Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Eva Longoria ohrožuje natáčeníEva Longoria ohrožuje natáčení

Pořádně zamotanou hlavu teď mají scénáristé úspěšného seriálu ZM.Musí urychleně vyřešit, jak naložit s postavou Gabrielle Solis, kterou hraje Eva Longoria Parker (34).

Ta sice podepsala smlouvu, že po dobu natáčení nepříjde do jiného stavu, ale skutek zřejmě utek…Na place se proslýchá že je ve druhém měsíci těhotenství! Pokud je informace pravdivá, dokončení šesté řady seriálu je v ohrožení. Přitom postava marnivé Gabi je právě v této sérii klíčová!

Eva se touhou po potomkovi nikdy netajila.Předloni v červenci si vzala basketbalistu Tonyho Parkera (27) a mnohokrát se nechala slyšet, že jí těší néjen péče o teplo rodinného krbu, ale že už slyší i tikot svých biologických hodin.Díky seriálu a reklamním kampaním si přišla na stamiliony dolarů, případná pokuta za ohrožení natáčení by jí tedy určitě nevadila.

zdroj: Rytmus života

Měli byste zájem o koupi exkluzivních parfémů Zoufalých manželek. Viz obrázek zde. Jeden parfém stojí 1300.- (50 ml)

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...


13 Komentářů v “Eva Longoria ohrožuje natáčení”

 1. avatar pipa napsal:

  bolo by super keby mala Eva bábo ale neviem si rpedstaviť ako by to zakomponovali. to by ju museli na dlho vyradiť ako Marciu a to by bola škoda.

 2. avatar Zoufalý manžílek napsal:

  MOC MOC JÍ TO PŘEJU!!
  sice to může ohrozit seriál ale šanci máš jednou za život (myslim to v uvozovkách a né že by byla stará to vůbec ale už jí je jen skoro pomalu přes 35 a to je nejvyší čas jestli ce dítě jde to samozřejmně i později ale nikdy nokdo neví co se může stát! ) )
  no ale jinak já mám nejradši a je božíí, a s těma tričkama určo bych jedno chtěl!!!
  tak se měj te
  č

 3. avatar Aron napsal:

  urcite jej to prajem.. a inak velmi by ma tesilo, keby aj v seriali hrá sio svojím biologickým dietatom :D .. to by bola haluz, no neviem ci to je ralne, ale to dieta urcite jej prajem.. a mimochodom, je to oficialne potvrdene ze je uz v 2. mesiaci ????

 4. avatar Karlos10987 napsal:

  Výborně…. Moc přeju aby z toho byla Eva šťastná….. čert vem zoufalky…. nebo ty rač ne :D…. ale jestli má být Eva doopravdy v životě šťastná tak ať jsou DH ohroženy jak chtějí….

 5. avatar Crazy-Nut* napsal:

  Když byla Marcia v jiném stavu, tak se jí taky v seriálu nezbavily a navíc se jí i přizpůsobily, když scény ohledně Bree natáčely u ní doma, takže proč by najednou dělali vyjímku u Evy? :D

 6. avatar Petr napsal:

  No já jsem hrozně ale hrozně rád, že je Eva těhotná moc jí to přeju je to moje nejoblíbenější herečka úplně ze všech!!!!!

 7. avatar Hadicka napsal:

  Taky jsem moc ráda, že bude těhotná! V seriálu mi sice bude chybět, ale dítě a vůbec soukromý život je důležitější!

 8. avatar Jandy napsal:

  Přinášet lidem u obrazovek radost a zábavu je jistě šlechetné a svým způsobem poslání, ale přivést na svět své dítě s milovaným člověkem je nade vše a poslání mnohem cennější. Evě to moc přeji, pokud je info pravdivá a držím palce, ať vše dobře dopadne.

 9. avatar Monyczka napsal:

  No já nevím, ale všimli jste si zdroje informace? Rytmus života? Sice ho nečtu, ale myslím si, že tam zase až tak zaručené informace nejsou…

Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist