Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

13. díl – Come Play Wiz Me

Společenské šaty


Bree ukáže Orsonvi zuby, které našla u Almy. A je přesvědčena, že to Alma zabila Monique a proto zmizela. A myslí si, že zuby jí vytrhala, aby si lidé mysleli, že jí zabil Orson.
Jane (Ianova žena v kómatu) má stále horečku. A nereaguje na žádné léky.
Ian sežene Mikovi slíbeného nejlepšího právníka ve městě. Ale tenhle právník chce, aby se Mike přiznal k zabití a dostane za to „jen“ 10 let a ne doživotí.

Gabby s Vernem fandí svým dívkám na Miss Sněžná vločka a nakonec i 1. místo získá jedna z nich. Gabby je na ně neuvěřitelně hrdá a hlavně překvapená že vyhrála Sherry. Náhle ke Gabby přijde Zach a řekne Gabby, že to on zařídil to vítězství. A chce jet teď s ní slavit, ale Gabby ho odpálkuje.
Orson přijde za Almou, . . .

  Alma: “Vypadáš velmi vesele.“
  Orson: “Protože hra skončila a ty jsi prohrála.“
  Alma: “Řekla jsem ti, co udělám, když mě odstrčíš.“
  Orson: “Obávám se, že ta hrozba už je bezzubá.“
  Alma: “Ano, tvá matka mi řekla o tom malém objevu Bree. Co jsi udělal
  Orson: “No, možná jsem je zahodil. Možná jsem je tu schoval. Možná je najdeš, pokud je policie nenajde první. Nemyslím si, že do toho zatáhneš policii.“
  Alma: “No, to teď ani ty.“
  Orson: “Skončili jsme. Co kdybys nám prokázala laskavost a odešla?“
  Alma: “Neměl by ses ke mně takhle chovat.“
  Orson: “Neobtěžuj se pláčem. Slzy možná fungovaly, když jsme byli manželé a přišla jsi o dítě. Teď nefungují.“
  Alma: “Měli jsme to zkoušet dál. Kdybychom měli dítě, pořád bysme byli spolu.“
  Orson: “Já vím. Proto jsem to přestal zkoušet.“


Tomův manažer dal výpověď a tudíž není nikdo, kdo by zorganizoval slavnost na zahájení provozu pizzerie. A tak Tom poprosí Lynette, jestli by mu nemohla pomoct. Nejdřív se jí nehce, jelikož musí začít chodit zase do práce ale nakonec Lynette sehraje na svého šéfa Eda divadélko, že její ruka není ještě tak zcela v pořádku. A tak jí Ed dá ještě týden dovolenou.

Mike řekne Paulovi, že ví, že ti dva týpci, před kterými ho „zachránil“ najal sám Paul. Paul se přizná, že potřeboval laskavost, a chtěl aby mu Mike jí taky dlužil. Rád by se spojil se synem Zachem, ale ten s ním nechce nic mít. A tak Paul řekne Mikovi, že Zach je jeho syn.

  Mike: “Proč mi to říkáš teď?“
  Paul: “Zach a já jsme spolu měsíce nemluvili. Pokaždé, když se ho pokusím kontaktovat, neodpovídá. „
  Mike: “Nevím, co čekáš, že udělám. Sotva si ho pamatuju.“
  Paul: “Ano, ale on si pamatuje tebe a myslím, že když se mu ozveš, bude s tebou mluvit. Zach je vše, co mi na tomhle světě zůstalo. Přes všechno, co se stalo, nikdy jsem ho nepřestal mít rád. Můžeš ho sem za mnou prosím dostat?“
  Mike: “To je pořádná laskavost. Páni, ty máš teda nervy.l
  Paul: “Já vím. To mě sem taky tak nějak dostalo.“

Orsnova matka přijde za Bree. A říká jí, že se Alma nastěhovala zpátky kvůli tomu, že chce dostat Orsona zpátky. A že bůch její a Orosnovo vztah vidí jako hřích, jelikož církev neuzává rozvody a v očích božích je Bree ta druhá žena.

Susan se dozví, že Zach posílá Gabbriell téměř denně dárky jako diamantový náhrdelník atd. Lynette jí řekne, že jeho dědeček mu odkázal všechen svůj majetek. A tak Susan napadne, že by Gabby mohla pomoci Mikovi z vězení jelikož má teď spoustu peněz. Gabby se do toho nejdřív nechce, ale nakonec souhlasí. Gabriell jde za Zachem do jeho domácího nahrávacího studia, aby si spolu promluvili.

  Gabriell: “Můžeš mě vzít na večeři.“
  Zach: “Vážně? Úžasný!“
  Gabriell: “Jo, takhle to proběhne. . .pojedeme do restaurace zvlášť, nedáme si zákusek a za žádných podmínek se mě nedotkneš. Jasný? A aby se tento kouzelný večer stal skutečností, budeš muset pomoci Miku Delfinovi.“
  Zach: “Mikovi? Co se stalo?“
  Gabriell: “Je ve vězení… za vraždu. Ale Susan přísahá, že je nevinný, a chce, abys mu sehnal dobrého právníka. Fajn, jsme dohodnutí?“
  Gabriell je na odchodu.
  Zach: “Ne.“
  Gabriell: “Ne?“
  Zach: “Oh, rád bych Mikovi pomohl. Jenom, že když budu platit právníka, víte, chtěl bych s vámi víc než jen jedno jídlo. Chtěl bych celý den.“
  Gabriell: “Celý den?“
  Zach: “Jo, takhle to proběhne . . .budou to tři jídla se zákuskem, aktivity mého výběru a…polibek na dobrou noc. Teď jsme dohodnutí?“
  Gabriell: “Ne docela. Ten den začne obědem a ten polibek … ani náhodou.“
  Zach: “Určili pro Mika kauci? Víte, protože bych se mohl postarat i o to.“
  Gabriell: “1 milion dolarů.“
  Zach: “To není moc. Jeden telefon mému účetnímu a Mike je volný muž. Nebo chcete říct Susan, že Mike zůstane ve vězení, protože jste mě nechtěla políbit?“
  Gabriell: “Okay, platí, ty malý skunku.“

V den zahájení provozu pizzerie je úplně narváno. Lynette pomáhá Tomovi a uvidí jí tam Ed. Který jí dá padáka, jelikož si myslel, že její ruka není ještě v pořádku a teď jí tu vidí jak servíruje pizzy.


  Lynette: “Ano, lhala jsem a byla to chyba, ale můj manžel potřeboval mou pomoc.“
  Ed: “Já potřebuju tvou pomoc. Jsi pryč osm týdnů, s platem, zatímco firma se rozpadá. A teď na mě zkusíš tohle?“
  Lynette: “Jak jsem řekla, vážně, vážně chyba, ale když mě vezmeš zpátky, přísahám, budu tvá na 100%.“
  Ed: “Takže… když budeme muset dělat přesčas, uděláš to. Když tě požádám, abys zmeškala baseball svěho dítěte, řekneš „žádný problém, Ede“?“
  Lynette: “Máš to mít, Ede.“
  Ed: “Fajn. Uvidíme se v pondělí.“

Janin stav se zhoršil a tak Ian zavolá Susan a poprosí ji, zda by zda by se za ní nemohla jít podívat do nemocnice. On že letí dalším letadlem z Montreálu a rodiče Susan jsou v Římě. A Ian nechce, aby tam Jane byla sama.
Gabby byla se Zachem na domluvené večeři. Když jí Zach doprovodil ke dveřím očekával slíbený polibek. Gabby mu dá letmý polibek, ale to Zachovi nelíbí a tak se na ní vrhne a políbí jí sám.


  Gabriell: “Co to sakra děláš?“
  Zach: “Řekla jsi, že tě můžu políbit. Ano, moje rty, ne můj jícen! Pro tvou informaci, líbám moc dobře, jasný?“
  Gabriell: “Říká kdo? Ta samá holka, co tě naučila používat jazyk jako stěrač?“
  Zach: “Ne, ty ženy – ženy se spoustou zkušeností. . .a každá z nich říkala, že skvěle líbám.“
  Gabriell: “Kolik jsi jim zaplatil, aby to řekly?“
  Zach: “Není to tvoje věc.“
  Gabriell: “Ale je. Právě jsi mi vysál mandle. Zasloužím si vědět, kde ta pusa byla.“

Lynette se nabídne Tomovi jako nový manažer, ale ten nechce jejich problémy tahat do práce a tak jí řekne ne. Ale lynette se nevzdá a přijde jako každý jiný žadatel o práci na pohovor.

  Lynette: “Tady je moje žádost.“
  Tom: “Myslel jsem, že tě Ed vzal zpátky.“
  Lynette: “Vzal. Řekla jsem mu, že nemám zájem.“
  Tom: “Dáváš výpověď?“
  Lynette: “Tolik jsem se na té slavnosti dneska bavila, dělat s tebou na něčem, co je jen naše. Chci, aby takový byl každý den.“
  Tom: “Zlatíčko, to já taky. Jsi si jistá? Chci říct, tvá kariéra pro tebe vždycky tolik znamenala.“
  Lynette: “Když mě postřelili a já tam leželaa krvácela, neříkala jsem si „Bože, vážně mi bude chybět reklama.“ Myslím si, že tohle může být ta nejlepší věc, která kdy naši rodinu potkala. Můžeme si určit pracovní dobu, budeme více spolu a, ano, peněz bude trochu méně, ale myslím, že by tohle místo mohlo být zlatým dolem.“
  Tom: “V tom případě, jsi přijata. Uvědomujš si ale, že v tom případě budeš muset spát se šéfem?“

Alma se pokusila o sebevraždu a zanechala vzkaz. Orsonova matka jí našla a nezavolala ambulanci a sama jí to ošetřila a pak zavolala Orsona.

  Orson: “Proč si nezavolala záchranku?“
  Matka: “Myslela jsem, že bude pro všechny nejlepší to ututlat. Mimochodem nechala zprávu.“ Ať mě miluješ i po tom, co jsem udělala. Mýlila jsem se. Nemůžu bez tebe žít.

  Orson pak sedí s matkou a popíjejí spolu, když chce Orson odejít nemůže. V tu chvíli mu dojde, že mu matka dala něco do pití. Alma vstane z postele a říká, že to byla je její práce. Alma dá Orsonovi do potí prášky. Jeden, co ho uspí, a druhý, co udrží tu část jeho, kterou Alma potřebuje, aby mohla otěhotnět. A pak se s ním „vyspí“.

Zach vysvětluje Gabriell jak to je ve skutečnosti s jeho přáteli a ženami, které si kupuje.


  Zach: “Nejde jen o ženy. Já…platím všem, co znám. Ti kluci v mé kapele. . .nejsou to mí kámoši. Najal jsem je, aby se mnou byli.“
  Gabriell: “Tak s tím přestaň. Přestaň si kupovat lidi.“
  Zach: “Jo, fajn, a pak bych neměl vůbec nikoho.“
  Gabriell: “To není pravda. Měl bys mě. Jako přítelkyni.“

Bree se vrátí večer domů a hledá Oranina. Andrew jí říká, že Orsono je u Almy. Bree se tam rozběhne a najde je v posteli. Orson tam nehybně leží. Bree dojde, že něco není v pořádku. A pak vedle postele najde prášky.


  Bree: “Tohle jsou prášky na spaní a tohle jsou… Oh, můj bože. Znásilnila jsi mého muže!“
  Alma: “Milovali jsme se, a až se naše dítě narodí, vrátí se ke mně. Právě teď bych ho mohla čekat.“
  Bree: “Čekalas tohle?“Bree dá Almě pěstí. A Orsona s Andrewem odvezou na kolečku domů.

Zach přijde konečně na návštěvu za otcem. Paul chce po něm peníze na právníky, aby se mohl dostat z vězení. Ale Zach si myslel, že ho Paul chtěl vidět aby si popovídali a ne z něj tahat peníze.
Zach zaplatil kauci z Mika. Mike jde poděkovat Susan, jelikož tuší, že v jeho propuštění na kauci má prsty hlavně ona. Susan Mikovi oznámí, že se s ním už nemůže vídat.
Ano, může se to stát tak rychle. Život, jak ho známe, se může změnit mrknutím oka. Nepravděpodobná přátelství mohou vzkvést…důležité kariéry mohou být odloženy…dlouho ztracené naděje mohou znovu vzplát. Přesto, měli bychom být vděční za každou změnu, kterou nám život připraví, protože příliš brzy přijde den…kdy žádné změny nezbydou.
» Nahlásit chybu | 1 041 zobrazení


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist