Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

24.díl – If It’s Only In Your Head

Společenské šaty


Desperate housewives Season 5 Epizode 24
IF IT´S ONLY IN YOUR HEAD

Epizoda začíná, když Mary Alice vysvětluje manželství Dava a Lily Dashových před třemi lety. Lila chce, aby si všichni i s malou Paige vyrazili jako rodina na zmrzlinu, jenže Dave nemůže, protože si vzal domů hodně práce a slíbí jim, že příště něco určitě podniknou. Ovšem Mary Alice poznamená, že žádné příště už nebude, protože tu noc Lila a Paige Dashovy narazí do auta Mika a Susan. Poté Mary Alice říká, že poslední věc, na kterou Lila myslela bylo, co její smrt způsobí manželovi. Ale naštěstí se to nikdy nedozví.

Mike má z Dava nějaký divný pocit, ale Katherine mu řekne, že Dave už je prostě takový – divný. Když jim chce ale zavolat, Katherine mu řekne, aby radši naložil věci do auta, ať nezmeškají let. Po cestě se chce zastavit do obchodu koupit kazetu do kamery, ale Mike jí řekne, ať si vezme prázdnou ze stolu. Jenže Katherine vezme kazetu, kterou mu dal Dave. Na letišti Mike volá Susan a zjišťuje, že je všechno v pořádku. Katherine se Mika zeptá, jestli si ji chce opravdu vzít, protože si myslí, že k Susan stále něco cítí. Mike jí ujistí, že ji miluje. Když jde Katherine koupit kávu, vytáhne si z tašky peněženku a omylem spustí kazetu. Mike uvidí, co Dave natočil a řekne nějaké ženě, která je poblíž, aby řekla Katherine, že musel naléhavě odejít. Žena zprávu Katherine řekla, ale zapoměla zmínit slovo naléhavě, a tak si Katherine myslí, že si Mike svatbu rozmyslel a nechal ji.

Karen a Roberta se vloupají do domu Edie, aby na Dava něco našli. Najdou pilulky na jméno David Dash. Dva vyšetřovatelé se jdou Dava zeptat na pár otázek, ale přistihnou Karen a Robertu. Ty jim všechno řeknou. Recepční doktora Hellera potvrzuje, že David byl jejich pacient a že je to ten stejný muž, kterému zemřela při nehodě žena a dcera. Karen jim řekne, že si tu nehodu pamatuje, protože to její sousedi, Mike a Susan, byli u nehody. A tak se jich Roberta zeptá, jestli jim není divné, proč by se stěhoval do stejné ulice jako lidé, kteří mu zabili rodinu.

Mike volá Susan a říká jí, že Dave je vlastně manžel ženy, která zemřela při nehodě. Mike jí řekne, že jsou v nebezpečí a musí se od něj dostat. Susan se snaží najít způsob, aby Dave zastavil, ale ten říká, že jezero je kousek. Nakonec Dave zastaví, aby mohl jít M.J. na záchod, jenže mezitím mu volá policie, že všechno ví. Susan ho uhodí do hlavy kamenem a snaží se vzít mu z kapsy klíče od auta, jenže Dave ji chytne ruku.
Susan se vytrhne a řekne M.J.ovi, ať utíká, jenže Susan upadne. Řekne M.J.ovi, že si budou hrát na schovávanou a ať za žádnou cenu nevylézá.Dave ji popadne a nutí, aby zavolala syna, ale když Susan odmítne, praští ji zbraní do hlavy. Dave ale M.J.e přece jen najde schovaného za náhrobkem a všichni jdou zpět do auta. Když zavolá Mike, Dave zvedne telefon. Mike mu říká, ať nechá ty dva být a vezme si jeho. Dave mu tedy řekne, ať zajede na stejnou silnici, kde se kdysi stala nehoda. Když jsou na místě, Dave Susan vysadí a přiváže ji ke kůlu a řekne jí, že on a M.J. vjedou do křižovatky přesně ve chvíli, kdy bude projíždět Mike. Chce, aby se Susan dívala, jak Mike zabije jejich syna stejně tak, jako ona zabila jeho dceru. Dave odepne M.J.ovi pásy a když se na něj podívá ve zpětném zrcátku, namísto M.J.e je tam Davova dcera. Susan se snaží ze všech sil odvázat a zastavit Mika, ale ten narazí do Davova auta. Susan je zničená, ale jen do té doby než uvidí stát M.J.e na okraji silnice. Dave mu řekl, ať si vystoupí. Všichni tři se obejmou a Mike se Susan se políbí. Po nehodě je Dave převezen zpět do psychiatrické léčebny do Bostonu, kde jeho rodina nikdy nezemřela- v jeho mysli.

Solisovi čekají na příjezd Any, protože její otec ji opustil, její matka je ve vězení a příbuzní si s ní pohazovali od jednoho k druhému. Carlos přemýšlí, jestli si ho bude ještě pamatovat, protože ji neviděl od té doby, co jí bylo šest. Carlos si pamatuje, jak ji brával do parku na houpačky a kupoval jí zmrzlinu.Ale když Ana vystoupí z taxi, Carlos Gaby řekne, že tohle si teda nepamatuje(Ana totiž vyrostla do mladé, velmi atraktivní slečny). Později Gaby Aně vysvětluje pravidla domu a je šokována, když uvidí šaty světových návrhářů. Ana Gaby řekne, že stačí, aby si kluci mysleli, že s nimi teoreticky může mít sex, a všechno jí koupí. Gaby se vrací z nákupu a vidí, že Ana přiměla dělat Scavovic kluky všechny domácí práce. Gaby říká Aně, že je to špatný příklad pro její dcery, a tak ji Ana řekne, že Gaby na ni žárlí, protože už není dost mladá na to, aby pro ni kluci něco dělali. Gaby hrozí, že ji vyhodí z domu, jestli se bude ještě jednou takhle chovat. Ana jde ven a před Carlosem předstírá pláč a  vymyslí si, že ji chce Gaby vyhodit z domu. A tak jde Carlos za Gaby a řekne jí, aby se chovala jako dospělá.

Karl je překvapen, že Bree řekla Orsonovi o rozvodu. Bree se obává, protože udělala pojišťovací podvod a jestli nebude předstírat, že Orsona miluje, pošle ji do vězení. Později Orsona napadl nějaký muž, a řekl mu, ať to nechá být a jestli ne, tak příště to nebude pouze napadení. Orson si myslí, že to Bree toho muže najala, ale Bree mu vysvětlí, že by nikdy nechtěla, aby se mu něco stalo. Jenže to nevěděla, že Orson má zbaleny všechny věci a byl připraven odejít, ale teď, když ví, že by mu Bree neublížila, zůstává. Bree je naštvaná, že Karl najal někoho pro ublížení Orsonovi a vyčítá mu, že ji nutí být úplně jinou osobou. Karl Bree řekne, že je to nejvíce fascinující žena, jakou kdy potkal, políbí ji a oběma se to líbí.

Lynette se začíná cítit divně, a tak volá doktorovi s tím, že se rakovina vrátila. Mezitím je Tom nadšený, protože nejenom složil zkoušky, ale navíc se umístil v horních pěti procentech, a to totálně namol.Na oslavu Tom všechny vezme na koktejl. Lynette pevně věří, že je to rakovina, ale je ohromena, když ji doktor řekne, že je těhotná a že čeká dokonce dvojčata. Novinka způsobí, že tom už o škole ani neuvažuje, a Lynette už ani neuvažuje o práci.

O dva měsíce později se všichni zúčastňují svatby. Gaby se stále snaží udržet Anu v rovině, když ji vidí, jak flirtuje s neznámým mužem. Lynette se omluví, protože musí běžet na záchod kvůli ranním nevolnostem. Bree sedí vedle Orsona, ale nenápadně se dívá na Karla a chovají se tak, že se stále schází. Scéna končí, když ženich Mike líbá zatím neznámou nevěstu.

Pro zoufalemanzelky.com připravila –Monyczka–
» Nahlásit chybu | 12 099 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist