Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

6×07 Careful the things you say – SPOILERY + SNEAK PEEKY6×07 Careful the things you say – SPOILERY + SNEAK PEEKY

Tak co si pro nás scénáristé připravili v novém díle 6×07 – Careful the things you say? Čtěte pravděpodobné SPOILERY a podívejte se na 4 nové sneak peeky z této epizody.

SPOILERY + SNEAK PEEKY

1 – Bree bude předstírat, že je italská Američanka, aby si ji italští sourozenci najali jako zajišťovatelku jídla na jejich rodinnou oslavu. Později, Orson a Bree neochotně navštíví Bolenovy  a povečeří u nich. Část návštěvy také zahrnuje náš první sneak peek .

2 – Susan podezírá Katherine z pokusu o uškrcení Julie a poté, co policie Juliin případ uzavře, se bude Susan cítit frustrovaná. Jedna policistka nabídne zoufalé Susan pomoc, ale ukáže se, že tyto dvě spolu chodily na společnou střední školu a měly spolu nějaký problém. Susan by měli během epizody zatknout. V dalším sneak peeku máme rozhovor mezi Susan a onou policistkou.

3 – Lynette má svá vlastní podezření ohledně člověka, který napadl Julie a když  se dozví o Nickově aféře, snaží se Nicka varovat, aby se držel od Julie dál. Angie se možná o aféře dozví také. V následujícím videu uvidíme rozhovor mezi Nickem a varující Lynette.

4 – Gaabyny problémy s domácím vyučováním Juanity pokračují, konkrétně s matematikou. Dostane se jí nečekané pomoci od nové služky Solisových z východní Evropy, u které se ukáže, že má vysokoškolský titul. Gabrielle ji požádá o pomoc, ale sama se do uklízení nehrne, zatímco služka učí Juanitu. Poslední nakouknutí nám poskytne pohled do domu Solisů. Gaaby v něm požádá Carlose o pomoc v domácnosti. Carlos zvolí služebnou.

Snad se po geniální epizodě Don’t walk on the grass povede i epizoda následující.


Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist