Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

A co nás vlastně čeká dál?A co nás vlastně čeká dál?

Ti zběhlejší z vás již určitě zjistili, že další epizoda s pořadovým číslem 130 nás bude čekat až 18. dubna 2010. Ano je to tak,  kamarádi z ABC nám opět nadělili jednu z našich velmi oblíbených přestávek.

Epizoda S06E19 by měla nést název – We All Deserve to Die (dalo by se přeložit jako:  Všichni si zasloužíme zemřít). Datum vysílání bylo teprve nedávno odtajněno. Připadá na 18. dubna 2010. Žádné spoilery se doposud neobjevily, protože se bude díl vysílat až za tři a půl týdne.

O týden později nám Marc Cherry pošle dvacátou epizodu, S06E20 – Epiphany. (přeložíme jako Zjevení páně). Info opět není žádné. Víme pouze to, že 131. epizodu uvidíme 25.dubna 2010.

key_art_desperate_housewives1


39 Komentářů v “A co nás vlastně čeká dál?”

 1. avatar Cibi napsal:

  Jenom je to spíš Všichni si zasloužíme zemřít :)

 2. avatar caramba napsal:

  no mne to takisto pripadá, ako keby Tom šiel na pohreb.. a neviem, či ste si všimli, na tých novinách je článok o „pohrešovanej“ teenegerke… tak žeby niekto mladý bol do toho zapletený.. uff. neviem sa dočkať :)

 3. avatar lenisska napsal:

  Řekla bych,že na té fotce v novinách je Tomovo dcera ….

 4. avatar krapulinka napsal:

  Já bych řekla, že Tom a Lynete jdou na svatbu svého syna a jeho zlatokopky, proto ten černý oblek. Ale víc se asi dozvíme až budou videospoilery…

  • avatar krapulinka napsal:

   tohle jsem právě našla, takže snad z toho někdo něco přeloží. Nejsem moc zběhlá v angličtině, takže jen vím, že tam je něco o snaze Lynette překazit svatbu Prestona s Irine a s odhalením její pravé identity, že Gaby bude pomáhat Bobovi a Leeovi, Bree bude mít nějakou otázku na Sama a Susan bude mít něco s Mikovými penězi. Ale víc anglicky neumím…

   Determined to derail son Preston’s marriage to Irina, Lynette discovers the truth about her future daughter-in-law. In the meantime, Gabrielle offers to help out Bob and Lee in the most generous way, but does not consider the consequences. Bree begins to question whether Sam has a hidden agenda, and Susan gets creative to help Mike with his finances. Unbeknownst to Angie, Danny meets Patrick Logan for the very first time.

 5. avatar Janet napsal:

  Ještě tam je že se Danny setká úplně poprvé s Patrickem Loganem…

 6. avatar Kuba napsal:

  A to Ketrin jako odchází ze zoufalek nebo co?

 7. avatar El Barto napsal:

  Všimněte si novin a článku, který Tom drží:někdo je stále nezvěstný.Třeba to je nějaký důvod, nebo odkaz do dalších dílů

 8. avatar luciferan napsal:

  Třeba má to pohřešování nějakou souvislost s tím násilníkem, co napadl v prvním díle Julie, to se tam zatím nějak vypařilo.
  A syn Rexe mi taky připomíná spíš lékárníka George, taky jetakový strojený.

 9. avatar camka napsal:

  „deserve“ není „mít právo“, ale „zasloužit si“ -> Všichni si zasloužíme zemřít

 10. avatar angelina80 napsal:

  One of the six suspects below will be revealed as the serial killer in the April 18 episode.

  Suspect No. 1
  Orson Hodge (Kyle MacLachlan), Bree’s bitter husband
  “All the women who have been
  attacked thus far have been redheads, and another girl with red hair will soon go missing,” says Cherry, who had Andrea Bowen dye her hair red before returning as Julie. Could this be the result of Orson’s subliminal anger toward Bree, the reddest redhead of all? Interesting that the strangulations stopped just before Orson was plowed down by a plane at the neighborhood Christmas party and confined to a wheelchair. Is he faking paralysis?

  Suspect No. 2
  Roy Bender (Orson Bean), Karen McCluskey’s feisty fiancé
  The guy’s 81, yet Cherry says, “He is still an incredibly vital man with an eye for the ladies.” But would Cherry seriously load more heartache onto Mrs. McCluskey after her cancer diagnosis?

  Suspect No. 3
  Katherine Mayfair (Dana Delany), Fairview’s AWOL lipstick lesbian
  She started the season as a self-hating redhead who stabbed herself to frame Mike before heading to the loony bin. But Katherine seemed to recover (and Delany’s now off the show), though Cherry hints, “We may have shot something before she left.”

  Suspect No. 4
  Eddie Orlofsky (Josh Zuckerman), the Scavo twins’ goofy friend
  The red hair vendetta could in some twisted way relate to the popular Scavo boys. Plus, says Cherry, “Eddie may have resentment against pretty girls who turn him down.”

  Suspect No. 5
  Dave Williams (Neal McDonough), Edie Britt’s deranged husband
  Cherry says one of the suspects is a regular from last season. Though not naming Dave specifically, the exec has previously stated that he’d like to bring back this villain who once plotted to kill Susan’s family. “I might want to wrap up some unfinished business with a character who we didn’t kill, but has plenty of resentment against people on the Lane.”

  Suspect No. 6
  Someone Who Has Only Been Referenced
  Cherry suggests several possibilities, including someone Katherine befriended at her mental institution. He promises, “It would be a total surprise to the audience but would make sense once that person was revealed.”

  Source : TVGuide

 11. avatar čikoušek napsal:

  Koukali ste na ty fotky v odkzu od FuF……. Nepochopila sem co tam delá Mary-Alis s tim malým klukem? Nebude to ten „syn Rexe“? Začíná se to nějak zámotávat… :-D

 12. avatar .LuCc. napsal:

  Ahoj :)
  Lidi newíte jestli někdo umře?..Protože sem tady v nákým komentu ,hned vepředu byl odkaz na video byla nějaká mrtvola..nemohl by to byt tedy ten „pohřešovaný teenager“ ?
  A doufám že Katherine neodchází ze zoufalých manželek..Poslední dobou jsem si ji dost oblíbila :)
  A taky sem nepochopila proč je Mary Alice s tím malým chlapečkem v okně..POdle mě to má nějakou souvislost s Rexovým udajným synem :D..No Nic ,nemůžu se dočkat dalších dílůů :D

 13. avatar miskaaa napsal:

  Season 6, Episode 20: Epiphany
  Original Air Date—25 April 2010
  The identity of the Fairview Strangler is finally revealed to us as a lowly youth named Eddie (Danny’s new friend) and he has been interacting with the women of Wisteria Lane for the past several years. As a boy, he once caught Gabrielle and Carlos during an intimate moment which set off his voyeur habit of spying on couples making out. Five years earlier, Bree offered Eddie a job at her recently opened catering company as well as as some dating advice over his lack of social skills. Another few years earlier, Susan encouraged the maniac’s passion for painting and artwork. And another few years earlier, Lynette showed Eddie some kindness and generosity over his troubled childhood over his own abusive mother.

 14. avatar ETC napsal:

  Ty jo,co se to tady s těmi stránkami děje?Všude po internetu koluje taková kupa novinek o Desperatkách a tady nepřibyl žádnej novej článek už nevim jak dlouho….Jde to z kopce:-(

 15. avatar admin napsal:

  Kdokoliv by chtěl na stránky přidávat novinky a má čas, tak se určitě ozvěte na email: info@zoufalemanzelky.com

  Nohužel je období zkouškového a maturit, čili nedostatek času pro stávající redaktory.

 16. avatar ETC napsal:

  Jak to vypadá s titulkama k 6×19?Pracuje na nich už někdo?

 17. avatar Lulu napsal:

  Prosim , pridejte 19. díl :D se nemužu dočkat !!!

Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist