Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Dana Delany (Katherine) – prozrazení (spoiler)Dana Delany (Katherine) – prozrazení (spoiler)

Hvězda Zoufalých manželek Dana Delany (Katherine Mayfair) prozradila velké tajemství. Pokud se v následujících epizodách chcete nechat překvapit, článek nečtěte.

Někteří víme, že ve Wisteria Lane se má odehrát letecká nehoda. Nikdo nám však nechtěl prozradit, kdo v ní zemře. Dana Delany řekla, že ona bude pobodaná a skončí v nemocnici. Katherine teda zřejmě nezemře. Kdo to teda bude?


65 Komentářů v “Dana Delany (Katherine) – prozrazení (spoiler)”

 1. avatar 16ctnik napsal:

  No já jen doufám, že to nebude nikdo ze staré dobré čtveřice Gaby, Bree, Susan nebo Lynette!

 2. avatar BurkeMan napsal:

  na internetu se už objevila i jedna potvrzená smrt…

 3. avatar luxik napsal:

  Povidej..:)…no ja taky doufam ze to nebude jedna z hlavnich postav lynete,bree,gaby

 4. avatar ETC napsal:

  SPOILER!!!! ……Má zěmřít jedno z Lynnetiných dětí…..

 5. avatar Milinka napsal:

  No a nebudou to třeba ty nenarozený děti že by o ně třeba přišla?Jinak mi to přijde docela tvrdé i když je to život no…

 6. avatar LeoTwain napsal:

  No, na googlu jsou dvě verze – buď Karl nebo jedno z Lynettiných dětí – tedy jedno z dvojčat nebo Parker. Ale oni říkali, že zemře mezi diváky oblíbená postava. Ale bude to hustý.

 7. avatar Crenk napsal:

  SPOILER !!! Na blogspotu je napsáno ,že by pád letadla neměla přežít Penny Scavo ( mimichodem je v seriálu od začátku – od miminka ) Co se týče Karla , tak by se mělo provalit vztah mezi ním a Bree, která bude velmi poraněná a když uní bude Karl tak ho přisthne Orson.

  Můj názor :podle mě to hodne zahýbe s Lynett, a třeba se jí ty miminka nenarodí :(((

 8. avatar Kuba napsal:

  Tak to je hrozné.Já nechci,aby umřela Penny vždyť tam je fakt jediná od začátku-jako od narození v 1.řadě.I když tam nic moc nedělá tak by mi jí bylo líto.Lynettiných synů mi je celkem jedno má jich dost.Ale nechci tam už ORSONA!!!Je tam na nic.A doufám,že se Bree nestane nic vážného když bude hodně poraněná.

 9. avatar Susan napsal:

  umře jedno z dětí, které lynette čeká. Lynette se pak narodí syn Patrick který bude trpět mozkovou obrnou

  • avatar Layla napsal:

   Poznáš niečo také ako dať pred spoilerom slovo SPOILER! ???

   • avatar ajb napsal:

    sorry, ale vůbec nechápu, proč vůbec čteš a zapojuješ se do týhle diskuze, když tě to nezajímá?? Hm?? Jen proto, abys mohla každýho držkovat, ať ve vlákně, který už má v názvu 100 x spoiler, píše před každým písmenem SPOILER??? Zamysli se nad sebou trochu. ;)

    • avatar Layla napsal:

     No prepáč? Ja sa veľmi rada zapojím do diskusie, a pokiaľ vidím, každý dal pred spoiler v komentári slovo „spoiler“. Len som chcela aby to tam dala tak ako ostatní, pretože si to tu môže niekto len tak námatkovo prezerať. A áno, zaujíma ma to, ja nie som tá, ktorá spoilery nečíta, ale chcela som poukázať na tých, ktorí ich naozaj nečítajú ani čítať nechcú. „Každýho držkovat“? Pravidelne sem niečo napíšem a to k novinkám, RAZ som niečo povedala na isté titulky a už som tá, ktorá každého kritizuje??? Najskôr sa zamysli ty nad sebou.

     • avatar tony napsal:

      Draha LAYLA, nie kazdy pise slovo „spoiler“ a nenavazaj sa do ostatnych…
      Ak necitas spoilery, tak preco si klikla na odkaz „Dana Delany (Katherine) – prozrazení (spoiler)“???

     • avatar Layla napsal:

      Čítaj prosím poriadne, napísala som „ja NIE som tá, ktorá spoilery NEčíta“. A k tomu, do nikoho sa nenavážam ;-)

 10. avatar BurkeMan napsal:

  Spoiler: fakt má umřít jedno z Lynettiných dvojčat. Myslim že se tam psalo něco ve smyslu že mohlo přežít ale bylo by nějak zdeformovaný….ten syn Patrick s obrnou se má vyskytovat v epizodě „what if“(co kdyby…) kde budou zoufalky snít o jejich možný budoucnosti-ta budoucnost nebdue skutečná takže skutečnej by neměl bejt ani syn Patrick s obrnou…podle mě to bude tak že doktoři Lynnet daj rozhodnou jestli chce to jedno dítě vzít anebo ho vychovávat psotižený, a v epizodě what if bude Lynnet přemýšlet jaký by to bylo kdyby si to dítě nechala a vychovávala ho s postiženim…údajně má zemřít i Karl, další možností je Orson…

 11. avatar Basil napsal:

  Ale nebylo by to trošku kruté, kdyby zemřela malá holčička? To by podle mě bylo moc. Však ještě nikdy nezemřelo v seriálu žádné dítě, ne? Takže myslím, že Penny je jen fáma. V originále se to jmenuje BOOM CRUNCH což je dost výstižný název, když si to přeložíte.

 12. avatar Basil napsal:

  Ok, tak tedy zemřely, no, ale podle mě by to bylo prostě už moc. A těším se, jakým způsobem to bude uděláno. Bude to bomba!!!

 13. avatar Nerevanin napsal:

  Já bych řekla, že jestli zemře Penny, tak to zas taková bomba nebude. Jasně, tak pro Scavovic jo, ale jinak se z toho nic moc vytřískat nedá. To už spíš jeden z dvojčat, nebo nějaká dospělá důležitá postava…..

  • avatar Layla napsal:

   Súhlasím. Ale zase k tým dôležitým postavám – myslím si, že by scenáristi neboli takí hlúpi a vyradili niekoho zo slávnej štvorky. No ale v ponuke sa objavujú aj takí ako Orson alebo Karl, to sú taktiež kľúčové postavy, ale myslím si, že taká Orsonova smrť by divákov veľmi nezasiahla. Veď uvidíme, tak či tak som už neuveriteľne zvedavá.

 14. avatar pipa napsal:

  Teraz je zbytočné špekulovať. ved uvidime a aspoň budeme viac prekvapení. Orson by mi tam nechýbal. To už ozaj viac Karl. Ale ktorekolvek z Lynettiných detí ak umrie bude to strašné. Ale prečo by to robili keby to nemalo otriasť seriálom?

 15. avatar Lynette_Scavo napsal:

  Ať už to bude kdokoliv, bude to hrozný. A může to být opravdu kdokoli – Tom, Mike, Carlos, Karl, Orson, Julie, paní McCluskyová, Dylan, SCavovic děti, Gabrielliny děti…Je jich mnoho. Osobně sázím na Toma. To je oblíbená postava…Dost oblíbená…

 16. avatar Karlos10987 napsal:

  Co se vůbec stalo s Anou a Dannym? Jaksi tam přestali hrát….

 17. avatar Kuba napsal:

  Víte co mě napadá?Že Julii mohl škrtit Orson.Byl asi dlouho do noci vzhůru,protože ve 2.díle byl hodně ospalý když za ním přišla Katherine.A teď v tom 8.díle byla uškrcena další.Julie i ta druhá jsou zrzky.Bree je taky zrzka a nechce s Orsonem nic mít tak Orson začne škrtit jiné zrzky.Je to asi blbost,jen mě to tak napadlo.

 18. avatar Eda napsal:

  Podle konce 8. epizody jsem usoudil, že uškrcení obou holek – Julie a té servírky..má na svědomi Angie. ….Ona jste sledovali pozorně všechny díly, tak to dává smysl, že by to mohla být ona. Věděla už před uškrcením Julie, že měl poměr s ní a pak sledovala v autě tu servírku s Nickem. A najedou prostě ji někdo šktrtil…Podle mě to může být Angie anebo nějaký její komplic, i když může to být opravdu veliké překvapení a bude to někdo jiný.

 19. avatar Eda napsal:

  No já nevím, já bych to vsadil, že to bude ona, jako dává to smysl,, že by to opravdu byla ona..ale samozřejmě to bude někdo jiný, aby diváky trochu zlákali….No nevím, co ta jizva, ale to bude další věc, co se týká jejich rodiny. Možná to má nějakou souvislost s Nickem. Podle mě něco skrývá ta Angie. A možná bude mít něco společného i s Julie a tou další…Nevím nevím…necháme se překvapit.
  Jinak se hrozně moc těším na 10. epizodu, kde dojde ke zřícení toho letadla. Těším se, jak to filmaři udělají, jak stroskotá..a kdo vlastně zemře atd…Jinak jsem i četl, že Katrine bude pobodaná a to mě taky zajímá, kdo by to mohl být…Bude to hodně zajímavé a máme se na co těšit…
  Ovšem mě moc mrzí, že pak bude dlouhá pauza a 11. epizoda bude až v lednu. Možná že to, kdo zemře se ukáže až v 11. epizodě…Však si vzpomeňte na to, jak to bylo s Tornádem. Taky se až pak v další epizodě ukázalo, kdo přežil a zemřel, když se zřítil dům Idy Greenbergové, kde byli Scavovi a nakonec zemřela Ida

 20. avatar Layla napsal:

  No ako to tu čítam, tiež sa vyjadrím. Podľa mňa to bude niekto kto v tom dieli v tej kaviarni figuroval. Pretože ak ste ten diel už videli, na konci tá servírka stihla povedať, či si tam ten dotyčný niečo zabudol.
  Čiže…. Angie alebo Nick? Samozrejme je to len dohad a ten niekto nemusel byť vôbec v tej kaviarni ukázaný ;-)

 21. avatar Veri napsal:

  Jo servírka oslovila muže, takže Angie to nebude, tak já to tipuju podle odhadu Kuby na Orsona nebo toho Dannyho!Uzavřeme tu sázky ne?? :o)))

 22. avatar Eda napsal:

  No Angie se mi docela začíná líbit. Mrzelo by mě, kdyby byla až taková. Ovšem když je člověk podvedený, tak udělá cokoliv. To mi věřte. Kdo ví, budeme možná ještě překvapeni, kdo to bude.

 23. avatar ??? napsal:

  Já si myslím že to bude July, dcera od Susan, někde jsem to viděla, ale jistá si nejsem…

 24. avatar Carol napsal:

  Já si zas myslím,že by ta postava co umře mohla být paní McCluskey….byla tam od začátku nebo ne?

 25. avatar Andrew napsal:

  ja myslím, že by tohli mohli dělat oba dva Angie a Nick, Nick podle mě určitě uškrtil tu servírku, Angie je sledovala z auta, ale neuškrtila ji ona podle mě, a ona se té osoby ptala, co si zapomněla nebo jestli si něco zapomněla a Nick si myslel, že ho ta servírka slyšela telefonovat, takže měl motiv ji zabít, jenže co s Julie? pořád za ní lezl a že by ji Angie nadzvedla na zem? je to možný, je to zamotaný, uvidíme..

 26. avatar Eda napsal:

  Ten seriál už začíná být jako nějaká detektivka. To je vražda napsala :-D :-D Nemyslíte? :-)

 27. avatar Eda napsal:

  Když jsem včera projížděl znova 8. epizodu, tak mě napadl, že to mohl být jeden ten kluk dlouhovlasý, co tam servíroval a pak viděl tu servírku s Nickem a zavolal ji, že potřebuje pomoct a pokud si dobře vzpomínáté, tak byl asi ve 3. epizodě, když potřeboval po Denym, aby mu opravil auto a jmenoval se Edie. Ale dle mě to bude asi chlap a možná ho znala, pač podle titulek se ho ona ptala: co jsi tady zapomněl ? nebo něco v tom smyslu…No uvidíme, může to být Nick anebo v tom jedou oba s Angie…Anebo tam je ještě nějaká další postava, která to dělá a má spojitost nimi.

 28. avatar Eda napsal:

  Jinak mě už dávno napadlo, že tu srážku letadla by nemusela přežít paní Mcklusky. Je tam od první sezóny a myslím si, že možná bude hodně oblíbená…

 29. avatar viloli napsal:

  Ja som si všimla že Nick keď odchádzal z kaviarne tak si zobral zo stoličky zelenú bundu ( sveter). a potom keď ju niekto škrtil mal tiež zelené rukávy – čo som si tak všimla.

 30. avatar Eda napsal:

  Už je to docela sranda, jak všichni tady hádáme :-) To je vražda, napsala :-D

 31. avatar Karlos10987 napsal:

  Kandidátů na toho, kdo by mohl uškrtit July je hodně a prakticky se skoro každou další epizodou začne být nejžhavějším kandidátem někdo jiný.
  Katherine to ale podle mě skoro jistě není – Dana Delany (to je herečka co Katherine hraje) má smlouvu až do konce 7. sezóny zatím. A kdyby to skutečně byla ona, kdo ji zabil, jakože by se to mělo dokonce této série vyřešit, pak y šla sedět a už by tam pořádně ani nehrála. Po shlédnutí tuším šesté nebo sedmé epizody jsem si zaklepal na čelo. To jsem ale hlupák. hned v tom díle, kdy jsme zjistili že je Angiin manžel milencem July mě mělo napadnout že by to mohla být Angie. Nicméně když se nad tím zamyslíme, mohl to být taky dost dobře Orson, může tušit už dlouho že Karl to táhne s Bree a tak se chtěl Karlovi pomstít přes jeho dceru. Jenže proč by zase zabíjel tu druhou ženu na konci osmého dílu? Poslední varianta by byla Angiina matka, o té taky toho moc nevíme, prakticky skoro nic ale kdo ví…. možná chce aby její zeď začal svou manželku trochu poslouchat….. No i když to asi nakonec jak už to tak bývá bude někdo jiný než koho si člověk očekává, zatím je nejžhavějšíí kandidát Angie.

  • avatar macikmc napsal:

   Tak mě jenom tak napadá, že já být scénarista tak to nechám udělat tak aby si diváci myslely pár dílů, že to byl jeden a ten samí člověk, ale potom bych to nechala na řešení, že to co se stalo July udělal – napadá mě třeba taky Zack, který na ní žárlí ptz. ji vidí s Nikem a víte jaký je byl divný, no a druhý – to s tou servírkou bych nechala na někoho z Angie rodiny – i když je začínám mít taky docela ráda – hlavně Angie…

 32. avatar Kuba napsal:

  Na youtube už je trailer na 9.díl.Vypadá to,že se Lynette má stěhovat na tu Floridu.Ale stejně se určitě něco stane při tom pádu letadla takže tam neodjede.

 33. avatar Ness napsal:

  Vůbec by ma nevadilo, kdyby to byl Tom Scavo. Není mi moc sympatický, pořád jen trápí Lynette….nejdřív objet celé státy, pak pizzerka, pak auto, pak studium a kdoví co ještě…takovej trochu sobeček….a když už chce něco Lynette, tak jí to vyčítá a je uraženej……A tak mě napadlo, kdo vlastně pobodá Katherine??? :))

 34. avatar Silvinka022 napsal:

  Doufám že neumře nikdo od Scavů..přece jenom toho na nich bylo až moc:(to si nezaslouží:(

 35. avatar luxik napsal:

  Ja jen doufam ze to Fakt nebude nekdo z ty hlavní čtyřky, a hlavně ne Bree…A neb´víte co se jí ma jako stát při tom pádu.???…A k tomu škrcení když jsi to stopnete ten díl 6×08 v tom momentě jak škrtí tu servirku , tak je tam jasně poznat ze je to chlap(je mu tam videt cast obliceje, i kdyz z toho nejde poznat kd to je.)…:)

 36. avatar susan_delphino napsal:

  by mě mrzelo kdyby v tom letadle umřela mckluskyová…ta je fakt dobrá…prač tam musej každýho vraždit? nejdřív edie a teď takhle jo? a podle mě to byla angie kdo uškrtil julie..

 37. avatar luxik napsal:

  Podle me ne…Na tom obrazku kdyz se podivate jak skrti tu servirku tak je tam jasne videt ze ten kdo ji srkti tak je chlap..Akorat nvm kdo no…Jsem zvedava kdy to vyjde najevo..

Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist