Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

6×10 – Boom crunch (SNEAK PEAK + SPOILERY)6×10 – Boom crunch (SNEAK PEAK + SPOILERY)

Po dramaticky rozjetém a zakončeném dílu Would I think of suicide? na nás čeká podle scénáristů nejvíce šokující díl roku: 6×10 – Boom crunch. Bude to zároveň poslední díl, který letos uvidíme a vysílat se bude 6. prosince 2009, tedy tuto neděli. Pokud se chcete dozvědět něco více z děje, čtěte dále. Jsou pro vás přichystány SNEAK PEEKY a SPOILERY.

SPOILERY 6×10 – Boom crunch

- Nová epizoda má být nejšokující díl ze všech letošních dílů. Každý rok nám Marc Cherry nabídl něco jiného, ať už přestřelku v obchodním domě, tornádo, nebo požár klubu. Letos si přichystal srážku jednoho malého letadla s domem na Wisteria Lane v průběhu vánočních oslav.

- Údajně má při srážce zemřít až pět osob. Zemřou pilot, jeho manželka a prý i tři lidé důležití pro seriál. Jedna osoba, která umře, je v seriálu od první sezóny.

- Doktor informuje pilota (Dan Castellanetta) o jeho vysokém krevním tlaku, zatímco se Bolenovi rozhodnout zaplatit Dannyho pobyt v nemocnici bez pojistky, nejspíš proto, že s novými jmény žádnou pojistku nemají. Danny si připustí chybu v tom, že řekl zdravotní sestře Moně, že jeho pravé jméno je Tyler.

- Hroucení přátelství mezi Gaby a Lynette bude pokračovat.

- Susan příjde s plánem, jak pomoci psychopatické Katherine, která bude tvrdit, že Mike spáchal zločin. (překroutí svoji sebevraždu).h

- Lyndsy Fonseca se vrací jako Katherinina dcera Dylan Mayfair.

- Bree informuje Orsona o tom, že se s ním chce rozvést a pokud s tím nebude souhlasit, ukáže policii jeho fotky s bývalým zločincem. Během pádu letadla budou Bree a Orson uvězněni ve svém domě.

SNEAK PEEKY 6×10 – Boom crunch

Nové sneak peeky nám také prozradily něco z nové epizody. Podívejte se i na ně. Dnes jich máme pět.

1. SNEAK PEEK

V prvním videu se dostaneme ven na ulici, kde již probíhají vánoční přípravy. Po vtipném výroku paní McClusky směřovaném na Leea se pozornost strhne na Gaby a Lynette. Ty se budou vzájemně obviňovat. Pro ty, co nerozumí anglicky, popíšu jejich rozhovor. Lee – Co udělala?, Gaby – Zažalovala Carlose., McClusky: Tys ho zažalovala?,  Lynette : Protože mně vykopl!, Susan – On ji vyhodil? , Gaby : Protože lhala o tom, že je těhotná., Bree: Ty jsi těhotná?, Susan : Budou to dvojčátka., McClusky: Tys to věděla?, Lynette: Řekla jsem jí, aby o tom nemluvila., Bree: Gratuluji., Gaby – Ty jsi na její straně?.  Na to Susan vystoupí a začne povídat o tom,  ať nechají sporů a začnou si užívat svátky klidu a míru, které všichni potřebují. Všichni víme, jak to ale dopadne.

2. SNEAK PEEK

Zdravotní sestřička osloví Dannyho jeho pravým jménem (Tyler), protože jí předešlou noc řekl, že se jmenuje jinak. Poté se to snaží urovnat tím, že mluvil ze spaní.

3. SNEAK PEEK

V třetím videu ukazuje Bree Orsonovi jeho fotku s bývalým zločincem a říká mu, že jakýkoli kontakt mezi bývalými vězni je trestný. Pokud ji pošle do vězení za prohřešek s majetkem, bude muset jít do vězení s ní. Vybalila to na něj přímo u večeře.

4. SNEAK PEEK

Susan přijde navštívit Katherine do nemocnice. Katherine tvrdí, že za její pobodání je zodpovědný Mike. Susan tomu nevěří. Katherine ji však ujišťuje, že 7 stehů na těle a Mikeovy otisky na noži dokazují, že se nemýlí. Potvora jedna.

5. SNEAK PEEK

Poslední video nás přesměruje přímo doprostřed oslav Vánoc, během kterých začínající válka mezi Gaby a Lynette vyústí v boj. Zatímco ostatní ženy budou zpívat, naše dvě hrdinky se skoro poperou. Nakonec to odnese Bree.

Tak to je k novému dílu všechno. Teď už si zbývá jen počkat. Nakonec se ještě mrkněte na preview k nastávající epizodě. Není tam nic nového kromě toho, že Orson přetáhne Carla po hlavě plastikou cukrátka. Aférka Bree a Carla tedy výjde na povrch.


28 Komentářů v “6×10 – Boom crunch (SNEAK PEAK + SPOILERY)”

 1. avatar Karolínešhkha napsal:

  musím se zeptat Karl je v seriálu od první sezóny ?snad víte kam tím mířím…

 2. avatar Eda napsal:

  Lidi a nepřijde Vám tady tenhle spoiler jiný podle videa a obrázku předchozího spoileru o 10. epizodě. V tom předchozím spoileru před měsícem na jedne z fotek to vypadalo na velké osobní letadlo oproti tady tomuhle…Co myslíte vy?????

 3. avatar Kuba napsal:

  Docela mě to zklamalo.Ty fotky toho zříceného letadla předtím fakt vypadaly lépe,jakože to nebylo jen takové malé letadlo.Ale zoufalky mě nikdy nezklamou takže to určitě bude i tak husté.Škoda,ale podle mě Karl asi umře když to má být postava od 1.série a Mike určitě neumře-taková blbost.Vždyť teď to tam mají rozjeté s Katherine.Už se na to pondělí nemůžu dočkat.

 4. avatar Bobřík napsal:

  Taky si myslim, že to bude Carl protože jak ho tam Orson majzne tak si myslim, že se složi a zustane v tý vánoční dekoraci do který to letadlo pak narazí

 5. avatar Veri napsal:

  A nebo to bude ta stará babča (nevzpomenu si jak se jmenuje) jak hlídala furt Lynette děti, ta je přeci taky od první série v seriálu a navíc jestli opravdu ta herečka prodělala rakovinu jak se psalo tak třeba proto přestane hrát v seriálu. Už aby bylo pondělí!!

 6. avatar Eda napsal:

  Jojo..Karen McKlusky..taky si myslím, že to bude ona..navíc se i psalo, že má tu rakovina…Sázím na ni..navíc tam je od 1. sezóny…

 7. avatar FuF_IXiiL napsal:

  pls poraďte když jsem našel nové fotky na 10 epizodu jak se mám zkontaktovat s adminem ?

 8. avatar Betuli napsal:

  kdy by se tu mel ten 10 dil objevit nevvite? :)

 9. avatar iam12 napsal:

  Téda….dost dobrej díl, těšte se!!!

 10. avatar Cruelin napsal:

  Někde jsem četla 5 mrtvých, jistí jsou manželé v letadle, ta zdravotní sestra, co vydírá Bolenovi a tedy Karl (?). Což je 4, tak kde je ten pátý? Akorát mě napadlo, že by Lynett utrpěla šok a odneslo to jedno dvojče – zdá se jí přece jen o jednom, ale to je jen taková asi hodně vzdálená teorie.

 11. avatar Ness napsal:

  To tam spadlo tak mrňavý letadlo?? Podle fotek to vypadalo jako kdyby tam spadly při nejmenším dva airbusy :-)

 12. avatar kikatek napsal:

  Kdy budou prosím titulky v češtině, už mám stáhlej díl a nemůžu se dočkat :) ………..

 13. avatar Miley napsal:

  Tak tenhle díl je teda hustej, ze začátku to vypadá fakt dobře, ale jak tam spadlo to letadlo.. tak se mi z toho udělalo špatně.. ale ta válka mezi Lynet a Gabi je luxusní :D

 14. avatar Misha napsal:

  Jo od první sezony.Ještě zemře ta Mona (doufam) takže to už by mohl být plný počet „mrtvých“… :D

 15. avatar Mino napsal:

  Ahojte tak ja som niečo našiel stojí to zato :) Možno ste to vy našli alebo videli ale pozrite si to je to tam tá zrážka. Kto nechce prísť o prekvapenie nepozerajte :)

  http://www.youtube.com/watch?v=b9THVntF4Ds

Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist