, ale rozvod. Hádají se spolu, protože Orson chce s Bree být, i když ví, že ona je z togo jen nešťastná.

Tom je s Lynette na ultrazvuku. Ta se však ani jednou na děti nepodívá, Tom je ovšem nadšený. Když doktor odejde, řekne Lynette, že když čekala děti předtím těšila se na ně a měla je ráda, ale že teď ty děti v sobě nemiluje.

V den svatby

http://static.tvfanatic.com/images/gallery/the-bolen-family_540x313.jpg

Před kostelem – Bree říká Orsonovi, že si pro něco jde do auta, ale nastoupí do Karlova auta a říká mu, že dneska spolu půjdou do motelu.

Susan stojí v šatech před zrcadlem a najednou se za ní ozve ,,Myslím, že na mě vypadaly lépe.“ Ano, je to Katherine. Přišla jí říct, že by se jí Susan měla na svatbě omluvit a to rovnou uprostřed obřadu. Susan si ale nechce nechat zkazit svatbu a tak Katherine zamkne do skříně a jde k oltáři.
Susan si s Mikem řeknou své ano a společně prochází uličko, když tu se Katherine, která se ze skříně osvobodila, postaví před ně a čeká na svou omluvu. Mike jí řekne, že chce aby odešla nebo jí odnese sám. Susan se jí ale vážně omluví – přede všemi. Katherine jí obejme..
„Doufám, že to alespoň pomoholo.“
„Upřímně řečeno, nepomohlo.“

Pak už Katherine konečně odejde.

U Bolenů doma – Angie zuří, protože Danny není doma a odešel ze svatby už před 2 hodinami. Angie říká, že si nemohou dovolit dělat tu rozruch, že si všichni musí myslet, že jsou normální slušní lidé. Pak si svlékne šaty a jde vidět dlouhá jizva na jejích zádech.

Na předměstí není těžké najít hřích. Stačí se podívat přes zavřené dveře a uvidíte, jak Vaše sousedky podvádějí své manžely. Cítí odpor ke svým dětem. Spolčují se proti svým kamarádkám. Ale i když tak rádi mluvíme o hříších, které lidi dělají… zapomínáme na to, že je rozdíl mezi hříchem a ďáblem.

Julie jde večer vynést koš a najednou k ní někdo ze zadu příjde a začne jí škrtit..
» Nahlásit chybu | 3 693 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist