Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

6×13 – SNEAK PEEKY



6×13 – SNEAK PEEKY

Konečně se nám na youtube.com objevily sneak peeky k nové epizodě 6×13 – How about a friendly shrink? Název by se dal vzhledem k ději, který už popsala Susan,  přeložit jako: Co třeba přátelský psychiatr? Sneak peeky máme čtyři a vy si teď můžete vychutnat ukázky z nové epizody. Pro ty, kteří nerozumí anglicky, je nad každým videem jeho stručné shrnutí. Jak jistě víte, epizoda se bude vysílat 17. ledna 2010. Na další díl si však budeme muset počkat dva týdny. 6×14 – The Glamorous life totiž vychází až 31. ledna 2010. Teď už ale ke sneak peekům:

SNEAK PEEK 1

V prvním videu uvidíme Susan a Gabrielle. Gabrielle přivezla Juanitu poprvé do její nové školy a zastaví se na slovíčko za Susan. Povídají si o škole a o rozdělení dětí do skupin podle dovedností (podle rychlosti chápání)  v předmětu. ( V matematice – Žirafy, Hlodavci, Pardálové). Gaby chce vědět, podle čeho vedení školy děti takto rozděluje. Susan říká, že je jí to jedno. Gaby je nespokojená s tím, že je Juanita Pardál. MJ patří k  Žirafám.

SNEAK PEEK 2

V další ukázce si bude Tom  zapisovat poznámky a Lynette to neunikne. Z Toma vyleze, že začal navštěvovat terapeuta, aby se vyrovnal se ztrátou dítěte a s jinými věcmi. Lynette si z něho trošku utahuje.

SNEAK PEEK 3

Dále se můžeme podívat na sneak peek číslo 3. Orson provokuje Bree u snídaně tak, že nejdřív chce, aby mu k vaflím přidala jahody, pak zase šlehačku. Bree mu s nervy snídani připraví, ale dá mu to jen pod podmínkou, že Orson poprosí. Orson odmítá prosit, a tak se Bree rozhodne vychutnat si jeho snídani před ním. To Orson nečeká.  Bree říká : ,, Znáš to kouzelné slovíčko, má šest písmen. “

SNEAK PEEK 4

Ještě nám zbylo poslední video, ve kterém uvidíme Carlose s Gaby. Gaby si povídá v kuchyni se svým mužem o tom, že zjistila, že MJ je také jako Juanita v pomalejší skupině ve škole, ale Susan o tom neví.  Gaby jí to chce říct, ale Carlos je proti tomu. Gaby jí chce oplatit to, že nemluvila hezky o Juanitě. Zdůrazňuje to, že Susan to říkala tím jejím tónem.

Nezapomeňte, v pondělí už bude nový díl ke stažení v sekci Fóra / stažení epizod.


7 Komentářů v “6×13 – SNEAK PEEKY”

  1. avatar ikuska napsal:

    tento diel nebol nič moc… :-/ A ten záver – ja by som jej to neodpustila..

  2. avatar Karlos10987 napsal:

    No, já musím říct, že z toho, že na manželky si zase počkám dva týdny, teď už teda jen cca týden a půl, moc nadšenej nejsu…. protože tyhle prodlevy už jsou hrozně časty, na ty Vánoce by se to dalo přejít, ale jinak….

Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky



TOPlist